ШКОЛА В КАНАДІ: ВИДИ, УМОВИ ВСТУПУ

Шкільна освіта в Канаді - це чудова підготовка до вступу до вищого навчального закладу будь-якої країни світу.
Школи Канади незмінно входять до ТОП-5 найкращих у світі за рівнем комп'ютеризації та технологічності, а також за рівнем підготовки учнів. Навчання в Канаді привабливе не тільки високим рівнем знань, які отримують діти, а й сприятливою атмосферою, безпекою, комфортними умовами, а також низькою вартістю порівняно зі США, Великою Британією тощо.

Канадська система освіти унікальна тим, що не має централізованого управління: кожна провінція самостійно визначає правила та умови навчання. Залежно від місця розташування школи діти можуть проходити 11 або 12 років навчання.

Дитина має закінчити в школі 3 етапи:

  • elementary - початкова з 1 по 6 клас;
  • middle - 7 і 8 клас;
  • high - з 9 по 12 клас.

Навчальний рік включає 2 семестри і загалом займає 10 місяців. Програма включає кілька обов'язкових предметів, а також решту за вибором. Якщо учень претендує на вищий рівень, він може проходити навчання за програмою підвищеної складності (Advanced Placement Programm), яка включає близько 35 предметів. Це дає чудові шанси для вступу до ВНЗ будь-якого рівня.

Також у школах викладається програма International Baccalaureate, після закінчення якої учень отримує диплом міжнародного зразка. Високі оцінки дадуть можливість вступити навіть до найпрестижніших вишів без іспитів. Крім того, окремі школи створюють свої програми підготовки, які дають перевагу учням під час подальшого вступу.

У старшій школі кожен учень має займатися волонтерством щонайменше 40 годин. Це незвично для іноземців, але дає чудову можливість отримати досвід роботи, познайомитися з новими людьми, визначитися з родом занять.

Виды школ в Канаде

У Канаді існує три види шкіл:

  1. Державні. Навчання для канадців надається безкоштовно. Цей сектор становить понад 90% усіх шкіл країни. Вони дають досить високий рівень освіти й оснащені всім необхідним для якісного навчання дітей.
  2. Католицькі. Також безкоштовні для канадців. Від публічних шкіл вони відрізняються тільки наявністю кількох релігійних предметів і більш суворою дисципліною, що добре позначається на успішності учнів.
  3. Приватні. Навчання платне як для канадців, так і для іноземних учнів.Вони вирізняються вищим рівнем підготовки школярів: тут реалізуються новітні методики навчання, є профілювання з певних предметів і оснащення набагато краще.Навчання відбувається в маленьких класах. Приватні школи приділяють велику увагу творчому та спортивному розвитку учнів.Для цього створено прекрасні умови: спеціальні студії, басейни, корти, спортзали тощо.Однак, вступити в таку школу складніше, оскільки вимоги до учнів дуже високі.Школи Канади розрізняються за гендерним аспектом: є навчальні заклади окремо для хлопчиків або дівчаток, а також спільні.

Школи Канади розрізняються за гендерним аспектом: є навчальні заклади окремо для хлопчиків чи дівчаток, а також спільні.

Будь-яка школа в Канаді доступна для навчання в ній іноземців. Незалежно від типу школи, навчання буде платним (у державній практично вдвічі дешевше, ніж у приватній).

Умови вступу

Практично всі школи Канади приймають на навчання іноземних учнів у віці від 13-ти років, хоча в деякі можна вступити й раніше.

Іноземні учні можуть пройти канікулярні програми в канадських школах, розраховані на кілька тижнів, або ж відучитися кілька повноцінних років. Популярним варіантом є вступ до 12-го класу канадської школи, після закінчення 11-го в рідній країні.

Останній рік допоможе адаптуватися й отримати необхідну підготовку для вступу до ВНЗ.

Щоб вступити до канадської школи, учень має надати:

  • атестат або виписку з оцінками за останні 3-4 роки;
  • сертифікат про рівень знання англійської мови (або французької);
  • свідоцтво про народження та закордонний паспорт.

Нагороди, дипломи, грамоти та інші відзнаки дадуть додаткову перевагу під час вступу.

Якщо учень закінчує 3-4 роки в канадській школі, йому не потрібно складати іспит на підтвердження рівня знання англійської мови.

Умови проживання

Якщо іноземний учень вступає до державної школи Канади, він буде проживати в приймаючій сім'ї, які підбираються за спеціальною програмою. Йому будуть надані комфортні умови, харчування і можливість швидко адаптуватися до життя в країні. Усі приймаючі сім'ї перевіряються на благополучність (відсутність судимостей, небезпечних захворювань, можливість надати хороші умови), а також бажання прийняти у себе дитину.

Приватні школи Канади відомі прекрасними умовами проживання. Школяру надається повний пансіон: сучасні кампуси розташовані на закритій території, що гарантує безпеку цілодобово. Також є приватні школи, в яких можна навчатися, проживаючи в приймаючій сім'ї.

Перспективи для міжнародних студентів

Державна або приватна школа в Канаді - це чудовий старт для вступу до вищого навчального закладу Канади, США або іншої країни. Багато навчальних закладів співпрацюють з коледжами та університетами, пропонуючи учням програми підготовки та додаткові можливості для вступу. За успішного навчання, деякі школярі зараховуються до вишу ще до закінчення школи.

Приватні школи Канади

Гамільтон, провінція Онтаріо
від 29,981 CAD на рік
Міссісога, Онтаріо
30,350 CAD на рік
Торонто
від 31,850 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Річмонд-Хілл біля Торонто
від 18 500 CAD
Ванкувер
38,450 CAD
м. Мархама, 30 хв. від Торонто
від 22.550 CAD на рік
Сент-Катарінс, провінція Онтаріо
від 65700 CAD
Ленноксвіль, провінція Квебек
63000 CAD

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни