University of Alberta

University of Alberta розташований в Едмонтоні, Альберта, Канада.
Це один із найстаріших університетів Канади, який існує з 1908 року.
University of Alberta
На сьогодні близько 35 000 студентів навчаються в ньому на 500 бакалаврських і 200 магістерських програмах. Налічує 18 факультетів і п'ять кампусів, чотири з яких розташовані в Едмонтоні, а п'ятий - у Камроус. Один із них є франкомовним.

University of Alberta | Університет Альберти

University of Alberta посідає:

  • 5 місце в Канадському рейтингу університетів,
  • входить до Топ-150 найкращих ВНЗ світу.

Має безліч партнерських програм у 50 країнах світу. Крім того, він посідає найвищі позиції в дослідницьких рейтингах за різними напрямками по всьому світу.

На території кампусу існує безліч студій і секцій - від спортивних тематик до мистецтв і музики.

Факультети University of Alberta

Шістнадцять факультетів і 2 коледжі розосереджені по п'яти кампусах і 150 будівлях. Кожен факультет організовує насичене позакласне життя, що робить навчання ненудним і незабутнім.

Факультет агрікультури та навколишнього середовища

Навчання на факультеті фокусується на реальних і актуальних проблемах довкілля. Під час здобуття післядипломної освіти можна отримати подвійний диплом: аспірантам надається можливість обрати "науку та сільське господарство" або "міжнародні проблеми та бізнес".

Школа бізнесу Альберта

Пропонує навчання за 16 напрямами і є світовим лідером бізнес-освіти та досліджень. Магістерські програми включають ступінь МВА та ступінь магістра фінансового управління. Крім того, у школі можна захистити дисертацію та отримати ступінь кандидата наук.

Факультет мистецтв

Пропонує понад 40 різних програм на 9 рівнях. На цьому факультеті кожен студент може підібрати відповідний напрямок для навчання. Важливою особливістю є те, що він забезпечує персональну підтримку кожного студента протягом усього навчання.

Педагогічний факультет

Є альма-матер для майбутніх всесвітньо визнаних викладачів, дослідників у галузі педагогіки, новаторів у сфері освіти та громадських лідерів. Рейтинг факультету гарантує, що випускник з дипломом Univesity of Аlbeta буде гідно визнаний у всьому світі.

Інженерний факультет

Підтримка фонду "Engineering our next generation" дає змогу втілювати в життя найсміливіші мрії та мати значний вплив на наше найближче майбутнє. А насичене позакласне життя на факультеті залишить найкращі спогади про студентські роки.

Факультет підвищення кваліфікації

Уже понад сто років факультет підвищення кваліфікації збільшує досвід University of Alberta за межами кампусу та аудиторій. Він надає випускникам безліч можливостей для післядипломної освіти, професійного розвитку та навчання у світлі професійної діяльності.

Факультет кінезіології, спорту та відновлення

Є одним із лідерів у своїй галузі. Слід відзначити чудову якість викладання та досліджень - вони були нещодавно визнані в рейтингу QS World University Rankings за цими напрямками, а викладачі потрапили до топ-10 світу з предметів, пов'язаних зі спортом, у 2017, 2018 і 2019 роках.

Юридичний факультет

Юридичний факультет University of Alberta є найпрестижнішим юридичним факультетом у Західній Канаді та одним із провідних канадських інститутів юридичної освіти та науки. Уже понад сто років факультет перебуває на передовій юридичної освіти в Канаді, виховуючи покоління лідерів думки.

Факультет медицини та стоматології

Факультет медицини та стоматології пропонує повністю акредитовані програми на рівні бакалаврату, магістратури та аспірантури, а також поточну діяльність з підвищення кваліфікації. Тут навчаються лікарі, дослідники фундаментальних і клінічних наук, стоматологи, гігієністи та науковці медичних лабораторій, визнані в центральній і північній Альберті, Канаді та світі.

Факультет природознавства

Факультет пропонує широкий спектр курсів, що ведуть до отримання ступеня бакалавра гуманітарних наук з природничих наук. Викладачі та студенти займаються дослідженнями з особливою увагою до мови та історії. Особливу увагу тут приділяють дослідженню корінних народностей, вивченню індіанців, інуїтів та метисів канадського Заходу та Півночі.

Факультет природничих наук надає на вибір 4 програми навчання в бакалавраті, курси для випускників, що ведуть до ступенів магістра мистецтв і доктора філософських наук, кілька курсів для отримання додаткових сертифікатів і безліч класів.

Факультет сестринської справи

Факультет сестринської справи надає програми бакалаврату, які дають змогу отримати ступінь бакалавра у сфері сестринської справи (BScN). Студенти, які закінчили BScN, мають право скласти іспит NCLEX, щоб отримати реєстрацію і право працювати медсестрою в Канаді.

Факультет фармакології та фармакологічних наук

Будучи єдиною фармакологічною школою Альберти з 1914 року, факультет посідає стабільні позиції серед 3 найкращих установ Канади, 50 найкращих у світі та 15 найкращих за глобальними дослідженнями.

Факультет пропонує високоякісну освіту та навчання видатних студентів-фармацевтів та аспірантів, а також готує своїх випускників до різних професій в аптечній практиці, дослідженнях та викладанні. Його випускники продовжують впливати на постійно мінливу сферу охорони здоров'я завдяки своєму лідерству в цих областях.

Школа громадської охорони здоров'я

Об'єднує найсильніших студентів, співробітників, ад'юнктів і викладачів, які займаються дослідженнями, післядипломним навчанням і різними ініціативами із залучення спільнот. На факультеті представлено кілька адміністративних та академічних груп, включно з центрами та дослідницькими спільнотами. Разом ці групи працюють над науковими дослідженнями, підготовкою фахівців з громадської охорони здоров'я та поліпшенням здоров'я населення.

Факультет реабілітаційної медицини

Єдиний у Північній Америці факультет за цим напрямом. Будучи вищим навчальним закладом світового класу, забезпечує академічну підготовку в галузі реабілітації, фізіотерапії, мовленнєвої патології. Посідає високу позицію в рейтингу досліджень опорно-рухового апарату, травм, пов'язаних зі спинним мозком, серцевої реабілітації, лікування хронічного болю, охорони здоров'я людей похилого віку, і застосування різних технологій для надання позаклінічної допомоги.

Факультет точних наук

Науковий факультет UAlberta формує нове покоління новаторських дослідників, техніків і вчених, надаючи учням безпрецедентну освіту з викладачами світового рівня, новаторськими способами навчання, практичним досвідом роботи в лабораторії та на місцях, а також можливостями для стажування. Завдяки своїм сильним сторонам у дослідженнях і викладанні, від штучного інтелекту до палеонтології або від астрофізики до квантової нанонауки та поза її межами, факультет дає змогу своїм студентам і дослідникам бути на крок попереду і формувати майбутнє науки.

Проживання

Університет Альберти пропонує різні варіанти розміщення для студентів, які навчаються на підготовчих курсах, бакалавраті, магістерських та аспірантських програмах. Вартість на проживання в кампусі коливається від 10 до 13 тисяч доларів на рік залежно від обраних умов - чи буде це двомісна кімната, чи студія. У вартість проживання також включено інтернет і всі комунальні платежі. Однак слід зазначити, що річний контракт укладається не на 12, а на 11 місяців.

Вартість навчання

Бакалаврські програми від 17 900 доларів на рік.

Магістерські програми від 17 900 доларів на рік.

Представник University of Alberta

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник University of Alberta і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з University of Alberta і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни