University of British Columbia | Університет Британської Колумбії

Університет Британської Колумбії перебуває в числі ТОП-50 найкращих вишів світу
University of British Columbia
Цей виш, безперечно, є одним із найпопулярніших у світі, чому неабияк сприяє його високе становище в міжнародних рейтингових системах.
Університет Британської Колумбії перебуває в числі ТОП-50 найкращих вишів світу. Він посідає 47 позицію в новому рейтингу QS World University Rankings-2019 і 20 місце серед найкращих державних вишів. У канадському рейтингу перебуває в трійці лідерів по країні.

University of British Columbia | Університет Британської Колумбії

UBC має чудову репутацію в науковому середовищі та в роботодавців, зокрема, на міжнародній арені.
University of British Columbia має кілька кампусів в однойменній провінції - два основні кампуси у Ванкувері та Келоуні в долині Оканаган. Серед знаменитих випускників вишу 3 прем'єр-міністрів, 256 членів вченого Королівського товариства Канади та 65 спортсменів - призерів різних олімпійських ігор.

До складу UBC входить 16 факультетів, 18 шкіл, а також 2 коледжі. Як глобальний дослідницький центр, Університет Британської Колумбії може запропонувати програму практично в будь-якій з можливих галузей знань, серед яких як академічні програми, так і підвищення кваліфікації, а також магістратура та
докторантура.

Найсильнішими напрямками вишу вважаються екологія, географія, біологія, інженерна справа, видобуток корисних копалин, психологія, а також програми бізнес-школи. Крім того, університет може запропонувати ексклюзивну програму в галузі лісового господарства. Ба більше, сам Центр для вивчення лісового господарства являє собою пам'ятку архітектури.

Однією з переваг UBC є наявність програм со-ор, які передбачають паралельно з навчанням проходження практики в найкращих канадських компаніях.

В University of Northern British Columbia вартість навчання становить від 18 000 CAD на рік.

Як вступити до University of British Columbia

Як один із 40 найкращих університетів світу, UBC має конкурентоспроможні вимоги до прийому та залучає найкращих студентів з усього світу.

Серед загальних вимог - наявність офіційного атестата про закінчення середньої школи (оригіналу). Оцінки, необхідні для прийому, варіюватимуться залежно від програми, мінімальне середнє значення, необхідне для потрапляння в конкурентний діапазон, становить від 8 балів за 12-бальною шкалою.

Тести, які задовольняють стандарт прийому англійською мовою: IELTS не менше 6,5, TOEFL iBT не менше 90.
Крім того, у кожної програми можуть бути спеціальні вимоги.
Контакти
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник University of British Columbia y і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з University of British Columbia і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21

Вступи до ТОП ВНЗ Канади

Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Якщо ви втомилися від реклами освітніх агентств та університетів, шукаєте дійсно гідну освіту для своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я виробила стратегії вступу в ТОП університети Канади і США, і готова допомагати вашим дітям досягти максимальних результатів. Мій підхід: "Завжди прагнете в найрейтинговіший ВНЗ, у звичайний університет вступити завжди встигнемо". Ну що? Почнемо?
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни