Selkirk College

Селкіркський коледж розташований серед захоплюючої дух краси південної частини Британської Колумбії
Selkirk College
У школі доступні понад 60 національно визнаних програм, на яких навчаються близько 2700 очних студентів на рік за програмами отримання сертифікатів, дипломів і ступенів бакалавра.

Selkirk College

Кампус Каслгарського коледжу Селкірка розташований у Каслгарі, Британська Колумбія. Протягом більш ніж 50 років Selkirk College випускає висококваліфікованих фахівців, здійснює переведення кредитів серед безлічі університетів для здобуття ступеня і розширене навчання для подальших кар'єрних можливостей.

Кваліфіковані викладачі допоможуть вам досягти найкращих результатів. Вони більше, ніж просто вчителі, вони є експертами у своїй галузі з великим практичним досвідом, яким вони можуть поділитися. 89% наших випускників, які відповіли на опитування про залученість студентів у 2019 році, повідомили, що їхні викладачі надихнули їх на те, щоб вони старалися щосили.

Доступна плата за навчання та студентські премії в Selkirk College роблять вищу освіту в Канаді для міжнародних студентів доступною.

Програми, курси та факультети в Selkirk College

Програми, курси та факультети в Навчання в Канаді в цьому виші можливе за безліччю різних напрямків. Студент може вибрати те, що йому близьке, і в чому він талановитий.College

Ремісничі програми

Проходячи навчання в Канаді за напрямом "ремісничі програми", студенти розвивають своє прагнення до творчості, освоюючи технічні навички, необхідні для втілення ідей у життя. У них є можливість розвинути свій художній стиль, занурившись у вищу освіту. Інтенсивне програмування пропонується у сприятливому середовищі з невеликими групами та великою індивідуальною увагою з боку інструкторів.

Отже, розвивається сильна спільнота практиків. Упродовж навчання студенти створюють портфоліо робіт під час практики в студії та розуміють, як просувати себе далі. Найголовніше, студенти готуються розпочати свій власний бізнес або стати цінним активом для будь-якої компанії після завершення програми.

Напрями:

 • Кераміка: тривалість навчання 10 місяців, по закінченню видається сертифікат. Тут вивчаються сучасні методи керамічного дизайну, а також традиційні методи ручного виготовлення, виготовлення форм, формування коліс, глазурування та випалу. Усе, що ви можете очікувати від більш тривалої програми, тут надається студентам, які прагнуть інтенсивного навчання.
 • Ювелірна справа: планується бути відновлена у 2021 році, по закінченню видається сертифікат. У програмі ювелірних виробів Школи мистецтв студенти беруть участь в обговореннях у класі, технічних демонстраціях і незалежних проєктах з використанням традиційних і нетрадиційних ювелірних процесів і матеріалів.
  Невеликі класи надають можливості для індивідуальної уваги. Вивчаючи цю різноманітну галузь у коледжі Селкірк ви дізнаєтеся, як найкраще створити нішу для своїх власних унікальних дизайнів.
  Текстиль: тривалість - 10 місяців, по закінченню видається сертифікат. Вироби з волокна та текстиль є невід'ємною частиною нашого життя та сучасної естетики. У програмі Школи мистецтв з текстилю студенти розвивають навички та високий рівень володіння різними техніками під керівництвом справжніх експертів у своїй галузі. Галузі навчання включають ткацтво, валяння, малярство, трафаретний друк і малювання та дають змогу отримати фантастичне уявлення про цю тактильну галузь.
  Ковальська справа і бронзове лиття: тривалість - 10 місяців, по закінченню видається сертифікат. Древнє мистецтво ковальської справи та бронзового лиття живі й процвітають у програмі Школи мистецтв зі скульптури по металу, де ентузіазм інструкторів і ретельне навчання залишають відбиток упевненості та навичок, необхідних для контролю над металом. Навчання проходить з акцентом на розвиток правильної техніки та безпечне використання відповідних інструментів.

Музика і технології

Тривалість навчання становить 2 роки, по закінченню видається диплом. Навчання відбувається в кампусі на Десятій вулиці.

Це Мекка для артистів, де жива музика наповнює сцени майже щоночі. Школа мистецтв та їхня програма "Музика і технології" є невід'ємною частиною кампусу Десятої вулиці з 1989 року. Весь викладацький склад - це працюючі артисти, які все ще записують платівки і виходять на сцену, рухомі пристрастю та ентузіазмом, яким вони передають свої студентам.

Заснована на всесвітньо відомій програмі музичного коледжу Берклі, програма Школи мистецтв Selkirk college в галузі музики і технологій готує студентів до кар'єри, вивчаючи і практикуючи сучасну музику. Індивідуальні уроки гри на інструменті, який ви оберете, міцне навчання теорії музики і тренування слуху проводяться досвідченими інструкторами. Програма також орієнтована на технології, і випускники зможуть знайти роботу в цій цікавій галузі.

Програма курсу:

 • База (рік 1)
 • Виступи (рік 2)
 • Продюсування (рік 2)
 • Створення композиції (рік 2)
 • Написання пісень (рік 2)
 • Спрямовані дослідження (2-й рік)
 • Загальна музика (2 рік).

Цифрове мистецтво

Програма цифрового мистецтва Selkirk College вже понад 20 років підтримує студентів, які бажають досягти успіху в галузі, що вимагає виняткової трудової етики та творчої майстерності. Випускники програми стають креативними директорами, графічними дизайнерами, режисерами, аніматорами та художниками-аніматорами. Спираючись на візуальні комунікації, студенти проводять час у класі та студії, займаючись дизайном для всіх платформ, від друку до інтерактивних медіа та всього, що між ними. Випускники програми цифрових мистецтв готові до роботи і можуть адаптуватися до зростаючих потреб галузі.

Програма цифрового мистецтва спрямована на стрімкі технологічні зміни та заохочує творчі рішення у створенні оригінальних матеріалів. У процесі навчання студенти стають гнучкими та винахідливим професіоналом із широким спектром навичок у діловому середовищі нових медіа. Тут викладаються навички, необхідні для передових технологій виробництва та ефективного управління проєктами.

Випускники програми затребувані у сфері інтерактивної освіти та навчання, реклами та маркетингу, індустрії розваг і багато чого іншого.

У програму курсу входить:

 • Графічний дизайн;
 • Цифрова фотографія;
 • Цифрове відео та обробка аудіо;
 • Розробка мобільних додатків;
 • Цифрова графіка;
 • 2D і 3D анімація;
 • Веб-дизайн і програмування.

Веб-розробка

Тривалість навчання - 8 місяців, після закінчення видається сертифікат. Програма веб-розробки Школи мистецтв готує студентів до навичок і знань, необхідних для початку кар'єри як розробника веб-додатків повного стека.

У рамках серії з десяти курсів студенти представляють, впроваджують і підтримують нові веб-технології, навчаючись на практиці для розв'язання проблем індивідуально та спільно. Протягом усієї програми заохочуються методичні, короткі та комунікативні методи розвитку.

Бути розробником повного стека означає, що студенти набувають досвіду як в інтерфейсній, так і в серверній частині веб-розробки. Тут використовуються використовувати HTML, CSS і JavaScript для управління зовнішнім виглядом вмісту при розробці серверних додатків, серверів і баз даних, які керують серверною частиною. Студенти пишуть компактний, елегантний і ефективний завантажувальний код, дотримуються найкращих практик під час використання веб-технологій, а також встановлюють, налаштовують, захищають і підтримують веб-середовище.

До програми курсу входить:

 • HTML і CSS;
 • Гнучке управління проектами;
 • JavaScript та інші мови сценаріїв;
 • REST, API, SOAP API;
 • Віртуальний хост, пісочниці;
 • Управління проектами;
 • Системи управління реляційними і не пов'язаними базами даних і фреймворки;
 • Веб-безпека;
 • Аналіз продуктивності.

Цифрове виробництво і дизайн

Тривалість навчання - 2 роки, по закінченню видається диплом.

Дизайн і виробництво - це галузі, що розвиваються. У новій програмі "Цифрове виготовлення і дизайн" коледжу Селкірк студенти набувають широких навичок початкового рівня або переводять вже набуті знання і навички в новий цифровий напрямок. Ця галузь поєднує в собі мистецтво цифрового дизайну з умінням створювати фізичні форми.

Навчання гарантує цінність у все більш цифровому світі проєктування, виготовлення та виробництва з новими практичними навичками роботи з комп'ютером для найрізноманітніших виробничих об'єктів - від великомасштабних промислових операцій до винахідників, яким потрібні прототипи.

Програма курсу включає:

 • Цивільну та механічну інженерію;
 • Передове виробництво;
 • Архітектурний дизайн;
 • Артистичні спецефекти;
 • Промисловий дизайн і багато інших.

Проживання та кампуси

Студентський гуртожиток, розташований на території кампусу, вміщує майже 250 студентів. Корпуси розташовані за п'ять хвилин ходьби від аудиторій, спортивних споруд, бібліотек, їдалень і місць відпочинку на природі.

Ці резиденції являють собою гуртожиток у традиційному стилі - де студенти живуть з одним-двома сусідами по кімнаті в одній спальні або капсулі - де є окрема кімната та спільна кухня, туалет і вітальня з 3-5 іншими студентами.

Для іноземних студентів також пропонується варіант проживання в сім'ї. Ця послуга включає в себе окрему кімнату, триразове харчування та послуги пральні.

Якщо ви віддаєте перевагу самостійній оренді квартири, коледж Селкріка пропонує вам список сайтів з оренди квартир, які співпрацюють з коледжем і де ви зможете підібрати оптимальний варіант на 1,2 або 3 осіб.

Представник Selkirk College

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Selkirk College і ваш професійний гід у вступі. Багато років працюю з Selkirk College і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни