ПРОГРАМА БАКАЛАВРА З БУДІВНИЦТВА В ХАМБЕР КОЛЕДЖІ

Програми з інженерії в Humber College пропонують комплексний підхід, поєднуючи вивчення теорії в аудиторії з роботою над проєктами за допомогою сучасного обладнання в Humber College.
Коледж Хамбер - один із лідерів політехнічної освіти в Канаді. Виш працює в Торонто з 1967 року і на даний момент пропонує найкращі програми за своєю спеціалізацією.

Понад 200 програм очного навчання та численні онлайн курси спрямовані на підготовку студентів Канади та інших країн світу до роботи в реальному світі. Усі програми коледжу орієнтовані на практику, але при цьому студенти отримують усю необхідну теоретичну підготовку.

Humber College підтримує партнерські відносини з провідними підприємствами, забезпечуючи студентам можливість пройти стажування, а також допомагає з подальшим працевлаштуванням.

На базі Humber College працюють найбільші наукові центри, оснащені новітнім обладнанням, що дає змогу студентам займатися прикладними дослідженнями, брати участь в інноваційних розробках зі своїми викладачами або компаніями-партнерами вишу.

Крім навчання студентів у Humber College чекає цікаве соціальне, культурне та спортивне життя. Це прекрасний досвід для іноземних студентів, а також хороший старт для їхньої майбутньої кар'єри.

Понад 83% випускників знаходять роботу за фахом протягом 6 місяців після випуску.

Понад 90% роботодавців оцінюють підготовку випускників як блискучу.

Переваги вивчення інженерних програм у Humber College

Програми з інженерії в Humber College пропонують комплексний підхід, поєднуючи вивчення теорії в аудиторії з роботою над проектами за допомогою сучасного обладнання в Humber College.

Виш має Центр технологічних інновацій Барретт, який займає площу в 93 тисячі квадратних футів. Тут є всі новітні розробки в таких галузях як автоматизація, робототехніка, системна інтеграція, тестування користувацького досвіду, прикладні дослідження, різноманітне обладнання, що є унікальним на всій території Північної Америки.

Для студентів тут створено зони інтерактивних технологій, студії цифрових медіа, прототипи та робочі простори, демонстраційні зони для нових продуктів і технологій.

Цей Центр - дім для Консорціуму передових виробничих груп Хамбер коледж. Тут працюють групи 8 провідних галузевих партнерів, які працюють для навчання студентів і співробітників компаній Канади.

Програма Bachelor of the Built Environment

Програма "Створення штучного середовища" розроблена відповідно до вимог акредитації Канадської інженерної ради з акредитацій.

Вона розрахована на 8 семестрів навчання. Студентам пропонується два формати: очне навчання або онлайн курс.

Тривалість - 8 семестрів.

Ця програма бакалаврату інженерії включає вивчення безлічі предметів. Курси першого року спрямовані на те, щоб дати фундаментальні знання і навички для роботи в цій сфері.

Які предмети вивчають студенти в перший рік навчання?

 • 1 семестр: лінійна алгебра, числення, фізика, Вступ до інженерної справи, Технічна комунікація та критичне мислення для інженерів;
 • 2 семестр: числення, фізика, інженерний дизайн, технічні матеріали, робота в команді та лідерство для інженерів, введення в програмування.

З другого курсу студент може обрати один із трьох напрямів:

 1. Інженерія інформаційних систем.
 2. Мехатроніка.
 3. Штучне середовище.

Навчання за цією програмою дає студенту великий практичний досвід роботи з передовими технологіями, які на цей момент є найактуальнішими і найбільш використовуваними.

На старших курсах студент обирає спеціалізацію і проходить посилену підготовку за цим напрямом. Вони вчаться розв'язувати промислові та суспільні проблеми, що існують у реальному світі, отримують навички в різних сферах проєктування (цивільного, архітектурного, будівельного, екологічного).

Фахівці, що володіють цими знаннями і навичками, вельми затребувані, оскільки сучасна промисловість орієнтована на використання нових технологій і процесів, спрямованих на те, щоб зробити будівництво будівель та інших об'єктів більш ефективним і безпечним.

Також студенти ділянку використовувати додатки та програми для цифрового дизайну, сучасні технології збору даних (картографію, 3D-сканування) для інтеграції нових стійких елементів в наявні міста та будівлі. Віртуальна та доповнена реальність допомагають вибудовувати дизайнерські рішення та знаходити нові шляхи для вирішення реальних проблем.

Результати навчання за програмою Bachelor of the Built Environment

Після закінчення цієї програми бакалаврату студент отримує не лише диплом про вищу освіту, а й великий комплекс знань і навичок, що допоможуть йому побудувати успішну кар'єру і відбудуться як професіоналу. У Humber college його навчать:

 1. Розробляти інженерні рішення для антропогенного середовища, використовуючи математичні, наукові, фундаментальні інженерні концепції та методи.
 2. Використовувати знання та навички для виявлення, формулювання, аналізу та вирішення складних проблем інженерії для штучного середовища.
 3. Знаходити аргументи на користь своїх висновків шляхом дослідження складних проблем, що включає експерименти, збір, аналіз, інтерпретацію та синтез даних.
 4. Проектувати стійкі будівлі та інші об'єкти інфраструктури, що відповідатимуть нормативним і галузевим стандартам, включаючи ризики для безпеки, здоров'я, екологічні, економічні, культурні та соціальні.
 5. Використовувати інженерні методи та інструменти для визначення, формулювання, аналізу та розв'язання складних проблем інженерії в забудованому середовищі.
 6. Точно викладати складні інженерні концепції та рішення за допомогою цифрових інструментів, письмових документів, усних презентації.
 7. Розуміти права та обов'язки професійного інженера в суспільстві.
 8. Працювати в команді як член групи та лідер тощо.

Кар'єрні можливості після закінчення програми Bachelor of the Built Environment

Випускники цієї програми можуть побудувати кар'єру у сфері будівництва, архітектури, міського дизайну, займаючись роботою менеджера проєкту, консультанта, оцінювача, проєктувальника, фахівця з геоматики, інфраструктури, а також низки інших галузей у цій галузі.

Вимоги для вступу

Міжнародні абітурієнти мають надати:

 1. Еквівалент Диплома про повну загальну середню освіту Онтаріо - Атестат про повну загальну середню освіту зі вкладишем та оцінками не менше 7 балів з профільних предметів.
 2. Один із сертифікатів, що підтверджують достатньо високий рівень володіння англійською мовою для навчання:

 • мінімальний бал TOEFL 580 (паперовий) або 88 (інтернет-рейтинг без балів нижче 22);
 • IELTS із загальним мінімальним балом 6.5 (без балів за окремою групою нижче 6.0);
 • CAEL із загальним балом 70.

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни