University of Calgary

University of Calgary відомий своїми інноваціями та політикою
відкритих дверей щодо різних ідей і точок зору
University of Calgary, Сanada
З моменту заснування університету ці характеристики привернули широке коло провідних мислителів і академічних піонерів, які прагнуть зробити свій внесок у культуру та унікальність цього місця.

University of Calgary | Університет Калгарі

Нині в University of Calgary навчається понад 25 000 студентів і близько 5 000 аспірантів. Перебуваючи в членстві U15, University of Calgaryy є одним із провідних науково-дослідних університетів Канади (за кількістю кафедр). Університет має зв'язки з нафтовою промисловістю через Департамент земельних наук і Школу інженерії ім. Шуліха. Шуліха.

Знаменитими випускниками вишу є Джеймс Гослінг (винахідник мови Java), Гарретт Кемп, (один із засновників Uber), експрем'єр Стівен Гарпер, астронавт Роберт Тірск та інші.

Історія вишу

У вересні 1905 року громадяни дуже молодого міста Калгарі були сповнені рішучості заснувати вищий навчальний заклад у рамках будівництва великого міста. У 1906 році було відкрито загальноосвітню школу Альберти (яка згодом стала школою освіти Верклунда). Завдяки їй до нової провінції, яка прагнула рости й розвиватися дуже швидко, почали з'їжджати викладачі з різних міст і країн.

Коли 1908 року в Стратконі було засновано Університет Альберти, калгаріанці були розчаровані статусом "філії", яка десятиліттями домагалася незалежності.

Студенти, викладачі, співробітники, випускники, меценати та волонтери об'єдналися, щоб підтримати цю ідею. Їхня самовідданість була нарешті винагороджена і 29 квітня 1966 року університету Калгарі було надано автономію. Після цього зростання та розвиток вишу було неймовірно швидким, оскільки було сформовано новий кампус і сюди почали стікатися провідні викладачі з усього світу. У 2016-17 роках Університет Калгарі відзначив своє 50-річчя як автономна установа.

Кампуси

Територія університету розташована приблизно за 10 кілометрів на північний захід від центру міста Калгарі. Площа головного кампусу University of Calgari займає 2,13 квадратних кілометра, що більше, ніж даунтаун Калгарі.

Університет включає кілька кампусів:

  • Main Campus. Головний кампус розташований у північно-західній частині міста. У ньому розташовані 11 з 14-ти факультетів, а також значна частина дослідницьких центрів, спортивні об'єкти світового класу, різноманітні служби підтримки для студентів, співробітників і викладачів.

    У північній частині кампусу розташовані будівлі факультетів наук, інженерії, вивчення біології, кінезіології та суспільних наук. У південній частині працюють професійні факультети, зокрема сестринської справи, соціальної роботи, бізнесу, права тощо. Тут розташовані й гуртожитки вишу. Значна частина студентів та аспірантів (близько 3000) проживають на територіях кампусу, як Головного, так і решти. Університет надає можливість вибору виду кімнати, зручні спосіб і час оплати, план харчування та паркінг (за потреби).
  • Foothills campus - розпочав роботу 1975 року з моменту відкриття Будинку медичних наук поруч із місцевою лікарнею. У цьому кампусі розташовані 2 факультети: медичний і ветеринарії.
  • Qatar campus - відкритий з 2007 року. Це філія, в якій навчаються майбутні медичні сестри за програмами бакалаврату та магістратури.
  • Sky Hill campus - відкритий з 1970 року. тут розміщується Центр сільськогосподарських досліджень університету. Кампус займає територію в більш ніж 500 акрів. Тут працюють факультет клінічних навичок ветеринарної медицини, дослідницька станція ветеринарних наук і дослідницька станція дикої природи. У 2010 році на території кампусу відкрила велика університетська бібліотека.

Факультети в University of Calgary

На сьогоднішній день University of Calgary налічує 14 факультетів і близько 85 науково-дослідних центрів.

Медичний факультет (Медична школа Каммінга)

Факультет було засновано 1967 року. У 2014 році він став Медичною школою Каммінга. Школа співпрацює з лікарнями в медичних установах Альберти, наприклад, з Медичним центром Футхілс, Дитячою лікарнею в Альберті та іншими. Крім того, медичний факультет University of Calgary дає можливість здобути ступінь бакалавра наук у галузі охорони здоров'я та ступінь бакалавра в галузі реабілітації та вивчення інвалідності.

Факультет мистецтв

Факультет мистецтв - найбільший у виші. Він був заснований 2010 року після об'єднання чотирьох інших факультетів: комунікації та культури, образотворчих мистецтв, гуманітарних і соціальних наук. Відтоді факультет мистецтв розширився і став найбільш всеосяжним і міждисциплінарним факультетом в університеті, що включає галузі гуманітарних, образотворчих і соціальних наук.

Школа архітектури, планування та ландшафтного дизайну

Пропонує програми для професійної підготовки архітекторів і ландшафтних дизайнерів, а також наукові ступені на рівнях магістра та доктора наук. Студенти та вчителі вивчають різноманітні стратегії проєктування та соціальні інновації, які допоможуть зробити світ стійкішим, справедливішим, живішим і здоровішим.

Факультет післядипломної освіти

Цей факультет працює за принципом допомоги: багато наукових і дослідницьких заходів проводяться на профільному факультеті, а факультет післядипломної освіти допомагає подолати будь-які перешкоди, що трапляються на академічному шляху та позитивно вплинути на досвід аспіранта.

Факультет кінезіології

Факультет кінезіології дійсно унікальний. Після Олімпійських ігор 1988 року співробітники університету заснували чудові місця для досліджень, навчання та підготовки. На факультеті існують успішні студентські команд Dinos, програми Active Living та спортивний медичний центр.

Юридичний факультет

Школа права University of Calgary незмінно входить до числа 200 найкращих юридичних шкіл світу. Конкуренція досить висока: на 130 місць щорічно претендують близько 1200 абітурієнтів. Відбір на юридичний факультет відбувається не тільки за академічною успішністю. Викладачі дивляться на цілісну особистість і враховують увесь досвід і життєві досягнення, які роблять людину унікальною.

Факультет медичного сестринства

Факультет медсестер в Університеті Калгарі має провідний навчальний план для студентів, розроблений для інтеграції та ув'язки теоретичних курсів з клінічною практикою. Факультет випускає медсестер зі ступенем бакалавра більше 50-ти років. Випускники цього факультету стають ключовими лідерами в Альберті, Канаді та за кордоном. Окрема увага приділяється ролі та розвитку чоловіків у цій професії.

Факультет наук

На цьому факультеті визнають, що освіта світового рівня - це набагато більше, ніж робота в аудиторії. Навчання тут означає, що у вас буде безліч можливостей забруднитися в буквальному сенсі. Навчальний клас, поле, струмок чи гора - уся планета - ваша жива лабораторія. У багатьох програмах представлені польові школи та дослідницькі проєкти, в яких студент збирає свої власні дані та відчуває, як це - працювати у своїй дисципліні.

Факультет соціальної роботи

Соціальна робота - одна з найбільш швидкозростаючих професій у світі. На факультеті пропонується широкий спектр програм, зокрема дистанційне навчання та навчання в аудиторіях кампусів по всій провінції Альберта. Це найбільша школа соціальної роботи в Канаді, що незмінно входить до числа 15 найкращих дослідницьких шкіл соціальної роботи в Північній Америці.

Крім перерахованих вище факультетів, в University of Calgary також входить 3 школи:

  • Бізнес-школа Хашкай,
  • Бізнес-школа Шуліха,
  • Освітня школа Верклунда.

Вартість навчання в університеті Калгарі

На 2020-2021 академічний рік вартість навчання в Університеті Калгарі на бакалавраті становить 14,885$.

Представник University of Calgary

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник University of Calgary та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з University of Calgary і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни