Програма "Біомедичні науки" - Biomedical Science

Біомедичні науки - це перспективна спеціальність для тих, хто бачить своє майбутнє в медицині або дослідженні природничих наук.
Біомедична наука - зростаюча міждисциплінарна галузь, яка підтримує створення, перегляд і впровадження інноваційних методів для розвитку медицини та здоров'я людини.

Вчені-біомедики об'єднують знання з численних галузей досліджень, таких як біологія, хімія, анатомія, фізіологія і патофізіологія, а також параклінічних наук. Вони використовують отримані дані для профілактики, лікування та діагностики різних розладів і захворювань, а також для аналізу наявних і потенційних інструментів лабораторного та комп'ютерного аналізу.

У 2020 році Організація біологічних інновацій Онтаріо (OBIO) вказала, що індустрія медичних наук має можливість стати лідером в економіці та потенційно створювати цінність, звертаючись до всіх аспектів здоров'я людини. Крім того, канадська біомедична промисловість стабільно зростає в усіх суміжних секторах.

Оскільки сфера охорони здоров'я та медицини стає дедалі розвиненішою та складнішою, зростає попит на висококваліфікованих фахівців із біомедичною освітою. Багато наукових фірм Онтаріо успішно розробляють медичні інновації, спрямовані на лікування захворювань і підвищення якості життя. Для підтримки розширення цієї галузі в Канаді потрібна кваліфікована та високоосвічена робоча сила, яка добре розбирається. Від виробничих ліній, технологів і техніків до вчених і дослідників існує попит на освічених, готових до роботи і кваліфікованих співробітників у галузі біомедичних наук.

Ким можуть працювати випускники зі ступенем з біомедичних наук?

Ступінь бакалавра за цією спеціальністю та подальше навчання дасть змогу випускникові працювати за професією:

 • генетик;
 • медичний дослідник;
 • лікар;
 • дантист;
 • патологоанатом;
 • науковий співробітник;
 • генетик;
 • нейробіолог;
 • науковий журналіст;
 • фізіотерапевт;
 • ортопед;
 • оптометрист;
 • ерготерапевт;
 • аудіолог;
 • фельдшер;
 • оптометрист;
 • фармаколог;
 • фізіотерапевт;
 • клітинний біолог.

Програма "Біомедичні науки" в Humber College

Коледж пропонує програму бакалаврату в галузі біомедичних наук, яка надає студентам передову освіту, знання, навички та практичний досвід за допомогою аудиторного та лабораторного навчання, а також літніх стажувань.

Ця програма готує випускників до кар'єри в галузі розробки нових методів лікування і підходів до поліпшення здоров'я і благополуччя людини. Випускники також можуть вибрати вищу і спеціальну освіту в магістратурі та докторантурі, а також у медичній школі, стоматології, фармацевтиці та багатьох інших сферах.

Humber College надає для навчання лабораторію біотехнології, яка оснащена новітніми технологіями та обладнанням і призначена для максимального підвищення ефективності викладання та навчання. Лабораторія біологічних наук оснащена різноманітними інструментами та ресурсами, такими як анатомічні моделі, вбудовані та зовнішні зразки людини та інші допоміжні засоби, що дають змогу покращити розуміння студентами анатомічних взаємозв'язків і фізіологічних принципів.

Випускники цієї програми мають усе необхідне для роботи в галузі біомедичних наук у приватному або державному секторі або добре підготовлені до поглибленого навчання в галузях, пов'язаних зі здоров'ям, включно з медициною, стоматологією, фізіотерапією, фармацією, аспірантурою та багатьом іншим. Знання та навички, отримані в рамках цієї програми, можуть бути реалізовані в безлічі середовищ, а глибина і широта цих середовищ постійно зростає.

Програма "Біомедичні науки" в Trent University

Trent University також пропонує передову програму бакалаврату "Біомедичні науки".

Студенти Trent University вивчають низку предметів у класі та лабораторії, включно з клітинною біологією, анатомією, біохімією та біомедичною етикою тощо. Особлива увага приділяється застосуванню отриманих знань на практиці на експериментальному навчанні в професійному середовищі охорони здоров'я.

Студенти навчаються у провідних практиків завдяки унікальній програмі медичного стажування, де вони отримують можливість зануритися в середовище охорони здоров'я, слідкуючи за лікарями та спостерігаючи за медициною в дії - рідкісний досвід на рівні бакалаврату.

Також університет надає можливість здобути ступінь магістра наук у галузі екологічних та біологічних наук лише через 12-16 місяців після здобуття ступеня бакалавра наук з відзнакою.

Програма Biomedical Science в Toronto Metropolitan University

Toronto Metropolitan University пропонує програму бакалаврату Biomedical Science. У цій спеціалізованій програмі студенти отримують уявлення про біологічні процеси і про те, як вони пов'язані зі здоров'ям, інфекціями та розвитком хворобливих станів.

Біомедична наука - галузь, що швидко розвивається, кінцевою метою якої є розробка ефективних методів лікування та реабілітації. Студенти вивчають біохімію, клітинну біологію, генетику, фізіологію та інші теми, важливі для медичних досліджень, а також біотехнологічної та фармацевтичної промисловості.

Усі студенти біомедичних наук отримують однакове навчальне навантаження протягом перших двох років. У перший рік вони вивчають основи природничих наук і математики. На другому році навчання поглиблено проходять курси клітинної біології, мікробіології, біохімії та біомедичних наук - наріжних галузей біомедичних наук та основи, яка знадобиться для спеціалізованих курсів старших курсів. Також студенти можуть обирати факультативи з курсів, що виходять за рамки природничих наук.

На старших курсах студенти починають вивчати більш глибокі спеціалізовані теми біомедичних наук, включаючи основні курси з поглибленої біохімії, молекулярної біології та імунології. Вибір факультативів дасть змогу отримати або більшу глибину знань в одній царині, або розвинути міждисциплінарні знання в кількох галузях.

Спеціально для студентів-біомедичних наук пропонуються інноваційні курси з експериментального планування та критичного мислення, які навчать думати про те, чому наука ведеться певним чином і як розробляти науку в майбутньому.

Біомедичні науки - це перспективна спеціальність для тих, хто бачить своє майбутнє в медицині або дослідженні природничих наук. Вона стане чудовим трампліном для здобуття ступеня магістра або побудови успішної кар'єри одразу після випуску

ВНЗ Канади

Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Кітченере 80 км від Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Ванкувер
від 17900 CAD за 2 семестра
Торонто
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
м. Бернабі 20 хвилин від Ванкувера
від 17596 CAD за 2 семестра
12 км від центра Вінніпег
від 14860 CAD за 2 семестра
провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Баррі 45 хвилин від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Велланд 1 година від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Оквіл, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
Камлупс, провінція Британска Колумбія
від 13800 CAD на рік
Торонто
від 16390 CAD
Ванкувер
від 15750 CAD на рік
Пітерборо, провінція Онтаріо
від 20070 CAD на рік
Абботсфорд 45 хвилин від Ванкувера
від 16100 CAD на рік
Манітоба, провінція Вінніпег
від 17000 CAD на рік
Торонто, провінція Онтаріо
від 21000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 16000 CAD на рік
Ванкувер
овід 18000 CAD на рік
Гамільтон, провінція Онтаріо
від 16000 CAD на рік
Кінгстон, провінція Онтаріо
від 20100 CAD на рік
Уотерлоу, провінція Онтаріо
від 18000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 17000 CAD на рік
Едмонтон
від 16000 CAD на рік
Калгарі
від 17000 CAD на рік
м. Нанаймо, острів Ванкувер
від 15000 CAD на рік

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші питання
Ви можете залишити свій коментар:
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни