НОВА ПРОГРАМА "ІНЖЕНЕРНА СПРАВА - МЕХАТРОНІКА" В HUMBER COLLEGE

Бакалаврська програма за спеціальністю "інженерія - мехатроніка" дасть реальний досвід роботи з передовими технологіями, які наразі є галузевими стандартами.
Humber College - провідний вищий навчальний заклад Канади. Коледж працює в Торонто. З невеликого професійного училища протягом кількох десятиліть, він перетворився на місце передових досліджень і підготовки висококласних фахівців.

Навчання в Хамбер коледж вирізняється практичною спрямованістю. Студенти отримують не тільки теоретичні знання, а й конкретний практичний досвід роботи за фахом, що дуже цінується роботодавцями.

У цьому виші реалізують усі новітні системи навчання, пропонуючи міждисциплінарні курси зі стажуванням, практиками та іншими формами занять, домагаючись приголомшливих результатів. Гамбер коледж користується великою популярністю у канадців та іноземних студентів. Навчання тут можна проходити очно або онлайн (залежно від курсу).

Переваги вивчення інженерії в Хамбер коледж

Гамбер коледж відомий як один із передових вишів Канади, що має найсучасніші інноваційні центри та лабораторії для навчання, проведення експериментів і досліджень.

Вивчення інженерних спеціальностей тут проводиться на найвищому рівні. Наявність таких об'єктів як Центр технологічних інновацій Барретт дає студентам унікальні можливості для навчання і дає змогу домогтися блискучих результатів у своїй спеціальності ще до вручення диплома.

Центр технологічних інновацій Барретт є комплексом із зонами інтерактивних технологій, студіями цифрових медіа, сучасними прототипами і робочими просторами, зонами для збору відкритих концепцій, демонстраційними зонами для нових технологій і продуктів.

Це унікальний центр для Північної Америки, в якому проводять новітні розробки в таких сферах, як робототехніка, системна інтеграція, тестування користувацького досвіду, прикладні дослідження, інтегроване навчання тощо.
Студенти працюють із викладачами та співробітниками провідних канадських компаній, отримуючи безцінний практичний досвід і нові зв'язки для розвитку подальшої кар'єри.

Програма бакалаврату "Інженерна справа - мехатроніка" в Humber College

Бакалаврська програма за спеціальністю "інженерія - мехатроніка" дасть реальний досвід роботи з передовими технологіями, які наразі є галузевими стандартами. Студент може обрати спеціалізацію з робототехніки або вбудованих систем. Під час навчання студенти отримують необхідні знання та вміння в таких галузях, як:

 • механіка,
 • електрика,
 • електроніка,
 • обчислювальна техніка.

Програма розрахована на 8 семестрів навчання. Студенти можуть обрати очну форму занять або онлайн.

У перший рік навчання студенти отримують базові знання та навички з інженерії. Програма включає вивчення таких предметів:

 • Лінійна алгебра;
 • Фізика;
 • Обчислення;
 • Введення в інженерну справу;
 • Інженерна справа в суспільстві;
 • Технічна комунікація та критичне мислення для інженерів;
 • Інженерне проектування;
 • Технічні матеріали;
 • Робота в команді та лідерство для інженерів;
 • Вступ до програмування.

На другому курсі вони обирають спеціалізацію:

 • інженерія інформаційних систем;
 • штучне середовище;
 • мехатроніка.

У студентів Humber College є можливість використовувати передові технології та розробки в робототехніці, управлінні, електроніці, програмованих логічних контролерах (ПЛК), двигунах, віртуальній реальності, механічних компонентах, цифрових і аналогових схемах, штучному інтелекті, симуляції, вбудованих системах тощо. Вивчення всіх цих тем включає не тільки теорію, а й практику.

  При успішному закінченні програми студент може:

  1. Створювати стійкі інженерні рішення мехатроніки, застосовуючи концепції, методи та прийоми математики, науки та фундаментальних основ інженерії.
  2. Використовувати знання та навички для визначення, формулювання, аналізу та вирішення складних інженерних проблем для інженерних систем мехатроніки.
  3. Підтверджувати свої висновки за допомогою експериментів, збору даних, їхнього аналізу, інтерпретації та синтезу.
  4. Розробляти системи, компоненти або процеси мехатроніки, які відповідають встановленим стандартам і враховують ризики для здоров'я, безпеки, а також вплив на економіку, екологію, культуру та соціум.
  5. Використовувати інженерні методи та інструменти для визначення, формулювання, оцінювання, розв'язання складних інженерних проблем у галузі мехатроніки.
  6. Бути ефективним членом або лідером команди в багатопрофільних умовах.
  7. Точно викладати інженерні концепції та рішення використовуючи цифрові інструменти, письмову технічну документацію, усні презентації для широкої аудиторії та багато іншого.

  Кар'єрні можливості для випускників

  Ринок інженерної праці в Канаді та інших державах світу неухильно зростає. Потреба у фахівцях цього профілю підвищується з кожним роком.

  Випускники з дипломом інженерії за спеціальністю "Мехатроніка" зможуть побудувати успішну кар'єру в передових секторах промисловості: енергетиці, медицини, харчовому, фармацевтичному, консалтинговому, транспортному та інших.

  Вимоги до кандидатів для вступу

  Щоб вступити на цей курс міжнародні студенти мають відповідати таким вимогам:

  • мати еквівалент Диплом про середню освіту Онтаріо - Атестат про середню освіту з мінімальним балом 7 з обов'язкових програмних предметів;
  • документи для всіх завершених курсів або програм післяшкільної освіти.

  Вимоги до знання англійської мови:

  • мінімальний бал TOEFL 560 (паперовий) або 84 (інтернет-рейтинг, жоден бал не нижче 21);
  • IELTS із загальним мінімальним балом 6.5 (без балів за окремою групою нижче 6.0);
  • CAEL із загальним балом 60 і письмом 60.

  Для ступеня бакалавра медсестер мінімальний бал TOEFL 600 (на паперовому носії) або 100+ (на основі Інтернету, без єдиної шкали нижче 21) або бал IELTS із загальним мінімальним балом 7.0 (без єдиної шкали нижче 6.5).

  Абітурієнт має надати один із сертифікатів про знання англійської мови на вибір.

  Вартість навчання для міжнародних студентів у 2021\22 рр. становитиме: $9 568,50/семестр.

  Контакти

  Володимир Рудешко
  Canada, Toronto
  Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
  Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
  Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
  Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
  Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
  Офіс у Канаді
  +1 (647) 338-22-61
  (Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
  canada@infostudymail.com
  Офіс у Києві
  +38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
  м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
  Тут ви можете залишити заявку
  на консультацію
  Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
  You agree with our Terms and Conditions
  © All rights reserved
  Контакти
  Канада, Онтаріо
  74 Madison ave. Richmond Hill

  +1 (647) 338 22 61
  (viber, whatsapp, telegram, wechat)

  canada@infostudymail.com
  Інші країни