ОНЛАЙН НАВЧАННЯ В КАНАДІ: ШКОЛА, МОВНІ КУРСИ, КОЛЕДЖІ ТА УНІВЕРСИТЕТИ

Онлайн навчання має безліч переваг, завдяки яким і стало настільки затребуваним
У сучасної людини є безліч можливостей і способів отримати знання: класична освіта, самостійне навчання, дистанційні та гібридні програми. Онлайн навчання стає дедалі популярнішим, бо дає змогу отримати якісну освіту без прив'язки до конкретного місця.

Якщо ви хочете здобути канадську освіту, але не маєте змоги вирушити в цю країну особисто, здійсніть свою мрію, не виходячи з дому. Сьогодні ви можете закінчити виш, мовні курси і навіть середню школу в Канаді онлайн.

Переваги онлайн навчання

Онлайн навчання має безліч переваг, завдяки яким і стало настільки затребуваним:

 1. Великий вибір і висока якість програм. Відомо, що класичні виші часто пропонують застарілі дані та повільно реагують на зміни в науці, на ринку праці, в результаті чого людина не набуває всіх необхідних знань і навичок. Онлайн - програми в канадських вишах адаптовані та актуальні. До того ж ви можете обрати курси, які повністю відповідатимуть вашим інтересам і планам на майбутнє.
 2. Зручність. Ви можете навчатися в будь-якому місці, навіть у себе на ліжку. Єдина умова - доступ до Інтернету. Це суттєво полегшує процес для людини: не потрібно переїжджати, витрачати час на дорогу до вишу, кардинально змінювати своє життя.
 3. Це набагато дешевше за традиційну освіту. Вартість онлайн-програм завжди нижча, ніж офлайн, до того ж вам не доведеться витрачати гроші на переліт, проживання, оформлення документів тощо.
 4. Дипломи онлайн-курсів завжди мають дуже гарний вигляд у резюме, бо демонструють бажання людини розвиватися і вчитися.
 5. Диплом котируватиметься так само, як за традиційної освіти. Якщо документ видано акредитованим навчальним закладом, не має значення, яким чином ви проходили навчання. У ньому навіть не буде вказана форма занять. Ви отримаєте повноцінний документ про освіту, перебуваючи в комфортних умовах і з меншими витратами.

Чому варто обрати онлайн навчання в Канаді?

Канада - світовий лідер у сфері дистанційного навчання і з приходом інтернет-технологій, ця країна активно почала розробляти програми та ресурси, щоб надати найкращі платформи для онлайн освіти. На сьогодні існують тисячі програм у десятках вишів і шкіл, які доступні як канадцям, так і іноземцям.

Переваги навчання в канадських школах і вишах широко відомі всім, хто цікавився навчанням за кордоном.

Канада пропонує якісну освіту, чудові можливості для розвитку кар'єри та ідеальні умови для навчання. З популяризацією онлайн навчання, більшість навчальних закладів створили спеціальні програми, адаптовані для онлайн формату.

Чим привабливе онлайн-навчання в Канаді?

 1. Престижний диплом. Освіта, здобута в Канаді, завжди буде перевагою при працевлаштуванні. Дипломи котируються в усьому світі, що відкриває великі кар'єрні можливості.
 2. Навчання англійською мовою. Більшість учнів із країн СНД вчать англійську мову, що полегшує процес вступу та навчання в канадських вишах.
 3. Сучасні актуальні програми. Ви можете отримати спеціальність, яка буде затребувана на ринку праці, актуальні знання та всі необхідні навички для подальшої роботи.
 4. Вартість курсів цілком доступна і значно нижча, ніж в інших західних країнах.

Яку освіту можна здобути в Канаді онлайн?

Нині ви можете здобути освіту на будь-якому рівні онлайн. Канадські навчальні заклади надають таку можливість.

Середня освіта в Канаді онлайн

У іноземців є можливість закінчити канадську школу онлайн. Це незвичайне рішення, яке має безліч переваг:

 1. Під час вступу до вишу не потрібно буде складати мовні тести.
 2. Не потрібно проходити підготовчі програми під час вступу до університету (і це стосується не тільки Канади, а й інших західних країн).
 3. Це можливість адаптуватися до іноземної системи освіти.
 4. Учні можуть поєднувати навчання в канадській школі онлайн із навчанням у школі своєї країни.

Середню освіту онлайн у Канаді можна здобути, наприклад, у школі Matrix Academy. Це ліцензована школа, розташована в Торонто (Онтаріо, Канада). Вона акредитована Міністерством освіти Онтаріо і пропонує шкільні програми для канадських дітей та іноземців.

Навчання проходить у невеликих класах. Програма і набір курсів складається індивідуально з урахуванням програми в рідній країні. До моменту випуску дитина має пройти всі обов'язкові курси та скласти іспити, щоб отримати атестат.

Можливість отримати Ontario Secondary School Diploma, не переїжджаючи до Канади в шкільному віці, - це чудовий шанс, що допоможе учневі підготуватися до навчання в іноземному виші, полегшить процес вступу без необхідності залишати завчасно свою сім'ю, друзів та рідний дім.

Мовні курси в Канаді онлайн

Мовні курси онлайн користуються великою популярністю, оскільки дають можливість вивчати мову в комфортних умовах. Ця можливість особливо актуальна для працюючих людей, студентів тощо.

Багато мовних шкіл у Канаді пропонують не тільки класичні заняття, а й онлайн-курси. Одним із лідерів у цій галузі є мовна школа ILAC.

Студенти можуть обрати різні курси:

 • підготовка до IELTS та інших мовних тестів;
 • підготовка до університету;
 • програми англійської мови: підвищення рівня, підготовка до кембриджських іспитів тощо.

Гнучкий графік дасть змогу займатися у зручний час. Зі студентами працюють досвідчені сертифіковані викладачі. Програми адаптовані для онлайн-формату, що дає змогу швидко та ефективно вивчати англійську мову.

Вища освіта в Канаді онлайн

Ще до початку пандемії канадські виші почали розробляти та практикувати онлайн-навчання, що надалі зробило їх лідерами в цій галузі.

Студенти можуть обрати сертифікаційну або дипломну програму, а також здобути ступінь бакалавра або магістра в онлайн форматі.

Онлайн курси пропонують десятки канадських коледжів та університетів, тому студент може вибрати відповідні програми за всіма параметрами.

Великий вибір онлайн програм представлений у Thompson Rivers University, Humber College, Carleton University, Ryerson University, Fanshawe Colllege та багато інших вишів.

Онлайн навчання в Канаді - доступно і перспективно

Попри недовіру багатьох людей до онлайн-навчання, цей формат продовжує розвиватися і приваблює дедалі більше студентів з усього світу. За змістом і якістю навчання воно не поступається традиційним заняттям, але значно зручніше та дешевше.

Це чудова можливість отримати повноцінний канадський диплом без зайвих витрат і зусиль.

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни