Queen's University

Queen's University працює вже понад 175 років. Це прогресивний університет, який робить акцент не тільки на освіті, а й на вихованні людей, які зможуть у прямому сенсі слова творити майбутнє. Атмосфера університету просякнута амбіціями та пристрастю до нового.
Queen's University,Сanada
Університет розташований у місті Кінгстон, Онтаріо, Канада, яке є портом на північно-східному узбережжі озера Онтаріо. Окрім Queen's University у Кінгстоні існують ще два вищі навчальні заклади, тож місто просякнуте справжньою студентською
атмосферою.

Queen's University | Університет Квінс

Цей університет займає високу позицію в рейтингу Канадських університетів. Відмінною рисою навчання в Queen's University є комплексний підхід і навчання не тільки в лекційних аудиторіях. В Університеті існує найбільша кількість клубів і позакласних організацій на одного студента порівняно з іншими канадськими ВНЗ, а також міжнародні програми більш ніж з 220 вишами-партнерами.

Університет по праву пишається тим, що 91% випускників Queen's University працевлаштовується в перші півроку після випуску. Запорукою цього є те, що під час навчання студенти набувають всебічних навичок, які просто необхідні в сучасному
конкурентоспроможному середовищі.

Програми навчання складають на підставі різнобічних наукових досліджень наукового складу Університету, до якого входить і лауреат Нобелівської премії 2015 року Артур МакДональд. Усе це дає студентам блискучі можливості особистісного розвитку.

Queen's University пропонує навчання з таких дисциплін, як фізика, медицина (а саме дослідження в галузі боротьби з раком), геоінженерія, аналітика, і багато інших. На даний момент в університеті навчається 24 000 студентів, а кількість випускників становить 159 000 з більш ніж 153 країн.

Кампус повністю обладнаний для комфортного навчання та проживання, окрім шести сучасних бібліотек, також включає в себе кілька музеїв і мистецьких центрів, серед яких Арт-центр Агнес Етерінгтон і центр мистецтва Ізабель Барбер.

Факультети в Queen's University

Факультет мистецтв і наук

Факультет мистецтв і наук пропонує навчання більш ніж за 27 напрямами, що становить приблизно половину всіх спеціальностей в університеті. Він включає в себе широкий спектр освітніх можливостей, що охоплюють творчість, іноземні мови, гуманітарні, соціальні, фізичні та природничі науки.

На цьому факультеті студенти вчаться мислити критично, аналізувати процеси, спілкуватися й обговорювати різні думки, індивідуально інтерпретувати факти - тобто набувають навичок, які в сучасному світі вельми затребувані в роботодавців.

Широкий вибір напрямів навчання дає можливість реалізувати себе саме в тій сфері, до якої студент має найбільшу схильність.
Крім того, факультет мистецтва і наук має багато варіантів післядипломної освіти та розвитку своїх студентів.

Факультет освіти

Він складається тільки з одного підрозділу - Школи англійської мови, але, тим не менш, упродовж 75 років дає хорошу підтримку своїм студентам, якісну навчальну програму і захоплююче студентське життя.

Своєю головною місією він називає виховання лідерів у викладанні англійської мови, що означає, крім іншого, інтенсивні та суворі академічні програми.

Школа англійської мови Queen's University готує викладачів високого класу, які вміють кинути виклик своїм учням і підійти до освіти з прогресивної та новаторської точки зору.

Факультет інженерних і прикладних наук

Заснована 1893 року в Кінгстоні відповідно до Статуту Онтаріо "Школа гірничої справи і сільського господарства" була пов'язана з Queen's University. Проте вона залишалася незалежною, щоб претендувати на урядові гранти. У 1916 році школа
приєдналася до Університету.

Протягом останніх років Факультет незмінно зростає. На сьогодні тут навчаються 2700 студентів за десятьма напрямами інженерії, а викладацький склад налічує 160 осіб. Факультет розташовується як у старовинних, так і в сучасних будівлях з лабораторіями, обладнаними всім необхідним для комфортного навчання.

Факультет охорони здоров'я

Факультет охорони здоров'я включає в себе три школи:

  1. Школу медицини.
  2. Школу підготовки медсестер.
  3. Школу реабілітаційної терапії.

Школа медицини була заснована понад 150 років тому і являє собою практичну програму в одному з провідних канадських центрів медичних досліджень. Крім того, вона дає великі можливості в післядипломній освіті та орієнтована на особливості клінічної медицини в контексті їх постійної зміни та нових відкриттів.

Школа медсестер пропонує програми з догляду протягом останніх 75 років. Підтримуючи високі стандарти освіти, школа готує медсестер до практики в умовах постійного розвитку та інновацій.

Школа реабілітаційної терапії готує фахівців у галузі фізичної реабілітації з урахуванням новаторських технологій. Усі ці школи включають різні програми навчання у вужчих галузях, що дає змогу сконцентруватися на вужчій проблемі та досягти найвищих результатів в обраній сфері.

Аспірантура

Queen's University пропонує післядипломну освіту за 125 програмами в найрізноманітніших напрямках. На сьогодні в аспірантурі Університету навчаються понад 4200 аспірантів з усього світу. Аспірантура Queen's має міжнародне визнання, високе фінансування досліджень і має в своєму розпорядженні найсучасніші дослідницькі центри. Прагнення надати аспірантам надійний досвід забезпечує академічний, професійний та особистий успіх усіх випускників.

Юридичний факультет

Спрямований на виховання видатних юристів факультет розвивається в умовах усіх законодавчих інновацій. Орієнтація на законодавче та прецедентне право надає студентам факультету благодатний ґрунт для розвитку критичного мислення,
глибокого аналізу та нестандартної інтерпретації фактів, що робить випускників висококваліфікованими та конкурентоспроможними юристами.

Бізнес-школа Сміта

Бізнес-школа Сміта заслужила міжнародне визнання за свої інноваційні підходи до бізнес-освіти. З командою викладачів, відомої своїм бізнес-досвідом і академічними знаннями, Школа Сміта стала альма-матер для найпрестижнішої бізнес-програми Канади, а також програм МВА.

Школа державного управління

Випускник програми державного управління є сполучною ланкою між академічним світом і світом суспільного управління. Міждисциплінарні програми школи спрямовані на аналіз, розробку та реалізацію політики, підготовку нових досвідчених фахівців для побудови кар'єри в державному, приватному та некомерційному секторах. Випускники школи претендують на посади міністрів і старших посадових осіб у муніципальних, провінційних і федеральних галузях влади.
Проживання
Понад 90% першокурсників, які вступають, приїжджають до Queen's University приїжджають із різних районів Канади та всього світу.

В університеті розташовано 17 резиденцій, які готові прийняти понад 4500 аспірантів і студентів. Більшість резиденцій розташовані за 10 хвилин ходьби від центру студентського містечка, а більшість гуртожитків, що також належать Університету, за 20 хвилин від кампусу.

Представник Queen's University

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Queen's University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Queen's University і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни