Toronto Film School

Toronto Film School - престижна кіношкола в Торонто, яка готує найкращих фахівців у сфері кіноіндустрії, театру, моди, графічного дизайну та дизайну відеоігор. Вона визнана найкращою кіношколою згідно з рейтингом QS World University Rankings, а також входить до числа 10-ти найкращих кіношкіл світу за версією CEOWORLD magazine.
Toronto Film School
Школа пропонує динамічне середовище для навчання, програми, засновані на практичному підході та стимулюванні таланту студентів. Тут вони знаходять підтримку та товариство творчих колег та інструкторів, які допоможуть максимально розвинути свої здібності.

Toronto Film School

Програми орієнтовані на реальну роботу і складені так, щоб студент отримав усі необхідні знання та навички. Заняття проводять досвідчені та відомі викладачі, які завжди прагнуть підтримати студентів і допомогти їм у розвитку. Курси включають численні реальні проєкти, які цікаві, а, найголовніше, корисні для навчання студентів.

Школа включає чотири кампуси в центрі Торонто: Dundas Square, Davisville, 415 Yonge St Campus Переваги навчання в Toronto Film School:

 • Прекрасний викладацький склад. Студентів навчають відзначені нагородами затребувані продюсери, режисери, модельєри, дизайнери відеоігор та інші профільні фахівці. Вони ознайомлять вас з усіма новими тенденціями, дадуть необхідний досвід і можливості для розвитку.
 • Міжгалузеві зв'язки. Під час навчання студенти працюють зі своїми однокурсниками з різних програм, отримуючи в них нові знання, розвиваючи професійні стосунки та зв'язки, що будуть просто безцінними надалі.
 • Можливість прославитися ще до випуску. Студенти беруть активну участь у фестивалях і конкурсах, часто посідаючи призові місця на багатьох престижних подіях, зокрема Festival de Cannes, Thea Awards тощо.
 • Освіта в реальному світі. Навчання включає роботу над реальними проєктами, а деякі програми обов'язково передбачають стажування.
 • Можливість отримати ступінь бакалавра. За 3,5 роки студент може отримати не тільки диплом за творчою спеціальністю, а й ступінь BBA.
 • Навчання в самому центрі Торонто. Це місто подарує безліч дивовижних вражень і можливостей кожному, хто захоче їх отримати.
 • Навчання в невеликих групах. Студенти можуть повністю розкрити свій потенціал, отримати індивідуальні інструкції та поради наставника.

Торонто є одним із найбільш мультикультурних міст світу. У ньому створені чудові безпечні умови для життя. Цей мегаполіс є столицею Канади для моди, дизайну та сфери кіноіндустрії. Тут відкрито численні офіси та студії, а також проходять найбільші фестивалі, зокрема Міжнародний кінофестиваль у Торонто, Чоловічі тижні моди в Торонто тощо. Це чудове місце для пошуків натхнення, отримання чудового творчого досвіду та корисних професійних зв'язків.

Програми навчання Toronto Film School

Toronto Film School пропонує 9 прискорених програм, після закінчення яких студент отримує диплом за фахом. Усі курси орієнтовані на практичний досвід і на те, щоб підготувати студентів до інтенсивного ритму роботи. Вони можуть отримати диплом за 12 або 18 місяців.

18-місячні програми в Toronto Film School

Акторська майстерність для кіно і телебачення та театру - під час навчання студентів використовується метод Станіславського. Навчання проводять відомі актори (зокрема з таких популярних картин, як "Розповідь служниці", "Американські боги", "Одержимий" тощо). студенти вивчають артистичні, технічні, ділові галузі акторської майстерності з численними практичними заняттями. Постановка мови, імпровізації, робота з камерою і на сцені, навички озвучування, продюсування, демонстрації навичок на прослуховуванні, управління кар'єрою - далеко не повний список того, що містить у собі цей курс.

Диплом дизайнера одягу - програма сфокусована на практичному навчанні в студійних і галузевих проєктах. Студентів знайомлять з індустрією з-за лаштунків і за лаштунками. Вони відвідують модні салони, магазини текстилю, дизайн-студії. Також студенти мають можливість брати участь у показах мод і багато хто посідає призові місця на престижних конкурсах. Навчання проводять сучасні дизайнери, які знаються на останніх тенденціях моди та галузі загалом. Випускники можуть працювати в таких напрямках, як: модельєр, дизайнер, художник з костюмів, керівник виробництва, виготовлювач зразків, розробник приватної торговельної марки тощо.

Диплом кіновиробництва - інтенсивна програма навчання, що ознайомить з усіма етапами підготовки, виробництва, пост-продакшену, написання та аналізу сценаріїв, розробку розкадровки, підготовку бюджетів та багато чого іншого. Студентів вчать знімати, спрямовувати, освітлювати сцени, записувати звук, працювати з відзнятим матеріалом. Навчання проводять успішні кінематографісти-практики (їхні роботи: "Чорна пантера, Красуня і Чудовисько", "Зоряний шлях за межею" та багато інших). Ця програма включає 6 або 12-місячні стажування в кіновиробництві. Після закінчення випускники отримують можливість
влаштуватися на роботу в канадській "Голлівудській півночі".

Диплом з маркетингу у сфері моди та розваг - програма орієнтована на практичне та експериментальне навчання. Студенти відвідують модні шоу-руми, роздрібні точки торгівлі, кіновиробництва, агенції зі зв'язків з громадськістю, корпоративні офіси та різні галузеві заходи на практиці вивчаючи сферу своєї роботи. Випускники можуть будувати свою кар'єру за такими професіями, як: маркетолог у сфері моди, представник зі зв'язків з громадськістю та комунікацій, консультант з іміджу, журналіст або редактор у сфері моди, стиліст для преси, кіно або ТБ та ін.

Диплом із дизайну відеоігор та анімації - програма передбачає вивчення всього процесу виробництва 2D і 3D-ігор. Вони розробляють і створюють ігри середнього розміру зі своїми колегами-художниками. Студенти вчаться створювати зображення та анімацію, звукові ефекти, музику, розробляти виробничі та бізнес-плани. Після закінчення у них є готове портфоліо. Навчання проводять творці популярних ігор, зокрема GTA5, Max Payne 3 тощо. Випускники можуть працювати концепт-художниками, ігровими дизайнерами, розробниками ігор, тестувальниками ігор, дизайнерами рівнів тощо.

Диплом із дизайну та розробки відеоігор - програма навчає всіх етапів створення відеоігор: від концепції до виробництва. Студенти вивчають усі галузі дизайну та програмування відеоігор для ПК, мобільних пристроїв, інтернету, приставок. Вони отримують глибокі знання в програмуванні, ігровому дизайні, розробці інтерфейсу, виробництві звуку, а також комерційних стратегій і бізнес-планів. Після закінчення у студента вже є готове портфоліо та професійні навички. Випускники можуть працювати програмістами ігор, QA розробниками програмного забезпечення, менеджерами проєкту, ігровими дизайнерами тощо.

Диплом сценаристів кіно і телебачення - програма готує майбутніх сценаристів для кіно і телешоу. Студенти вчаться подавати ідеї, писати і редагувати сценарії для всіх форматів кіно і телебачення. Навчання проводять заслужені відомі сценаристи, таких картин як "Містер Д. Фронтір", "Інспектор Гаджет", "Підступний Піт" тощо. Випускники можуть працювати сценаристами, штатними письменниками, редакторами історій, режисерами, представниками студії тощо.

12-місячні програми в Toronto Film School

Диплом із графічного дизайну та інтерактивних медіа - програма підготує до аналізу та реалізації візуальних продуктів для друку, цифрових платформ та анімованої графіки. Курс включає вивчення різних точок зору на процес дизайну. Студенти отримують не лише диплом, а й різнопланове портфоліо, творчі та технічні навички для початку успішної кар'єри. Навчання проводять успішні дизайнери-практики, які працювали над проєктами для таких брендів, як Canada Post, Indigo Books & Music, TTC тощо. Після закінчення вони можуть працювати арт-директорами, графічними дизайнерами, веб-дизайнерами,
інтерактивними дизайнерами тощо.

ESL Pathway - програма підготовки для іноземних студентів, яка допомагає підвищити рівень англійської мови, якщо це необхідно. Вона включає три рівні навчання, кожен з яких розрахований на 12 тижнів по 25 годин на тиждень. Після успішного закінчення цього курсу студент може вступити на цікаву для нього програму навчання в Toronto Film School.

Ступінь бакалавра в Toronto Film School

Школа уклала договір з Йорквільським університетом, завдяки якому її студенти можуть пройти курс BBA та отримати диплом за 2 роки і збільшити свої можливості з розвитку кар'єри.

Онлайн програми в Toronto Film School

Школа йде в ногу з часом і пропонує деякі курси в онлайн-форматі. Навчання триває 24 тижні.
У віддаленому режимі можна пройти такі курси:

 • Video Production Diploma - навчання виробництву цифрового відео, зокрема використанню камери, запису звуку, редагуванню, маркетингу в соцмережах, розробці творчих проєктів тощо.
 • Writing for Film & TV Associate Diploma - навчання написання сценаріїв для всіх форматів кіно і телебачення, включно з рекламою, соціальною рекламою, розважальними заходами.
 • Video Game Animation Associate Diploma - навчання створенню анімації для відеоігор у форматах 2D і 3D на всіх етапах від проєктування до розробки.
 • Graphic Design & Interactive Media Diploma - навчання реалізації візуальних рішень для друку, цифрових платформ, анімованої графіки.
 • Designing for Fashion Diploma - курс для модельєрів-початківців, який допоможе на кожному етапі: від створення начерків до закінчення власної колекції.
 • Visual Effects Diploma - програма, що навчає створювати візуальні ефекти, включає як навчання роботі з технікою та програмами, так і вмінню реалізувати творчі ідеї та бачення режисера на екрані.

Проживання та вартість навчання Toronto Film School

Проживання

Toronto Film School не має своїх гуртожитків на кампусі, але завжди допомагає з пошуками та організацією проживання своїм студентам. У них є два варіанти:

 1. Проживання в приймаючій сім'ї. Це комфортні умови, а також чудова мовна практика і можливість побачити, як живуть канадські сім'ї. Студент потрапляє в домашню обстановку і отримує всі необхідні умови. Також можлива організація харчування. Вартість у середньому становить $750/місяць.
 2. Оренда квартири або приватного будинку. Студенти можуть знімати житло особисто або зі своїми однокурсниками. Школа допомагає в пошуку та укладенні договору з власником.

Вартість навчання

На жовтень 2020 року вартість навчання в Toronto Film School становитиме:

 • за 12-місячні курси - $22980 + $12064 (міжнародний збір);
 • за 18-місячні курси - $35154 + $18456 (міжнародний збір);

За курс Current Film Production Work Placement:

 • за 18-місячний курс і 12-місячне стажування - $44770 + $18096 (міжнародний збір);
 • за 18-місячний курс і 6-місячне стажування - $39470 + $18096 (міжнародний збір);

За курс Film Production Work Placement:

 • за 18-місячний курс і 12-місячне стажування - $46072 + $18456 (міжнародний збір);
 • за 18-місячний курс і 6-місячне стажування - $40454 + $18456 (міжнародний збір);

За курс ELS Pathway Program - $3908.
Представник Toronto Film School
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Toronto Film School і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Toronto Film School і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни