ЗА ПАРТУ В КАНАДУ: ВСЕ ПРО ПРИВАТНІ ШКОЛИ КАНАДИ

Приватні школи дуже популярні в Канаді та за її межами. Розглянемо можливості, які надають приватні школи Канади.
Приватні школи дуже популярні в Канаді та за її межами. Наприклад, у канадських приватних школах-пансіонах багато учнів зі США (у середньому 10-12%). Що ж спонукає молодих американців вирушити до північного сусіда по середню освіту? Розглянемо можливості, які надають приватні школи Канади.

Багатство вибору

Практично в кожному місті Канади є приватні школи. У них навчається близько 6,8% від усіх дітей. Приватні школи в Канаді бувають загального профілю або з ухилом. Це можуть бути одностатеві школи, церковні - такі, що фінансуються за кошти релігійних груп, для дітей з обмеженими фізичними можливостями, для обдарованих школярів... Деякі школи роблять акцент на спорті чи розвитку художнього хисту в мистецтві, театрі, танцях або музиці.

Є варіанти шкіл, у яких приділяється увага специфічним видам діяльності поза шкільними стінами. Зокрема, катанню на конях чи лижах або нетрадиційним предметам, наприклад, спелеології (науковому дослідженню печер).

Деякі школи працюють за певною педагогічною концепцією, наприклад, Монтессорі та Вальдорфа.
Ви можете вибрати експериментальні школи або традиційні з консервативним підходом чи з жорстким контролем.

У деяких приватних школах усі предмети викладаються виключно іноземною мовою.

Розглядаючи навчальний заклад для вашої дитини, ви можете обирати і за місцем розташування: від варіанту в оточенні дикої природи в західних провінціях до галасливих вулиць мегаполісів Онтаріо, що культурно стимулюють.

Як навчаються діти

Приватні школи в Канаді організовані, як державні, але навчальні плани та підходи значно різняться. Школи в різних провінціях мають різний розклад. Загалом учні дотримуватимуться подібного графіку:
З понеділка до п'ятниці уроки починаються з 8:30 до 9:00 і закінчуються о 14:30-16:00.

Як правило, заняття тривалістю 70-80 хвилин, учні зазвичай відвідують 4-5 занять на день.

Обід зазвичай дорівнює тривалості одного уроку - з 10:30 до 14:00.

Також є дві 15-хвилинні перерви, що дають змогу учням "випустити пару" між уроками.

Обов'язкові періоди навчання можуть призначатися і після обіду.

Зазвичай уроки проводяться з понеділка по п'ятницю. У суботу можуть бути факультативні заняття для учнів шкіл-пансіонів.

Навчальний рік у Канаді зазвичай триває з першого тижня вересня до кінця червня (десять місяців) і ділиться на семестри.

Є кілька цілорічних шкіл, а в деяких рік триває з середини серпня до кінця травня. Дати шкільних канікул публікуються школами завчасно, що дає батькам час для планування сімейного відпочинку.

Не рекомендується забирати дитину зі школи, коли вона має складати іспити або виконувати важливі курсові завдання.

Позакласні заходи

Проводяться після шкільних занять. Це заняття спортом, мистецтвом або хобі. У кожній школі є свої спортивні команди та клуби. Учні також можуть брати участь у шкільній музичній/театральній групі, писати для шкільної газети або відвідувати кулінарні уроки.

Через менші розміри класів вчителі приватних шкіл можуть проводити індивідуальні уроки.
Крім того, у приватних школах є фахівці, які допомагають учням прискорити навчання, привчати до самостійної роботи, а також викладачі, які допомагають дітям із різними особливостями.

Обстановка приватних шкіл, найчастіше, сувора і вимоглива. У школярів багато домашніх завдань, і вони перебувають під постійним контролем педагогів. Більшість батьків обирають цей варіант, тому що хочуть, щоб діти старанно займалися, виправдовуючи витрати на навчання, і досягли високих результатів.

Підготовка до вишів

Закінчити відому приватну школу - це найнадійніший шлях до університетів Канади.
Випускники приватних шкіл демонструють найвищі показники за результатами стандартизованих тестів і, відповідно, найбільший відсоток зарахування до вишів.

Учні також можуть пройти Advanced Placement - академічне навчання підвищеної складності. У підсумку більшість випускників без зусиль вступає до університетів і коледжів не тільки в Канаді, а й США та інших країнах Америки і Європи.

Деякі міжнародні школи готують студентів до іспиту на міжнародний бакалаврат (IB). Так, у Канаді 402 школи IB, з яких 182 викладають французькою, 249 - англійською та 25 двомовних.

У перші роки старшої школи учні проходять набір обов'язкових предметів, таких як англійська, математика, природознавство. У більшості провінцій учні можуть обирати різні курси, що їх цікавлять, починаючи з 10 класу.

Наприклад, студент, який планує стати інженером, має пройти поглиблений курс математики або фізики. Студенти, які планують вступити до громадського коледжу або знайти роботу одразу після випуску, зазвичай обирають курси з технічними спеціальностями. Ці класи можуть включати такі дисципліни, як
столярні вироби, сантехніка, ремонт автомобілів. Існують також програми, що дозволяють школярам проходити стажування, ще відвідуючи старші класи.

Також є "семестрові старші школи", де замість стандартних восьми предметів, які викладають упродовж року, кожного семестру викладають чотири предмети з одним довгим уроком (зазвичай 70 хвилин) з кожного предмета щодня.

Вимоги

Вимоги для зарахування до приватних шкіл суворіші, ніж до державних шкіл з погляду академічного рівня та володіння англійською мовою.

Переважний вік для навчання іноземних студентів у середній школі Канади - 14-19 років. Усі студенти повинні мати щонайменше середній бал, а також рівень особистісної зрілості та мотивації до навчання за кордоном.

Деякі школи можуть запропонувати інтенсивну підтримку англійської як другої мови і дозволяють учням вступати без знання англійської мови, хоча в окремих школах вимагається, щоб учні володіли вищим рівнем англійської мови (еквівалент ELTiS 225).

Приватні школи Канади

Гамільтон, провінція Онтаріо
від 29,981 CAD на рік
Міссісога, Онтаріо
30,350 CAD на рік
Торонто
від 31,850 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Річмонд-Хілл біля Торонто
від 18 500 CAD
Ванкувер
38,450 CAD
м. Мархама, 30 хв. від Торонто
від 22.550 CAD на рік
Сент-Катарінс, провінція Онтаріо
від 65700 CAD
Ленноксвіль, провінція Квебек
63000 CAD

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни