ПРОГРАМА АСПІРАНТУРИ "РОЗВИТОК ПРИКЛАДНИХ ШІ-РІШЕНЬ" У GEORGE BROWN COLLEGE

Цей курс коледж пропонує в кампусі Casa Loma в Центрі Мистецтва, дизайну та інформаційних технологій
Коледж Джорджа Брауна - один із найбільших державних коледжів у Канаді. Він знаменитий завдяки новітнім програмам навчання з ухилом на практику.

Історія цього навчального закладу не така велика (він відкрився 1968 року), але, завдяки стрімкому розвитку, сьогодні входить до списків найкращих коледжів Канади. George Brown College включає три кампуси та кілька сучасних Центрів, які пропонують ідеальні умови навчання для студентів.

Центр Мистецтв, дизайну та інформаційних технологій - один із найсучасніших і найпередовіших у складі коледжу. Він розташований у самому центрі Торонто, міста, яке є інкубатором канадських спільнот у сфері дизайну, мистецтва та IT. У процесі навчання використовуються новітнє обладнання, інструменти та засоби, які застосовують у реальних робочих умовах.

Центр включає кілька Шкіл, однією з яких є Школа комп'ютерних технологій.

Школа Комп'ютерних технологій у George Brown College має в своєму розпорядженні сучасне обладнання та прекрасний викладацький склад. Вона пропонує передові навчальні програми, які регулярно оновлюються з урахуванням реальних відгуків роботодавців та інсайдерів галузі. Це гарантує, що випускники отримають навички, які відповідають поточним потребам у галузі.

Програма аспірантури "Розвиток прикладних ШІ-рішень" у George Brown College

Програма аспірантури "Applied A.I. Solutions Development" в George Brown College розрахована на 1 рік навчання (3 семестри), після закінчення яких студент отримує Сертифікат про закінчення коледжу Онтаріо.

Даний курс коледж пропонує в кампусі Casa Loma в Центрі Мистецтва, дизайну та інформаційних технологій. У рамках програми студент проходить обов'язкове спільне або робоче інтегроване навчання.

Ця програма - одна з перших у Канаді в цій галузі. Вона дає змогу отримати випускникам навички, необхідні для надання наявним підприємствам і новими стартапам інструментів для процвітання в умовах цифрової революції.
В умовах стрімкого розвитку світу цифрових технологій, штучний інтелект і наука про дані здійснюють революцію в більшості галузей діяльності людини. З їхньою допомогою оптимізують бізнес-процеси, автоматизують системи практично будь-якого виробництва.

Ця програма використовує практичний прикладний підхід до галузі вивчення штучного інтелекту, даючи студентам широкий спектр навичок. Вона навчає розробці та застосуванню моделей машинного навчання і дає фундаментальне розуміння математичних алгоритмів, що лежать в його основі. Комбінація отриманих знань і навичок дасть змогу студентам визначати й обирати відповідні алгоритми для конкретного використання, створювати та налаштовувати моделі, візуалізувати й ефективно передавати отримані дані, об'єднуючи ролі фахівця з даних, інженера з машинного навчання та інших професіоналів галузі.

Курс включає обов'язкове практичне стажування. Щоб отримати допуск студент повинен пройти курси 1 і 2 семестрів із середнім балом 3.0.

Протягом 3 семестру студенти можуть вибрати чи подавати заявку на участь у спільній роботі, чи пройти курс інтегрованого навчання, що містить у собі проєкт, спонсорований галузевою компанією.

Які курси включає програма?

До переліку обов'язкових курсів, які має прослухати студент входять:

У 1 семестрі:

 • Машинне навчання 1;
 • Математичні концепції для машинного навчання;
 • Основи управління даними;
 • Етика і право для науки про дані;
 • Машинне навчання 2;
 • Розширені математичні концепції для машинного навчання;
 • Методи візуалізації даних;
 • Дизайн-мислення для рішень штучного інтелекту.

У 2 семестрі:

 • Глибоке навчання 1;
 • Математичні концепції для глибокого навчання;
 • Інструменти та методи великих даних;
 • Гнучкі методології управління проєктами;
 • Глибоке навчання 2;
 • Просунуті математичні концепції для глибокого навчання;
 • Повностекові системи аналізу даних;
 • Представлення рішень, заснованих на науці про дані;
 • Підготовка до роботи.

У 3 семестрі:

 • Кооперативна робота або робота в інтегрованому проєкті.

При успішному закінченні програми студент вмітиме:

 1. Визначати, оцінювати та управляти наявними джерелами даних для підтримки аналітики даних і задоволення потреб організації.
 2. Рекомендувати різні системи, архітектури та технології зберігання даних для підтримки певних рішень.
 3. Розробляти повні виробничі системи машинного навчання для різних галузевих сценаріїв використання, які відповідають потребам конкретного бізнес-процесу.
 4. Оцінювати та застосовувати відповідні математичні моделі, алгоритми, інструменти та структури для розробки галузевих рішень з підтримкою штучного інтелекту.
 5. Ефективно проєктувати та представляти рішення штучного інтелекту зацікавленим сторонам за допомогою візуалізації даних.
 6. Впроваджувати системи штучного інтелекту вчасно, в рамках бюджету, використовуючи передові практики і стратегії в галузі дизайн-мислення, управління проєктами і життєвими циклами.
 7. Створювати системи штучного інтелекту, застосовуючи систематичні підходи та методології для задоволення зростаючих потреб організації.

Кар'єрні можливості випускників

Випускники цієї програми зможуть подавати заявки на посади:

 • фахівець з даних;
 • аналітик даних;
 • фахівець з управління даними;
 • інженер з машинного навчання;
 • фахівець із даних повного стека.

Вимоги для вступу

Подавати заявку на навчання за цим курсом можуть студенти, які мають:

 • Диплом або Ступінь бакалавра в галузі інформаційних технологій, інформатики або суміжній галузі.
 • Сертифікат, що підтверджує володіння англійською мовою на належному рівні (якщо його немає, абітурієнт проходить спеціальний іспит у коледжі).

Вартість навчання

Вартість навчання за цією програмою у 2021/2022 навчальних роках за весь курс для іноземних студентів становить 23 220 $.

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни