Ефективна допомога у вступі до навчальних закладів Канади

Трохи про мене:

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я сертифікований, і авторизований фахівець по роботі з навчальними закладами в Канаді. Працюю безпосередньо з навчальними закладами і маю найактуальнішу інформацію за програмами навчання і вимогам до вступу. Великий досвід роботи як зі студентами, так і з навчальними закладами дає мені змогу ефективно допомогти вам правильно обрати куди вступати, починаючи від школи і далі до коледжу чи університету.

Я проходив спеціальну підготовку за програмами навчання в Канаді та отримав схвалення працювати зі студентами і допомагати у вступі та оформленні документів. Я постійно беру участь у різних освітніх конференціях і тренінгах. Відвідую особисто навчальні заклади та спілкуюся з викладачами і студентами.

Я працюю відкрито і намагаюся дати максимально інформації що б ви прийняли правильне рішення у вступі до Канади, постійно на зв'язку, хоча і перебуваю в іншому часовому поясі від своїх студентів.

Дуже важливо для мене це вже зароблений кредит довіри з боку багатьох студентів з усього світу. Висока репутація серед навчальних закладів та студентів і також батьків студентів.

Я не обіцяю вам, що ви будете навчатися безкоштовно або у вас буде стипендія, яка покриває все навчання і проживання, це не мій бізнес, але допоможу вибрати оптимальний варіант за вашим бюджетом.

Важливі запитання студентів

і мої розгорнуті відповіді на них
Відгуки наших студентів
 • Щиро дякую команді Infostudy, і зокрема Володимиру, за допомогу та організацію здійснення мрії моєї доньки навчатися в Канаді. Починаючи з першої консультації Володимир, нам допоміг підібрати потрібну програму для вступу, порадив і організував перед вступом онлайн мовну школу. Організував проживання в резиденції при коледжі. Він супроводжував і був увесь час із нами на зв'язку як під час приїзду в Торонто, так і протягом майже 3 років навчання. У будь-який момент я знала, що на Володимира можна покластися і отримати професійну, чітку консультацію. Усі послуги зі вступу Володимир надає абсолютно безкоштовно. Ще раз величезне спасибі Володимиру за його професіоналізм і чуйність! З повагою Ірина.
  Ірина Савенко
 • Величезну подяку висловлюю компанії Infostudy, зокрема Володимиру та Юлії, за виконану роботу у вступі моєї доньки до канадського коледжу та отриманні студентської візи. Ми отримували чітка подача інформації, допомога і консультація при виникаючих питаннях, супровід протягом усього часу. Володимир допоміг обрати нам коледж, підвищити нашу англійську через мовну школу ILAC, завдяки якій ми склали іспит, що підтверджує прохідний бал. Ми отримали запрошення з коледжу Seneca, і далі почали збирати документи на візу. І як результат усієї роботи - отримання візи. Велике спасибі за терпіння, кропітку працю і допомогу в здійсненні мрії навчатися в Канаді. Бажаю успіхів і процвітання компанії Infostudy і всій її команді.
  Тетяна Дибуліна
 • Професіонали своєї справи, допомогли з усіма документами, цілодобова підтримка. Терпляче і ввічливо відповідали на всі запитання, докладні інструкції та коментарі щодо підготовки документів. У підсумку весь процес подання заяви, документів на візу пройшов дуже і дуже спокійно.
  Нікіта Гурев
 • Добрий день. Володимир і Юлія супроводжували нас у процесі вибору коледжу та оформленні всіх документів, що стосуються навчання. Звернулися до Володимира за рекомендацією. Впевненість і спокій у процесі, точні дані та контакти, швидкий зворотний зв'язок. Юлія довела нас до прильоту. Турбота про клієнта, детальне занурення в питання, що цікавлять мене. Я знайшла у співпраці з ними - чіткість, розуміння наших бажань, можливостей і тепле людське ставлення до клієнта. З ними ми прийшли до результату. Дякую.
  Оксана Самаріна
 • З цією компанією під керівництвом Володимира Рудешка можна сміливо мати справу. Перевірено на власному досвіді! Володимира вибрав я самостійно з великої кількості компаній, яких нескладно знайти в інтернеті. Реально щиро радий, що Він і його компанія виправдали всі мої побажання і найголовніше досягли результату - вступ до канадського коледжу (Conestoga college) і отримання всіх дозвільних документів Study permit і Work permit CO-OP. Дуже важливе в цьому всьому процесі - це довіра!!! Повірте мені Володимир виправдав її більш ніж на 100%. Це Майстер своєї справи!!! Він може вирішувати різні проблеми, які можуть виникнути в процесі оформлення і про які ви самі можете не здогадуватися. У нас була ідеально злагоджена робота з ним на всьому етапі від подачі документів до коледжу до отримання Study permit. Усе, що написано на сайті його компанії щодо того, що ви не будете оплачувати жодних грошових коштів на всьому етапі вступу - це теж правда. Окремо хочу відзначити його колегу Юлію. Це та людина, яка як лоцман тебе веде повз усі невідомі для тебе перешкоди, які з'являються на твоєму шляху. Простою мовою скажу так, коли в моєму випадку необхідно було внести зміни в період початку навчання, то вона дуже професійно змогла це зробити без жодних штрафів та інших втрат для мене. Також дуже акуратно і грамотно підходить до самого процесу підготовки документів на отримання візи. Реально її порада допомогла без особливих проблем отримати її. Однозначно рекомендую всім цю компанію, хто бажає отримати результат!!!
  Сергій Гавриленко
 • З величезним задоволенням хочу залишити відгук про вступ мого сина для батьків і абітурієнтів, які бажають вступити до Канади. Контактні дані компанії Infostudy і Володимира знайшла з відкритих джерел, не за рекомендацією, оскільки ніхто раніше з моїх знайомих не вступав до Канади, і сьогодні з величезною вдячністю пишу про те, які етапи мій син і я, як батько, пройшли для вступу в один з коледжів Канади. Насамперед ми уточнили умови роботи компанії з абітурієнтами, оскільки, вивчивши кілька пропозицій зі сприяння у вступі, Infostudy була єдиною, хто не бере оплату з майбутнього студента за консультації, а всі фінансові оплати ми проводили безпосередньо до коледжу і в посольство. Під час першої телефонної консультації Володимир уточнив усі наші побажання: географічне розташування, вимоги, напрямок за спеціалізацією та бажану вартість на рік. Після чого, нам надіслали список коледжів, що відповідають нашим побажанням і намірам. Однак, згідно з вимогами коледжу, у сина не вистачало балів з IELTS, після чого компанія Infostudy підібрала план навчання в одній з мовних шкіл ILAC, завдяки якому за 2 місяці син підтягнув знання англійської мови та склав іспит, що підтверджує прохідний бал. Коли всіх умов коледжу було дотримано, нам безпосередньо надійшло запрошення від коледжу про попереднє зарахування, що стало першим кроком до оформлення візи. Що стосується візи, Infostudy повністю консультували щодо заповнення, подачі документів і перекладу документів. Супроводжувала нас співробітник Юлія, завдяки чіткій і налагодженій системі синові поетапно надсилали готові анкети, що спростило самостійну подачу документів і отримання візи без посередників. Перед вильотом сина проконсультували щодо проходження митного/паспортного контролю і видали довідкову інформацію, які документи роздрукувати і показати під час проходження кордону. Сьогодні син прилетів до коледжу і продовжує своє навчання офф-лайн у Канаді. Володимире, Юліє, спасибі вам величезне за ваше терпіння і своєчасне реагування на будь-які питання! Удачі та процвітання вашій команді!
  Алія Тазабекова
 • Консультант Володимир Рудешко допоміг з подачею документів до коледжу, оформленням стипендії та отриманням учнівської візи. Також, він завжди оперативно відповідав на всі питання, що виникали, і донині допомагає при появі будь-яких проблем. Хотілося б висловити величезну подяку Володимиру за його працю і професіоналізм! Завдяки йому і компанії Infostudy я змогла здійснити свою мрію і вступити в Humber College в Канаді!
  Марія Кусакіна
 • Щиро дякую Володимиру за допомогу у виборі навчального закладу, вступі, отриманні студентської візи та переїзді. Дуже професійний підхід, все було зроблено спокійно, розважливо і найголовніше успішно. Уже 4-й рік у Канаді, отримав PR. 2 роки працюю в найнезвичайніших проєктах по всій Північній Америці. З упевненістю можу сказати, що без професійної допомоги Володимира все це могло б не статися. Бажаю успіхів InfoStudy і всім кому пощастило скористатися послугами цієї компанії! Strongly recommend :)
  Анатолій Ткаченко
 • Хочу сказати величезне спасибі команді Infostudy, за допомогу у виборі та вступі до навчального закладу. Особливо хочу подякувати Володимиру і Лілії, вони допомагали мені протягом усього процесу вступу до коледжу та отримання візи. Справжні професіонали своєї справи, допомагають, відповідають на запитання 24/7. Хочу зазначити, що компанія надає безкоштовні послуги. Самостійно вступити й отримати візу було б досить складно, оскільки саме Infostudy допомагав мені з документами та коригував. Я вже навчаюся другий тиждень у Канаді, і Володимир так само допомагає і відповідає на будь-які питання, що виникають. Однозначно рекомендую всім цю компанію! Величезне спасибі вам, команда Infostudy!
  Ольга Кім
 • Infostudy в особі Володимира та Юлії здійснили нашу мрію навчатися в Канаді (Торонто). Ми обрали коледж Braemar College. Попри ситуацію з вірусом ми отримали візу і зараз наша донька вже в Торонто. Вона наразі на карантині, але в лютому сподіваюся почнемо очне навчання. І все це завдяки Infostudy. Нам БЕЗКОШТОВНО організували підбір школи, підготовку документів для подачі на візу. Супроводжували під час усього процесу подачі документів, отримання біометрії та призначення мед.огляду. Дякую вам за ваш професіоналізм. Ви робите свою роботу на вищому рівні. Рекомендую вас усім хто хоче вчитися в Канаді. Бажаю вам подальших успіхів у вашій нелегкій роботі. Мрії збуваються з вашою допомогою. З повагою, Гаухар.
  Гаухар Ібрашева
 • Сердечно дякуємо Володимиру за допомогу і надані консультації під час вступу сина до коледжу. Ми вважаємо, що отримана допомога і поради безцінні для будь-якого російськомовного студента, який вирішив навчатися в коледжах або університетах Канади. Рекомендую всім спочатку зв'язатися з Володимиром, щоб потім обміркувати і прийняти рішення. Він нам допоміг уникнути зайвих витрат, зрозуміти рейтинги коледжів, що публікуються, і усунути допущені помилки. Спасибі! Ми дуже задоволені.
  Валерій Соколов
 • Дуже вдячна компанії infostudy, зокрема Володимиру. Він допоміг моєму синові визначитися зі спеціальністю та вступити до коледжу. За інструкціями Володимира, ми самостійно отримали візу в Канаду. І це абсолютно безкоштовно. Зараз син навчається другий рік у Seneca коледжі, дуже подобається. Усім своїм друзям, знайомим рекомендую цю компанію. Величезне вам спасибі, Володимире, за ваш професіоналізм! Ви найкращі!!!
  Жанара Олжабаєва
 • Хочеться висловити величезну подяку Володимиру і Юлії, які консультували і допомагали на кожному етапі вступу та переїзду до Канади! Варто відзначити особливий професіоналізм і грамотний підхід до кожного потенційного студента! Завершився лише перший тиждень навчання, а я вже переконалася в точності та правдивості інформації, яку мені надавав Володимир на всі мої запитання. Дякую!!! Діана inst @di.lil.er
  Діана Кеш
 • Володимир - мій рятівник. Спасибі Вам велике! Ви зробили для мене те, на що я вже не сподівався. Думав що доведеться чекати зими для вступу. Швидко оформилися і вже з осені знову вчитимуся! Професійний підхід, оперативно і чітко по діях. Приємно мати справу з професіоналами. Рекомендую не випробовувати долю, а йти до професіоналів одразу. Ще раз вдячний!
  Ілля Поповцев
 • Серед багатьох фірм, що пропонують допомогу в пошуку освітніх установ Infostudy - найкраща. На всі питання, що цікавлять, інформація надходить швидко, а найголовніше в повному обсязі для правильного вибору освітнього закладу. Всі хто не вірять що консультації безкоштовні Ви помиляєтеся. За півтора року навчання мого сина у Ванкувері виникали різні ситуації і в кожному випадку доводилося консультуватися з Володимиром як правильно чинити. У деяких випадках я був дуже настирливий, але завжди отримував відповіді та рішення на мої запитання (за весь період спілкування з Infostudy я не платив їм ні копійки, все було абсолютно безкоштовно). Про цю компанію можна сказати, що всі, хто тільки зіткнувся з пошуками навчання в Канаді, звертайтеся в Infostudy. Спасибі Володимиру за допомогу.
  Д. Кузнецов
 • Після роботи з компанією Infostudy залишилося приємне враження: Володимир допоміг мені вступити до коледжу через мовні курси, отримати візу і переїхати. Відповіді на всі питання, що виникали, завжди отримував оперативно і в повному обсязі. Зараз я вже 5 місяць у Канаді і досі можу розраховувати на підтримку та консультацію з боку компанії. Однозначно рекомендую до співпраці!
  Анатолій Веденкін
 • Я повністю підтвердив, що це найкращий сервіс, який я коли-небудь бачив для іноземних студентів, зараз я вчуся в Шерідан-коледжі, і це здебільшого допомогло менеджерам Володимиру та Юлії, велике спасибі і дуже рекомендую цю компанію для спільної роботи.
  Кирило Чемодуров
 • Infostudy мені дуже допоміг в управлінні всіма процесами отримання візи та реєстрації. Я навчаюся за програмою поведінкових наук у коледжі Сенека. Мені подобається програма, вона цікава, але досить вимоглива. У Канаді багато місць у сфері поведінкових наук, але в майбутньому я хотів би вивчати психологію. У програмі також є кілька психологічних курсів.
  Софія Васильєва
 • Цього року мій син став студентом коледжу Канади. Ми раді, що не помилилися, обравши Infostudy! Весь процес збору документів та їх підготовка проходили з розумінням. І навіть тепер, коли син перебуває вже в Канаді, завжди можна звернутися по допомогу і відчувається підтримка у вирішенні будь-яких питань. З радістю рекомендую INFOSTUDY друзям і знайомим!
  Снежана Никифорчин
 • Дуже професійна компанія з надійними послугами. Я особисто дякую Володимиру за виконану роботу, оскільки він був зі мною кожного разу, коли у мене виникали питання або сумніви, і він завжди міг швидко допомогти і дати чіткі відповіді! 100% зі 100%
  Аді Аміржан
 • Висловлюємо велику подяку Володимиру за допомогу при вступі нашого сина до коледжу. Консультація була грамотною, спілкування приємне, нічого зайвого, все по суті. Що ще потрібно для неспокійних батьків, чия дитина їде в іншу країну.
  Дмитро Коптяєв
 • Мені дуже сильно допомогли Юлія та Володимир з інфостаді. Всі кроки до поїздки були гладкими і високої якості. Як на кожному етапі в Росії, так і зараз тут у Канаді мене підтримують і завжди готові допомогти! Я рекомендую послуги infostudy! Якщо вам потрібна додаткова інформація, я рада відповісти на ваші запитання. Мій Телеграм: @AlyonaBrivkina
  Альона Брівкіна
 • Дуже задоволений роботою з компанією, зроблено багато роботи і все не даремно. Відмінний, виразний супровід на всьому шляху і після.
  Нікіта Морозов
 • Величезне спасибі за професійну безкоштовну допомогу працівникам компанії і Володимиру окремо! Мій син успішно вступив до Сенеки і ми зробили візи йому студентську і мені гостьову самостійно просто дотримуючись інструкцій
  Віталій В. Ромащенко
 • Прекрасна компанія, а особливо Володимир! Дуже допомогли мені і під час вступу, і в питаннях після приїзду в Канаду! Нічого не вигадують, а розповідають все як є, тож не хвилюйтеся, інформація буде перевірена і реальна. Шалено вдячна за підтримку і сприяння. Спасибі вам величезне!
  Дар'я Шлик
 • Величезна подяка Володимиру та Юлії за надану допомогу в зборі та подачі документів на візу, а також вступі до коледжу
  Владислав
 • Чудова компанія, з легкістю допомогла іммігрувати в Канаду, паралельно відповідаючи на численні запитання. У будь-який момент на зв'язку і готова допомогти в будь-яку хвилину.
  GameQuiz
 • Величезне спасибі InfoStudy Canada, і особливо Володимиру, за допомогу зі вступом і всі поради!
  Олександра Бобровницька
 • Приступив до навчання в коледжі. Дякую за допомогу.
  Аді Аміржан
 • Інформаційна і навіть моральна підтримка забезпечені! Дякую, infostudy!
  Дар'я Ляшенко

Контакти

Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Global office in Canada
(Toronto time zone)

+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)

canada@infostudymail.com
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни