The Prestige School

The Prestige School - приватна школа в Канаді, яка пропонує унікальне середовище навчання. Велика територія, сучасні класи, новітнє обладнання та кваліфіковані педагоги дадуть змогу дитині всебічно розвиватися та швидко опановувати нові знання.
Програми розробляються з урахуванням індивідуальних потреб дитини. Школа підтримує високі стандарти академічного навчання, які перевершують вимоги для середніх навчальних закладів у провінції Онтаріо.

Школа повністю акредитована як навчальний заклад у провінції Онтаріо. Також вона є членом Федерації незалежних шкіл Онтаріо та Спортивної федерації малих шкіл. The Prestige School має два кампуси: у Торонто та Річмонд Хіллі. Навчання в The Prestige School відбувається в невеликих класах, що дає змогу кожній дитині повноцінно розвиватися, а педагогам контролювати процес навчання.

Усі діти з дитячого садка і до останніх класів навчання обов'язково носять шкільну форму.
Це сприяє дисципліні та єдності шкільного духу.

The Prestige School - одна з провідних приватних шкіл у провінції. Її учні показують дуже хороші результати, а батьки залишаються задоволені рівнем освіти та дисципліни. Особливі програми навчання дають змогу підготувати майбутніх лідерів та успішних людей.

Програми навчання в The Prestige School

The Prestige School пропонує навчання з найменших років і до закінчення школи. Навчальний заклад включає: дитячий садок, початкову та середню школи. На кожному етапі практикується особливий підхід до дитини, який допомагає їй показати найкращі результати та скоригувати навчальний план, якщо це необхідно.

  Дитячий садок

  У дитячому садку малюки навчаються за спеціально підготовленою складною програмою, яка допоможе максимальному розвитку кожного малюка з урахуванням його потреб. Діти отримують базові навички, необхідні для подальшого навчання та життя.

  У навчальний план входять заняття з математики, мови, розвитку дрібної та великої моторики, ігри, що навчають соціальної взаємодії. Також вони займаються образотворчими мистецтвами, музикою, танцями, фізичними вправами.

  Малюки розподіляються по невеликих групах, за ними постійно наглядають педагоги. Співвідношення "учень : учитель" не більше ніж 10:1.

  Початкова школа

  Навчання в початковій школі проводиться за ускладненою програмою, яка включає більше предметів, ніж пропонує дітям звичайна школа. Крім основних предметів з першого класу учні вивчають:

  • французский язык;
  • информатику и компьютерные технологии;
  • уроки современного искусства (рисование, танцы, театр).

  С четвертого класса физика, биология и химия преподаются как отдельные предметы. На уроках математики используется современная технология Smart Board. В учебную программу обязательно входит физкультура.

  Особый подход в The Prestige School доказал свою эффективность – ее ученики показывают отличные результаты на олимпиадах по математике и на многочисленных концертах.

   High School (с 9 по 12 класс)

   У середніх і старших класах учні проходять активну підготовку до вступу до вишів і подальшого навчання. Вони займаються в невеликих класах, що дає змогу вчителю приділити увагу кожному. Усі учні займаються за своїм індивідуальним розкладом і можуть обрати більше годин з предметів, які вони планують вивчати в майбутньому.

   Школа пропонує все необхідне для якісного навчання. Сучасні комп'ютерні класи та наукові лабораторії, великі спортивні майданчики та багато іншого складає комфортне середовище для навчання та розвитку особистості.

   The Prestige School пропонує низку можливостей і спеціальних занять, які сприяють підготовці на високому рівні кожного учня:

   • можливість пройти університетські підготовчі курси;
   • послуги репетиторів;
   • волонтерська діяльність;
   • заняття з розвитку лідерських якостей;
   • участь в олімпіадах;
   • програми Media Arts;
   • програми з бізнесу;
   • вивчення технологій;
   • програма "Англійська як друга мова" тощо.

   Навчання в старших класах The Prestige School дасть змогу повноцінно підготуватися до вступу в найкращі виші Канади.

    Позакласні заняття

    Крім академічних предметів школа приділяє велику увагу творчим і спортивним заняттям, розуміючи їхню важливість і актуальність для дитини. Кожен може вибрати собі гурток, який відповідатиме талантам та інтересам.

    Також у The Prestige School є низка занять, які учні можуть проходити за своїм бажанням після основних уроків:

    • арт-клуб (малювання, ліплення тощо);
    • математичний клуб (вивчення математичних задач, розвиток логіки та навичок, які стануть у пригоді дітям, які бажають пов'язати своє життя зі стоковими науками);
    • комп'ютерний клуб (поглиблене вивчення комп'ютерної анімації та цифрового дизайну, розв'язування логічних задач за допомогою комп'ютерних ігор та додатків);
    • науковий клуб (поглиблене вивчення різних тем навчальної програми, проведення експериментів і багато іншого)

    Якщо дитину приваблює спорт і командні ігри, вона може записатися в один зі спортивних клубів: баскетбольний, футбольний або тенісний клуб допоможуть активному фізичному розвитку.

     Літні програми

     Літо - час для відпочинку, але і його можна провести з користю. The Prestige School пропонує два варіанти літнього навчання для дітей.

     1. Літній табір для дітей від 3 до 12 років. Усі учасники програми розподіляються в групи за віком. У літньому таборі діти проходять особливу програму, що включає навчання академічним предметам (математиці, англійській та французькій мові, мистецтву) та активні фізичні заняття, змагання, наукові експерименти та звичайні дитячі ігри. Насичене дозвілля, величезна кількість нових емоцій і друзів, цікаві заняття - дитина чудово проведе час із користю для душі та здоров'я.
     2. Віртуальний табір. Ця програма дасть змогу збагатити та розвинути навички дитини та її уяву. Курс складено у зв'язку з пандемією і дає змогу проходити уроки та виконувати прості інструкції, не виходячи з дому. Це буде дуже цікаво та корисно для неї. Батьки можуть вибрати щоденні або щотижневі програми з понеділка по п'ятницю на повний або неповний день. Також можна проходити заняття в певні години. Віртуальний табір - це гарна можливість отримати нові знання в доступному форматі.

     Як вступити іноземним учням

     Навчання в канадських школах дозволено для дітей з інших держав, якщо вони навчатимуться щонайменше півроку. Щоб вступити до The Prestige School необхідно мати:

     • лист, що підтверджує зарахування до The Prestige School;
     • підтвердження того, що ви зможете оплатити навчання, проживання та харчування дитини на весь термін;
     • згоду на проходження медкомісії, якщо це буде потрібно.

     Почати навчання в цій школі можна в будь-який момент - не обов'язково чекати вересня. Також практично всі майбутні учні мають надати останній табель з оцінками та пройти співбесіду. The Prestige School виставляє високі академічні вимоги, тому для вступу знадобляться високі оцінки.
     Представник школи
     Володимир Рудешко
     Canada, Toronto
     Я офіційний представник The Prestige School і ваш професійний гід у вступі.
     Багато років працюю з The Prestige School і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
     Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
     Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
     Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
     Офіс у Канаді
     +1 (647) 338-22-61
     (Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
     canada@infostudymail.com
     Офіс у Києві
     +38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
     м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
     Вам сподобалася школа?
     Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
     You agree with our Terms and Conditions
     © All rights reserved
     Контакти
     Канада, Онтаріо
     74 Madison ave. Richmond Hill

     +1 (647) 338 22 61
     (viber, whatsapp, telegram, wechat)

     canada@infostudymail.com
     Інші країни