Oxford International North America

Вивчення англійської в Канаді - одна з найкращих можливостей опанувати
іноземну мову для ведення бізнесу, навчання за кордоном, спілкування або в
особистих цілях
Вивчення англійської в Канаді
Oxford International North America пропонує вивчення англійської в Канаді на найвищому рівні. Ця школа була відкрита 20 років тому і сьогодні є однією з найавторитетніших у світі. За роки роботи було
розроблено ефективні методики, що дають змогу домогтися швидкого і стабільного прогресу у вивченні англійської мови студентами з будь-яким рівнем знань.
Школа англійської мови в Канаді Oxford International North America вирізняється індивідуальним підходом до кожного студента. Заняття триває 50 хвилин. Навчання проходить у невеликих класах (максимум 13 осіб),
що дає можливість викладачеві працювати з кожним студентом, враховуючи його особливості та вирішувати можливі проблеми в індивідуальному порядку. Викладачі домагаються максимальної віддачі та допомагають студенту швидко освоїти англійську мову в Канаді.

Навчальні центри Oxford International North America відкриті у Ванкувері та Торонто.

Розташування

Центр у Ванкувері
Ванкувер - одне з найкрасивіших міст Північної Америки. Вивчаючи англійську мову тут, Ви матимете можливість познайомитися з дивовижною природою цього краю, а також поглибити свої знання про культурні традиції Канади та її визначні пам'ятки.

Школа англійської мови в Канаді Oxford International North America розташована в самому центрі Ванкувера. Це великий навчальний центр з просторими класами, комп'ютерними класами та інтерактивними дошками. У центрі відкрита 21 аудиторія. Школа розрахована на 280-300 осіб. На території студенти можуть користуватися студентською кімнатою відпочинку та безкоштовним wi-fi.

В Oxford International North America у Ванкувері реалізується соціальна програма, за якою студенти можуть ознайомитися з містом, побачити всі визначні пам'ятки цього міста (висячий міст Капілано, пивоварню
о.Гранвіль, стадіони тощо) та познайомитися з іншими студентами, які приїхали вивчати англійську мову в Канаді з різних країн світу.
Центр у Торонто
Можливість вивчати англійську в Торонто - це прекрасний шанс не тільки пройти курс, а й ознайомитися з одним із найбільших і найцікавіших міст Північної Америки. Торонто - п'ятий за величиною в Північній
Америці безпечний багатонаціональний мегаполіс з безліччю визначних пам'яток і можливостей цікаво провести час.

Вивчати англійську в Торонто ви будете в самому центрі міста в спеціально створеному навчальному центрі. Він включає 13 аудиторій, комп'ютерні класи, а також студентську кімнату відпочинку. Центр розрахований на 200-220 студентів. На території є безкоштовний wi-fi.

Студенти Oxford International North America ознайомляться з усіма визначними пам'ятками Торонто та околиць за спеціальною соціальною програмою. У програму входять тури до Ніагарського водоспаду, Алгонкін Парку, до Нью-Йорка, Сі-Ен Тауера, острова Торонто тощо.
Програми навчання в Oxford International North America

Загальна англійська

Спрямований на збільшення словникового запасу, вивчення граматики, читання та писемного мовлення. Підходить для будь-якого рівня.
 • Basic 20. Це базова програма, яка включає 20 занять на тиждень у ранковий час, 2-3 заняття в клубі на тиждень, 5 годин самостійної роботи в центрі.
  Вартість: 295 - 360$ на тиждень (залежно від загальної тривалості навчання).

 • Інтенсив 25. Найпопулярніша програма, що включає базовий курс і 5 спеціалізованих занять на тиждень за вибором студента (ділова англійська, TOEIC, підготовка до іспиту, вільне володіння мовою, академічна мова і письмо, академічне читання і письмо).
  Вартість: 358 - 436$ на тиждень (залежно від загальної тривалості навчання).

 • Супер Інтенсив 30. Комплексний курс, що включає 20 базових уроків на тиждень і два спеціалізовані курси по 5 уроків на тиждень за вибором студента (ділова англійська, TOEIC, підготовка до іспиту, вільне володіння мовою, академічне мовлення та письмо, академічне читання та письмо).
  Вартість: 424 - 507$ на тиждень (залежно від загальної тривалості навчання).

 • Прем'єр Курс. Поєднує заняття в групі з індивідуальними уроками. Включає 25 групових уроків на тиждень + 3 індивідуальних заняття або 30 групових уроків на тиждень + 2 індивідуальних заняття по 50 хвилин.
  Вартість: 589 - 700$ на тиждень (залежно від загальної тривалості навчання).

 • Ділова англійська. Найкращий варіант для підготовки до TOEIC.
  Включає 20 базових занять на тиждень плюс 5 уроків ділової англійської.

 • Елективні курси. Включають базовий курс + 5 або 10 спеціалізованих занять на тиждень. Студенту на вибір пропонуються такі варіанти факультативних уроків: вільне володіння (для будь-якого рівня), академічне мовлення та письмо (для рівнів 4-10), академічне читання та письмо (для рівнів 4-10), підготовка до іспитів (для рівнів 4-10), ділова англійська та TOEIC (для рівнів 2-10).
  Вартість: 72$ за 5 занять на тиждень).

 • Приватні заняття. (Вартість одного приватного заняття 105$).

Підготовка до іспитів

Курс для підготовки студентів до іспитів IELTS або TOEFL за спеціальними програмами:
 • IELTS Базовий (20 занять на тиждень)
 • IELTS Інтенсив (20 занять + 5 курсів на вибір на тиждень);
 • IELTS Суперінтенсив (20 занять + 10 курсів на вибір на тиждень);
 • Cambridge CAE Super-Intensive (20 занять за матеріалами для CAE + 5 курсів академічного письма та читання / усного та письмового мовлення / швидкого володіння мовою + 5 факультативних занять на тиждень);
 • Cambridge FCE Super-Intensive (20 занять за матеріалами для FCE + 5 курсів академічного письма та читання/ усного та писемного мовлення або побіжного факультативного спрямування + 5 факультативних занять на тиждень);
 • TOEFl iBT Інтенсив (20 занять + 5 курсів на вибір на тиждень);
 • TOEFl Інтенсив (20 занять + 5 курсів на бізнес-факультеті на тиждень).

Програми Pathway

Це курси, створені для підготовки студентів до вступу в партнерські ВНЗ Канади та США:
 • Pathway Intensive (25 занять на тиждень).
  Вартість: за 12 тижнів - 4548$, за 24 тижні - 8736$, за 36 тижнів - 12888$, за 48 тижнів - 17184$).
 • Pathway Super-Intensive (30 занять на тиждень).
  Вартість: за 12 тижнів - 5400$, за 24 тижні - 10368$, за 36 тижнів - 15264$, за 48 тижнів - 20352$).

Проживання

Вивчаючи англійську в Канаді, студенти можуть практикуватися не тільки в школі, а й спілкуючись з носіями мови безпосередньо. Oxford International North America пропонує кілька варіантів проживання своїм
студентам:

 • У приймаючій сім'ї. У Ванкувері та Торонто. Для проживання ретельно відібрані сім'ї, в яких студент може проживати на умовах повного або напівпансіону.
  Вартість повного пансіону (3-х разове харчування) - 251$/тиждень, напівпансіону (2-х разове харчування) - 237$/тиждень.
 • У готелі GEC Granville або Viva Suites у Ванкувері та Alexandra Residence у Торонто. Студентам надають номери люкс або апартаменти, розташовані неподалік від навчального центру.
  Вартість уточнювати за контактними телефонами.

  У готелі GEC Granville студентам надають комфортабельні номери з ТВ, мікрохвильовими печами, кондиціонером, міні-холодильниками, Wi-Fi. Також вони можуть скористатися спільною пральнею і тренажерним залом готелю.
  У готелі Viva Suites студенти заселяються в апартаменти з 1-6 спальнями, кондиціонерами, повнорозмірною кухнею, їдальнею та пральнею. Також у готелі є Wi-Fi, тренажерний зал і сауна.
  У готелі Alexandra Residence студентам пропонується номер люкс із ванною, міні-кухнею, ТВ, Wi-Fi. Також можна скористатися пральнею та приватною парковкою.
 • У Молодіжній Жіночій Християнській Організації у Ванкувері.
  YWCA розташований безпосередньо в розважальному центрі міста.

  Студентам надається комфортний номер, санвузол на поверсі, загальна кухня. Відстань до школи - близько 5 хвилин на автобусі або 15 хвилин пішки.
Ціни вказані в канадських доларах. Організація залишає за собою право змінити вартість навчання протягом року.

Тривалість курсів, можливість вибору факультативних занять, вартість навчання та проживання можна уточнити у консультантів за контактними телефонами.

Oxford International North America дає чудову можливість вивчити англійську в Канаді на високому рівні, підготуватися й успішно скласти мовні тести для роботи або навчання.
Представитель Oxford International North America
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Oxford International North America і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Oxford International North America і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни