ПРОГРАМА БАКАЛАВРАТУ СОЦІАЛЬНИХ НАУК, ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я В HUMBER COLLEGE

Особливістю підготовки цього вишу є ухил на практичну частину занять, щоб випускник був готовий почати реальну кар'єру з перших днів реальної роботи
Humber College – популярний вищий навчальний заклад, який пропонує навчання за широким спектром програм. Особливістю підготовки цього вишу є ухил на практичну частину занять, щоб випускник був готовий почати реальну кар'єру з перших днів реальної роботи.

Тут доступний широкий спектр кваліфікаційних курсів, включаючи ступені бакалавра, дипломи, сертифікати та сертифікати аспірантури. Спеціальні помічники допоможуть визначити найкращий шлях до досягнення вашої мети. Це один із провідних вищих навчальних закладів Канади, що пропонує програми, в яких особлива увага приділяється міцній академічній базі та практичному навчанню.

Політехнічна модель освіти Хамбера включає глибоке теоретичне навчання і прикладний практичний досвід, а також можливості роботи з промисловістю. Викладацький склад Humber College вважає, що це унікальне поєднання дає студентам найкращі шанси на особистий і професійний успіх.

У Хамбер коледж легко обрати програму, яка відповідає кар'єрним і життєвим цілям, яка цікавить і надихає кожного студента. Діапазон повноважень викладачів коледжу включає учнівство, сертифікати, дипломи, дипломи вищого рівня, ступені та сертифікати випускників Онтаріо - загалом їх понад 200.

Якщо студент починає навчання за однією програмою і хоче переключитися або перейти з одного облікового запису на інший, професори працюватимуть з кожним студентом, щоб допомогти отримати заслужену оцінку.

Історія Humber College

У перші роки існування Торонто річка Хамбер забезпечувала місцеву промисловість джерелом енергії та зв'язком, необхідним для процвітання. У 1967 році Гамбер коледж успадкував цю спадщину, присвятивши себе передачі ідей та енергії, які сприяли б навчанню впродовж усього життя.

Коледжі прикладних мистецтв і технологій (CAAT) були створені провінційним законодавством 1967 року у відповідь на потребу в кваліфікованій робочій силі. Завдання CAAT полягало в наданні доступної якісної професійної освіти та навчання для прискорення соціально-економічного розвитку Онтаріо та задоволення попиту на місцевому, регіональному та глобальному ринках.

Програма бакалаврату соціальних наук, залежностей та психічного здоров'я психічного здоров'я

Після закінчення програми студент отримують міністерський диплом бакалавра з соціальних наук - наркозалежність і психічне здоров'я.

Тривалість програми становить 8 семестрів і комбінує очне та онлайн навчання.

Програма Humber College "Бакалавр соціальних наук: залежність і психічне здоров'я" надає студентам освіту на рівні наукового ступеня, знання та вміння, які будуть потрібні для надання якісних послуг у цій галузі.

Програма базується на теоретичних знаннях, які застосовуються під час консультування, а також здійсненні політики, управління, соціальних дослідженнях для вивчення впливів психологічної та соціальної природи, застосуванні отриманих знань на практиці. Також курс концентрується на аналізі проблем соціального, історичного, економічного та політичного характеру.

Паралельно з цим досліджується те, як усі ці системи впливають на психічне здоров'я людини, можливості профілактики відхилень і зменшення шкоди. Програма мотивує студентів проводити власний аналіз загальних питань, розвиватися та використовувати отримані навички ведення консультацій та написання наукових робіт.

Курси 1-го року навчання становлять частину базової підготовки, яка пов'язана з іншими спеціальностями в Humber, і також викладаються у сфері соціальних наук.

Другий рік навчання занурює студентів у сферу вивчення різних залежностей і психічного здоров'я. Це вивчається на курсах, які включають рівність, залучення, оцінку та проведення консультацій. На цьому міцному фундаменті, що складається з теорії та практики, слідують 2 роки подальшого глибшого вивчення етичних норм, базового консультування, актуальних проблем, міжгалузевого співробітництва та досліджень.

Навчання на даному курсі активізує у студентів здатність критично мислити, розвиває аналітичні навички, якості лідера, управлінські можливості та забезпечує високий рівень професійної підготовки.

Можливості працевлаштування після проходження програми

На третьому курсі студенти вдосконалюють теоретичні та прикладні дослідження за допомогою інтегрованого навчання на загальну суму 420 годин в умовах спільноти.

Студенти мають можливість пройти години зарахування на повний робочий день (влітку) або на неповний робочий день (протягом осіннього та зимового семестрів) залежно від їхніх індивідуальних ситуацій. Протягом цього часу є можливість практикувати навички та застосовувати знання, яких студенти набули, перш ніж приступити до роботи на старших курсах.

Студенти навчаються у досвідчених професорів, які активно займаються залежностями та психічним здоров'ям. Професори, задіяні на програмі, прагнуть надати всі можливості практичного навчання, щоб допомогти студентам досягти бажаної кар'єри.

Випускники готуються до роботи в різних соціальних службах на таких посадах, як консультанти з питань наркозалежності, фахівці з психічного здоров'я та наркозалежності, консультанти, здатні допомогти в кризових ситуаціях і працівники соціальної сфери. Випускники програми отримують можливість додаткового навчання на рівні магістерських програм. Це хороший шанс для тих, хто планує просуватися в таких сферах, як викладання або координування програм у секторі соціальних послуг. Але слід звернути увагу, що ця програма не готує випускників до якихось конкретних регульованих професій, таких як соціальна робота або психотерапія.

Кампус програми

Студенти програми розташовуються в кампусі Lakeshore. Цей кампус поєднує в собі гарний парк на березі озера та історичні будівлі з високотехнологічними класами та лабораторіями. У користування студентів надаються магазини, можливість покататися велосипедними маршрутами та помилуватися горизонтом Торонто.

У кампусі Lakeshore проживає близько одинадцяти тисяч студентів очного відділення, з яких понад 400-т проживають у гуртожитках. Тут розташовується бібліотека, велика кількість закладів громадського харчування, похідні, пішохідні та велосипедні маршрути.

Кампус розташувався за кілька хвилин від центру міста на лінії громадського транспорту Торонто, поруч із культурними пам'ятками міста, серед яких Air Canada Center, Rogers Center, клуби, театри, Королівський музей Онтаріо, Художня галерея Онтаріо, CN Tower, Ontario Place і Harbourfront.

У Центрі виконавських мистецтв студенти мають змогу послухати джаз та інші концерти, у театрі переглянути різноманітні вистави та комедійні шоу.

Будівля Lakeshore Commons, що має сертифікат LEED Silver, має широкі відкриті зони, призначені для громадського користування, а також робочі зони, комп'ютерні класи, мультимедійні та виробничі аудиторії, мистецькі галереї та ресторани. Актова зала кампусу - одне з популярних місць проведення безлічі громадських заходів, дискотек і концертів.

Також у кампусі розташовується центр інтерпретації Lakeshore Grounds - це громадський ресурс, що вивчає та інтерпретує природну й архітектурну спадщину Lakeshore Grounds.

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни