ПРОГРАМА "МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ: РОЗРОБКА ТА СТРАТЕГІЯ" В GEORGE BROWN COLLEGE

Розробка мобільних застосунків - один із найбільш швидкозростаючих секторів у сфері інформаційних технологій
George Brown College – один із найбільших канадських державних коледжів. Він працює в Торонто, завдяки чому студенти опиняються в найбільшому центі розвитку інформаційних технологій і бізнесу.

Коледж відомий завдяки інноваційним передовим програмам навчання, які регулярно оновлюють відповідно до вимог ринку праці. Велика увага приділяється практичній частині навчання, набуттю необхідних навичок і вмінь, щоб випускник одразу після вручення диплома або сертифіката міг приступити до роботи. 98% роботодавців оцінюють підготовку випускників George Brown College як дуже хорошу.

Коледж Джорджа Брауна включає три кампуси, а також кілька передових Центрів для навчання та дослідницької діяльності. Студенти отримують доступ до обладнання останнього покоління і надають в ідеальних умовах для навчання на найвищому рівні.

Однією з найбільш оснащених і сучасних є Школа комп'ютерних технологій.

Найкраще обладнання, кваліфіковані викладачі - це ідеальне місце для вивчення затребуваних IT-спеціальностей. Крім того, George Brown College є партнером Microsoft Academy в Канаді, пропонуючи повний навчальний план, операційні системи та розробку програмного забезпечення.

Також він співпрацює з IBM Academy та Мережевою академією CISCO. Це партнерство пропонує 9 визнаних у галузі сертифікатів: A+, Server+, Linux+, Level 1 Installer, Java Programmer, CCNA, CCSP, CWLSS та CCNP.

Програма "Мобільні додатки: розробка та стратегія"

Ця програма розрахована на 1 рік (3 семестри) навчання, при успішному закінченні студент отримує Сертифікат про закінчення коледжу Онтаріо.

Цю програму студенти проходять у кампусі Casa Loma в школі Комп'ютерних технологій Центру мистецтва, дизайну та комп'ютерних технологій.

Розробка мобільних застосунків - один із найбільш швидкозростаючих секторів у сфері інформаційних технологій. Ця програма допоможе студентам отримати широкий спектр навичок, пов'язаних із розробкою, тестування та розгортання застосунків для мобільних телефонів і планшетів. Основна увага приділяється двом провідним платформам для мобільних пристроїв: iOS та Android.

У цій програмі розглядають такі мови програмування, як Java та Swift, тож студентам простіше переходить до розробки мобільних додатків. Також вони вивчають такі інструменти розробки, як HTML5, CSS3, JavaScript, а також аспекти програмування, що доповнюють розробку мобільних додатків. Щоб закріпити інформацію, студенти беруть участь у Co-op роботі або прикладному проекті, що дає необхідний досвід для подальшого працевлаштування.

Студенти вивчать стратегії, пов'язані з розробкою мобільних застосунків з точки зору бізнесу, наприклад, проведення конкурентних досліджень і вивчення підходів, що приносять дохід. Також вони вивчають процес подачі заявок в App Store і Android Market.

Які курси включає програма "Мобільні додатки: розробка та стратегія"?

Студенти вивчать безліч профільних предметів:

У 1 семестрі:


 • Об'єктно-орієнтована розробка з використанням Java;
 • Введення в розробку під Android;
 • Основи Swift;
 • Введення в розробку під iOS;
 • Введення в бази даних.

У 2 семестрі:

 • Розширена розробка під iOS;
 • Просунута розробка під Android;
 • Основи веб-розробки;
 • Просунута веб-розробка;
 • Стратегія мобільних додатків;
 • Підготовка до роботи.

У 3 семестрі

 • Co-op робота або робота над інтегрованим проєктом.

Варіанти польового навчання

Щоб отримати право на Co-op програму, студент має пройти всі курси першого та другого семестру із середнім балом не нижче 3.0.

Протягом третього семестру студенти можуть обрати: подавати заявку на co-op програму або пройти курс інтегрованого навчання, що включає проєкт, спонсорований галуззю.

При успішному закінченні навчання студент вмітиме:

 1. Створювати значущі артефакти дизайну, використовуючи сучасні методології розроблення програмного забезпечення та принципи управління проєктами.
 2. Реалізувати власні мобільні додатки для різних мобільних платформ.
 3. Розробляти архітектуру рішення для підтримки мобільних додатків, застосовуючи принципи та передові методи корпоративної архітектури.
 4. Розробляти креативні концепції мобільних додатків, які відповідають цілям інновацій, підприємництва та соціальних підприємств.
 5. Розробляти безпечні мобільні додатки, впроваджуючи принципи, стандарти та передовий досвід розробки мобільних додатків.
 6. Розробляти зручні, швидкі та надійні мобільні додатки, використовуючи принципи та найкращі практики дизайну та взаємодії з користувацьким інтерфейсом.
 7. Працювати самостійно і в складі команди над розробкою мобільних додатків для бізнесу.
 8. Використовувати стандартні галузеві методики тестування для забезпечення якості програмного забезпечення та підвищення його продуктивності.
 9. Застосовувати різні стратегії для розробки конкурентоспроможних мобільних додатків.

Кар'єрні можливості

Після закінчення програми, випускники зможуть будувати кар'єру на таких посадах, як:

 • мобільний розробник;
 • iOS-розробник;
 • Android - розробник;
 • Front-End - розробник;
 • розробник програмного забезпечення;
 • мобільний інженер;
 • програміст.

Вимоги для вступу

Ця програма доступна абітурієнтам, які мають 2-х або 3-річний диплом коледжу або ступінь бакалавра в галузі інформаційних технологій, інформатики або суміжній галузі.

Іноземні студенти також повинні надати міжнародний сертифікат про знання англійської мови або пройти тест у коледжі Джорджа Брауна.

Вартість навчання

Вартість навчання у 2021/2022 навчальних роках для іноземних студентів становитиме 23220$ за весь курс.

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни