ПРОГРАМА БАКАЛАВРАТУ У СФЕРІ РЕКЛАМИ В HUMBER COLLEGE

У Humber college пропонуються річні сертифікати про вищу освіту Онтаріо в галузі рекламного копірайтингу, управління рахунками та художнього керівництва.
Отримання вищої спеціальної освіти є важливим рішенням незалежно від того, чи збираєтеся ви продовжити освіту, чи збираєтеся змінити сферу діяльності.

Модель освіти Humber college включає в себе придбання глибоких теоретичних знань і прикладного практичного досвіду, а також можливості для роботи в найрізноманітніших сферах. Це унікальне поєднання дає студентам найкращі шанси на особистий і професійний успіх.

Професори, які працюють на програмах, є лауреатами найрізноманітніших нагород з великими галузевими зв'язками. Вони чуйні та готові допомогти, і вони дійсно зацікавлені в тому, щоб студенти досягли поставлених професійних цілей.

Студенти мають можливість брати участь в інтегрованому навчанні; отримати цінний досвід і зв'язки з галузевими партнерами, а також працювати й навчатися в проєктах практичних досліджень, спрямованих на розв'язання реальних проблем галузі та розвиток інноваційних і підприємницьких навичок.

Динамічне навчальне середовище виходить за рамки класної кімнати. Кампуси Хамбер коледжу включають спортивні та фітнес-зали, комп'ютерні класи з відкритим доступом, бібліотеки, мистецькі галереї та безліч місць для навчання або відпочинку.

Також студенти отримують підтримку однолітків і старших товаришів, медичне обслуговування, також академічні та особисті консультації.

Спільнота Хамбера налічує 33 000 студентів, які навчаються повний робочий день, і 23 000 студентів, які навчаються неповний робочий день, і студентів безперервної освіти в трьох кампусах. Студенти, викладачі та співробітники роблять свій внесок у кампус і в усі місцеві спільноти. Коледж пишається своєю різноманітністю: у Humber навчаються іноземні студенти з більш ніж 130 країн. Також надаються дедалі більше варіантів навчання за кордоном і можливість роботи в партнерстві з національними та міжнародними установами.

У Humber об'єднуються академічна успішність і досвід роботи, тому студенти стають підготовленими професіоналами, які плавно переходять від освіти до роботи.

Програма бакалаврату у сфері реклами

Начало следующей программы - сентябрь 2021, окончание в августе 2022 года. По окончанию выдается сертификат об окончании установленного в Онтарио образца.

Продолжительность программы составляет 3 семестра и может осуществляться как очно, так и в онлайн режиме.

Если вы хотите работать в сфере рекламы, к примеру арт-директором, копирайтером или менеджером по работе с клиентами.

В Humber college пропонуються річні сертифікати про вищу освіту Онтаріо в галузі рекламного копірайтингу, управління рахунками та художнього керівництва. Тут студенти можуть здобути необхідні навички в новому інноваційному форматі, який проєктує правила ведення бізнесу, в який ви збираєтеся увійти.

Студенти цих трьох рекламних дисциплін відвідують заняття і працюють разом у командах, щоб вивчити всі аспекти галузі. Бізнес-нетворкінг починається з першого дня.

Сертифікат випускника Advertising Art Direction розроблений, щоб озброїти майбутніх професіоналів всебічним розумінням напряму рекламного мистецтва, дизайну та копірайтингу в поєднанні з маркетингом, брендингом і розробкою стратегії. Ця комбінація навичок дає змогу студентам створювати ефективні комунікаційні та рекламні рішення в широкому спектрі засобів масової інформації - як нових, так і традиційних - і створювати портфель творчих робіт, що відображає галузеві стандарти, необхідні для роботи на місцях і позицій арт-директора початкового рівня.

Після успішного завершення програми випускники:

 • проводять вторинне дослідження з метою отримати уявлення про пропоновані рекламні та маркетингові рішення;
 • створюють кампанію, яка впливає на ставлення та поведінку описаної цільової аудиторії, про що свідчать певні показники успіху кампанії;
 • аналізують соціальні, культурні, політичні, економічні, психологічні, технологічні та історичні чинники, що впливають на поточну практику та нові тенденції в мистецькому напрямку, з метою розробки креативні рекламні кампанії;
 • виконують усю роботу професійно, етично та своєчасно;
 • висловлюють концепції, ідеї, інформацію, історії брендів та дослідницькі ідеї, представлені за допомогою вербальних і візуальних методів, що підходять для аудиторії;
 • співпрацюють у професійному середовищі команди, щоб створювати та пропонувати творчі рішення завданням клієнтів;
 • самостійно оцінюють ситуації, щоб визначити уроки, невдачі та місце критики в процесі поліпшення;
 • розробляють вітринне портфоліо, щоб представити готові галузеві компетенції в художньому керівництві;
 • створюють візуальний контент для використання в різних медіа-каналах, який відповідає творчому завданню і відповідає законодавству, галузевим стандартам і прийнятій діловій практиці;
 • критично ставлять під сумнів припущення та упередження за допомогою слухання, читання і спостереження, щоб підтвердити наміри пропонованого рекламного рішення до презентації.

Перспективи працевлаштування та побудови кар'єри

Студенти отримають практичний досвід роботи в галузі, пройшовши обов'язкову практику після останнього семестру навчання.

Випускники готові працювати арт-директорами в рекламних агентствах, агентствах зі зв'язків з громадськістю, маркетингових фірмах та інших підприємствах, які надають творчі послуги для розв'язання бізнес-завдань. Виходячи з поточних тенденцій, перспективи зайнятості після закінчення програми досить високі.

У міру того, як студенти переходять від навчання до своєї кар'єри, вони отримують сильну підтримку і менторство від команди представників галузі. Галузеві представники - це успішні професіонали, які допомагають студентам отримати максимальну віддачу від їхнього досвіду працевлаштування.

Представники галузі допомагають у таких питаннях:

 • питання про мережеві заходи;
 • надання відгуків про заяву про прийом на роботу та поради щодо підготовки до співбесіди;
 • поради в складних ситуаціях на робочому місці та багато іншого.

Вартість навчання за три семестри у 2020-2021 роках становить:

 • для громадян Канади: $5814,84;
 • для іноземних студентів: 17 467,00 $.

Тарифи можуть бути змінені.

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни