Red Deer College

Коледж пропонує понад 100 програм, включно зі ступенями, сертифікатами, дипломами та програмами кваліфікованих професій.
Red Deer College
Основна мета - навчання - лежить в основі мандата, бачення, місії та цінностей коледжу. Студенти, викладачі, співробітники та члени спільноти - роблять Red Deer College яскравим і гостинним вищим навчальним закладом.

Red Deer College

Історія Red Deer College розпочалася 1964 року, коли восени того ж року на заняття прийшла перша група студентів. Відтоді RDC з гордістю служить студентам і громадам.

RDC пропонує понад 100 програм, включно зі ступенями, сертифікатами, дипломами та програмами кваліфікованих професій.

Прикладні дослідження та інновації відкривають можливості для співпраці студентів і викладачів з підприємствами та підприємцями для пошуку рішень реальних проблем. Багато з прикладних дослідницьких проєктів та об'єктів допомагають просувати те, про що суспільство глибоко піклується. RDC гарантує, що робить свій внесок у стійке майбутнє Коледжу в центральній Альберті та за її межами.

Основна мета - навчання - лежить в основі мандата, бачення, місії та цінностей коледжу. Студенти, викладачі, співробітники та члени спільноти - роблять RDC яскравим і гостинним вищим навчальним закладом.
Як державний вищий навчальний заклад Red Deer College несе відповідальність перед студентами та громадянами регіону і країни в цілому.

Історія коледжу пишеться в міру того, як більшій кількості студентів надаються цінні можливості навчання. Коледж продовжує пропонувати такий самий обсяг знань і різноманітність програм, а також унікальні ступені. RDC буде радий бачити вас частиною своєї історії.

Програми навчання в Red Deer College

Програма мистецтв

У рамках програм мистецтв коледж заохочує обмін знаннями, ідеями та різними точками зору. Глобальне громадянство та інновації розвиваються в середовищі, орієнтованому на розмаїття, інклюзивність та здорову, шанобливу культуру.

RDC вітає нові ідеї та зосереджується на встановленні зв'язків із викладачами, колегами та ширшою спільнотою. Природна цікавість учнів заохочується в міру вивчення низки дисциплін у рамках різноманітного й актуального програмування.

Студенти навчаються в академічно складному, але сприятливому середовищі з викладачами, які є експертами у своїх галузях. Викладачі створили стимулююче середовище для навчання і досліджень, в якому заохочуються цікавість, критичне мислення і творчість. Як один із прикладів того, як студенти презентують свої дослідження і співпрацюють зі своїми однолітками, можна навести те, що коледж щорічно проводить студентську конференцію Agora.

Здобувши освіту в галузі мистецтв, студенти отримують широкі та глибокі знання, які готують до майбутнього, наповненого можливостями в робочому середовищі, що постійно змінюється. Якщо ви відчуваєте пристрасть до гуманітарних або суспільних наук? Red Deer College - те, що треба.

Будучи студентом факультету мистецтв, студенти набувають фундаментальних навичок критичного мислення, спілкування, розв'язання проблем, лідерства та досліджень.

Випускники будують успішну кар'єру в таких галузях, як консультування, дослідження та аналітика (державні та приватні галузі), розвиток громади, охорона довкілля, соціальна справедливість, уряд, ЗМІ, комунікації та аспірантура/докторантура.

У Red Deer College надихають мріяти про велике. Коледж надає інструменти, знання та натхнення, необхідні для того, щоб максимально використати свої таланти в цьому світі. Освіта в галузі мистецтв відкриває очі на ширшу перспективу. Це хороший старт для кар'єри в будь-якій сфері.

Програма бізнесу

Школа бізнесу Дональда Дональда Red Deer College розуміє, що студенти хочуть здобути вищу освіту з навичками, що дають змогу одразу ж заявити про себе як про конкурентоспроможного фахівця. Коледж пропонує своїм студентам безліч аспектів бізнесу в наших програмах, щоб засвоїти якомога більше знань.

Школа бізнесу Дональда RDC переїхала в головний кампус RDC. RDC буде й надалі використовувати, а також розвивати міцні відносини, які вже встановлені в кампусі в центрі міста, оскільки коледж продовжує виконувати свої зобов'язання щодо задоволення потреб різноманітної групи учнів за допомогою настільки ж різноманітного спектра програм і послуг.

Постдипломна освіта

Безперервна освіта дає змогу покращувати свої навички без відриву від основного виду професійної діяльності. Зростати в обраній сфері або змінити її - учні програми післядипломної освіти отримують широкі можливості розвиватися, як справжні професіонали. На програмі доступні такі напрями:

 • бухгалтерський облік і фінанси;
 • бізнес;
 • успіх у бізнесі під час Covid-19;
 • цифрова грамотність;
 • графічний дизайн;
 • лідерство та менеджмент;
 • Microsoft Azure;
 • Microsoft Office;
 • маркетинг у сфері ЗМІ;
 • веб-дизайн;
 • асоціація громадського житлового будівництва Альберти;
 • кар'єрні програми сертифікації;
 • помічник з охорони здоров'я;
 • управлінські навички для комерційних кухонь;
 • інформований педагог про травми;
 • клерк відділу;
 • образотворче мистецтво;
 • СЛР і перша допомога;
 • теслярські роботи;
 • електрик;
 • енергетика;
 • мови;
 • цифрове тестування грамотності;
 • тестування підприємництва та малого бізнесу;
 • GED тестування;
 • тестування сертифікованих викладачів Microsoft;
 • тестування Microsoft Office;
 • зварювальник.

Програма креативних мистецтв

Програми креативного мистецтва Red Deer College пропонують студентам-художникам можливість навчатися в професійно обладнаних студіях і майданчиках для виступів, працюючи з викладачами, що водночас є відданими педагогами та професійно визнаними митцями. Усі програми Creative Arts коледжу Red Deer пропонують практичні навички та практичне навчання бізнесу.

Студенти не тільки розвивають і зміцнюють свої творчі навички, а й отримують практичні знання в галузі бізнесу та галузі, які виокремлять їх серед інших і дадуть змогу досягти успіху після закінчення навчання.

Студентам Red Deer College також сподобається працювати в деяких з новітніх і найкращих установ Західної Канади, з гнучким доступом, що виходить за рамки звичайного навчального дня, що дає студентам безліч можливостей відточити свої творчі навички. Програми надихають втілювати свої творіння в життя протягом
протягом навчального року, виступаючи, продюсуючи і витягуючи уроки з отриманого досвіду.

За кожною скульптурою, перформансом, реквізитом, персонажем і сценою стоїть прихильність творчому процесу.

Педагогічні програми

Освітні програми в Red Deer College сприяють розвитку лідерства та співробітництва, даючи змогу учням розвивати фундамент знань і навичок для конструктивної участі в житті своїх спільнот.

Програми пропонують студентам можливість прагнути бути орієнтованими на учнів, залучаючи їх до процесу навчання в чуйній і гнучкій манері. У Red Deer College викладачі сприяють самосвідомості та рефлексивним практикам, які підтримують актуальність у навчанні.

Пропонуються такі напрями:

 • бакалавр у сфері освіти та науки;
 • свідоцтво про післядипломну освіту інструктора для дорослих та у сфері вищої освіти;
 • бакалавр у сфері освіти - університетський трансфер;
 • бакалавр у сфері середньої освіти - колаборація з Університетом Альберти;
 • сертифікат з раннього розвитку та дошкільної освіти;
 • диплом з раннього розвитку та дошкільної освіти;
 • сертифікат помічника у сфері освіти;
 • післядипломний сертифікат інструктора з електронного навчання.

Програма інженерії та технологій

Ви креативні, винахідливі та сильні в математиці та природничих науках?

Розвивайте свій потенціал, обираючи в майбутньому професію інженера або інженера-технолога. Програма дає змогу розпочати інженерний ступінь або завершити дворічний диплом інженерних технологій у галузі електротехніки, механіки або приладобудування.

Диплом інженера - це відправна точка для кар'єри, яка охоплює навчання протягом усього життя, отримане за допомогою формального навчання та досвіду на робочому місці. В обов'язки інженера може входити концепція, проєктування, розробка і створення нових систем і продуктів з використанням інженерних систем. Це велика і захоплююча кар'єра з широкими можливостями в майбутньому.

У RDC студенти отримують можливість спілкуватися і вчитися у досвідчених викладачів і колег у таких сферах, як Студентський конкурс дизайну, Студентська наукова конференція і Студентське науково-технічне товариство.
Маючи диплом у галузі інженерних технологій, студенти підтримують інженерну діяльність, використовуючи технічні навички та наукові знання. Роль у команді інженерів більше пов'язана з розробкою продукту, виробництвом, контролем якості продукту, продажами та управлінням програмами.

Програми RDC Engineering Technology завершуються курсом Capstone, який включає в себе всі навички, набуті протягом року. Ці курси дають змогу студентам вивчити нові теми та налагодити зв'язки з лідерами галузі в центральній частині Альберти.

Програми "Технології електротехніки" та "Технології машинобудування" є національними програмами акредитації Канади з акредитації на рівні технолога.

У RDC студенти навчаються в академічно складному середовищі, сповненому практичними та прикладними можливостями навчання. У коледжі розташовані нові лабораторні приміщення, працюють досвідчені інструктори та галузеві експерти. Для практичного навчання студенти отримують доступ до таких приміщень, як Центр інновацій та виробництва RDC.

Програма охорони здоров'я

Програми медичних наук у Red Deer College є одними з провідних у галузі здоров'я та благополуччя в Альберті. Їхня місія - підготувати стійких випускників, які будуть позитивно впливати на здоров'я різних людей і спільнот завдяки динамічному, орієнтованому на учнів досвіду.

Програми пропонують інноваційні підходи до навчання, включно з великим практичним досвідом, який дає студентам знання та навички, необхідні для задоволення вимог галузі.

Студенти навчаються в лабораторних симуляторах з високою точністю, які відтворюють реальні робочі середовища. За межами навчальної аудиторії студенти можуть скористатися перевагами ключових партнерських відносин з лідерами галузі, які гарантують отримання розширеного практичного досвіду та досвіду навчання сервісу. У всьому цьому студенти є частиною яскравої та активної спільноти, а випускники повністю готові до кар'єри, що дозволить по-справжньому змінити життя інших.

Наукові програми

У наукових програмах Red Deer College заохочується цікавість і розширюються межі інновацій. Тут робляться сміливі кроки через цілеспрямовані дослідження і застосовуються наукові знання в реальному світі.

Основоположна позиція програми полягає в тому, що зв'язок між вищою освітою та практичним застосуванням має вирішальне значення для успіху кожного студента.

Під час вивчення наукових програм викладачі розуміють важливість доведення гіпотез та отримання конкретних результатів.

Викладачі RDC є експертами у своїх наукових галузях і активно сприяють створенню стимулюючого середовища навчання та досліджень.

Аналітичний характер розкривається, коли студенти тестують, експериментують і розв'язують задачі з цілої низки дисциплін у Red Deer College. Цікавість, амбіції та критичне мислення студентів цілком відповідають науковим устремлінням.

Від біологічних наук до психології, наук про довкілля, природознавства і не тільки - існують програми на будь-який смак. Будучи студентом наукових програм, студенти набувають знань і навичок, що дають змогу процвітати, впроваджувати інновації та просуватися на ринку праці.

Програми професійного навчання

Багато професій мають суто технічний характер і постійно розвиваються, пропонуючи студентам правильні завдання. Програми професійного навчання RDC пропонують поєднання теорії та практичного застосування, які допоможуть розвинути відповідні галузеві навички. Професійна кар'єра може привести до нагляду, менеджменту, професій і ділового підприємництва.

Тісні зв'язки коледжу з промисловими та професійними організаціями означають, що освіта відповідає актуальним вимогам до персоналу. Хоча на деякі галузі іноді впливає тимчасове уповільнення економічного зростання, старіння робочої сили означає загальне збільшення майбутнього попиту на
кваліфікованих робітників.

Програми побудовані на співпраці між галуззю та постачальниками технічного навчання. Навчання в коледжі RDC не тільки допоможе розвинути навички, які цінуються роботодавцями, а й знайомлять з більш комплексними аспектами професії, включно зі знайомством з новим обладнанням і технологіями, різними методами торгівлі та іншими важливими аспектами галузі. Студенти програми заробляють репутацію завдяки своїм винятковим навичкам співробітників, керівників і успішних власників бізнесу.

RDC прагне підготувати студентів з технічними та професійними навичками, необхідними для досягнення успіху в цих затребуваних галузях. Коледж надає доступ до 3D-принтерів, студій із зеленими екранами і навіть до робототехніки. Використовуючи простір Makerspace, студенти стають причетними до вивчення останніх досягнень у галузі технологій та інновацій за допомогою творчого мислення, і співпраці.

Послуги кампусу в Red Deer College

Окрім надання гуртожитку та базових студентських послуг, коледж надає все необхідне для комфортного та цікавого проведення часу не лише в процесі навчання, а й поза класною кімнатою.

Будучи студентом RDC, ви маєте доступ до різних послуг, щоб максимально використати ваш досвід тут:

 • академічна підтримка;
 • послуги з безпеки в кампусі;
 • торговий центр;
 • складання первинного резюме та підготовка до співбесіди;
 • догляд за дітьми;
 • консультаційні послуги;
 • ресурси для інвалідів;
 • здоров'я, безпека і благополуччя;
 • служби для студентів із числа корінних народів;
 • бібліотека;
 • центр друку;
 • послуги з тестування студентів;
 • студентська асоціація;
 • проїзні.

Представник Red Deer College

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Red Deer College і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Red Deer College і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни