University of Guelph | Університет Гвельфа

Університет Гвельфа не схожий на жоден інший університет Канади. Кампуси університету орієнтовані на інтенсивні дослідження та на учнів, охоплюють міські центри та сільські райони.
University of Guelph
Університет Гвельфа не схожий на жоден інший університет Канади. Кампуси університету орієнтовані на інтенсивні дослідження та на учнів, охоплюють міські центри та сільські райони. Університет відомий своїми досягненнями в галузі мистецтва і науки, а також прагненням розвивати видатних мислителів і зацікавлених громадян.

University of Guelph | Університет Гвельфа

Студенти, викладачі та співробітники University of Guelph проводять активні дослідження та творчо розвивають різні дисципліни - фізичні та біологічні науки, мистецтво та гуманітарні науки, соціальні науки, бізнес, сільськогосподарські та ветеринарні науки.

U of G відомий своїми красивими безпечними кампусами та гостинною культурою підтримки, що поєднує історичну та сучасну архітектуру з передовими технологіями.

Університет заохочує дослідження та міждисциплінарний обмін новими ідеями, що має вирішальне значення для розв'язання проблем, які виникають у нашому складнішому та взаємопов'язаному світі.

Науковці та дослідники Університету Гвельфа надають студентам новаторські можливості для досліджень у лабораторіях, мистецьких студіях, бібліотеках та на місцях.

Щорічно в Університеті Гвельфа навчається понад 24 000 студентів і викладають понад 800 викладачів. Наразі реалізуються понад 1800 дослідницьких проєктів щодо поліпшення життя в різних сферах.

Ось уже понад 150 років University of Guelph фокусується на постійному поліпшенні якості життя у світі за допомогою підготовки кваліфікованих фахівців у різних сферах.

Вимоги університету Гвельфа для іноземних студентів

Ridgetown Campus University of Guelph готовий прийняти іноземних студентів на всі програми отримання дипломів і сертифікатів.

Для подання заяви на участь у програмах Університету достатньо офіційного атестата або диплома про закінчення середньої школи.

Також до заяви та атестата необхідно додати супровідні документи в такому порядку:

 • крайній термін подання заявок до 1 березня (ветеринарні технології 1 лютого);
 • підтверджувальні документи (оцінені/перекладені стенограми, оцінки рівня володіння англійською мовою) мають бути подані до 1 квітня (ветеринарні технології 14 лютого);
 • офіційні документи мають бути надіслані безпосередньо від установи або органу з акредитації, що їх видав. Якщо потрібен переклад англійською мовою, вони мають бути перекладені.
 • виписки із середньої школи мають бути перевірені Всесвітньою освітньою службою (WES). Потрібна як атестаційна атестація, так і оцінка за кожним окремим курсом.

Абітурієнти мають надати підтвердження рівня володіння англійською мовою, якщо:
 • рідна мова абітурієнта не англійська;
 • абітурієнт провчився в очній середній школі менше чотирьох років, демонструючи задовільну успішність в англомовній шкільній системі.

Асоційовані дипломні програми для
іноземних студентів в University of Guelph

Диплом молодшого спеціаліста - це програма, розрахована на два або три роки, що включає цілеспрямоване практичне навчання в певній галузі. У кампусі Ridgetown Campus доступні такі програми отримання диплома молодшого спеціаліста.

Програма сільського господарства

Зацікавлені в сільськогосподарських культурах або тваринництві? Хочете зробити свій внесок у світову продовольчу сферу? У Ridgetown Campus студенти розвивають навички, необхідні для роботи в сільськогосподарському секторі Канади, що постійно розвивається. Випускники можуть керувати фермою, працювати в глобальному агробізнесі, фінансувати сільськогосподарські інновації, просувати нові культури і генетику домашньої худоби або працювати над просуванням сільськогосподарських технологій.

Ця дворічна програма поєднує прикладний і практичний досвід із лекціями та лабораторними роботами. Навчання адаптоване за допомогою факультативів у певній галузі: агробізнес, рослинництво, тваринництво, виробництво фруктів та овочів.

У рамках курсу "Прикладна наука про бур'яни" складається іспит з курсу безпеки пестицидів для виробників, що завершується.

Викладацький склад програми налічує науковців-аграрників світового рівня, які діляться зі студентами останніми тенденціями та передовим досвідом.

Вартість програми становить 14 022 канадських долари, реєстрація відкривається восени 2021 року.

Програма управління навколишнім середовищем

Метою програми є підготовка фахівців, які зможуть захистити та зменшити негативний вплив на довкілля, розв'язати екологічні проблеми, захищаючи водні ресурси та керуючи ними. Існує можливість адаптувати своє навчання до галузі, що цікавить: охорона природи та природних ресурсів; очищення води та стічних вод; муніципальне, промислове або сільськогосподарське управління.

Студенти вивчають, як повсякденне життя впливає на довкілля та як останні наукові відкриття можуть захистити довкілля та ресурси.

Програма триває 2 роки і передбачає практичні лабораторні компоненти для курсів з очищення стічних вод у Ріджтаунській очисній споруді.

Студенти отримують право на складання іспиту на отримання сертифіката про проходження навчання в Міністерстві довкілля, охорони природи та парків, іспиту на отримання сертифіката сертифікованого фахівця через Асоціацію сертифікованих інженерів і технологів Онтаріо та іспиту початкового рівня для операторів питної води.

Вартість програми становить 14 226 $CAD, відкрито реєстрацію на осінній семестр 2021 року.

Програма з догляду за кіньми та управління стайнями

Якщо коні є вашою пристрастю, то ця програма дасть змогу розширити навички та знання в цій сфері, щоб зробити свою пристрасть своєю кар'єрою. Студенти вивчають поведінку коня, способи спілкування з ним, здоров'я, управління, продуктивність і кінний бізнес. Навчання в REACH Huron, центрі змагань національного рівня, дає можливість повністю зануритися як у практичне, так і в теоретичне навчання коней. Незалежно від рівня підготовки студенти дізнаються, як працювати з високопродуктивними кіньми різного темпераменту, а також вчаться тонкощам управління об'єктом рівня "A".

Ця програма передбачає дворічне навчання:

 • рік 1 (семестри 1 і 2): Клінтон, Онтаріо в Регіональному конярському та сільськогосподарському центрі Гурона (REACH Huron);
 • рік 2 (семестри 3 і 4): Ridgetown, ON у кампусі Ridgetown

Програма передбачає захист курсової роботи з навчанням коней із різних секторів промисловості. Студенти вивчають і знайомляться з різними галузями галузі під час екскурсій та запрошених доповідачів. Також є можливість здійснити подорож до Англії та виконати курсові роботи як факультативний варіант.

Студенти занурюються у дві різні навчальні атмосфери: невелике господарство, орієнтоване на коней, і більший кампус, і студентський досвід.

Студенти навчаються у досвідчених інструкторів і навчають коней з різних секторів і дисциплін. Команда викладачів прагне допомогти студентам досягти успіху і вивчити найсвіжішу галузеву інформацію.
Досвід роботи в галузі включає в себе тренерські сертифікати, розвиток коней до стандартів рівня A для змагань і досвід верхової їзди в різних дисциплінах.

Вартість навчання на програмі становить 13,768 $CAD, відкрито реєстрацію на осінній семестр 2021 року.

Програма із садівництва

На програмі студенти вивчають, як вирощувати рослини для різних цілей - у декоративних цілях, у лікувальних цілях, для виробництва продуктів харчування та напоїв.Вивчаються всі інновації та досягнення в цій швидкозростаючій галузі. Студенти розвивають свої навички у виробництві теплиць, озелененні та управлінні розплідниками.Ridgetown Campus пропонує чудові можливості для навчання на відкритому повітрі, щоб підготувати випускників до кар'єри в тепличному або ландшафтному секторі.

Це 2-річна дипломна програма, яка поєднує в собі прикладні, практичні заняття на території кампусу і в теплиці.Усі дослідження зосереджені на тепличному або ландшафтному секторі.У процесі навчання студенти набувають знань, необхідних для складання іспиту на ліцензію Міністерства довкілля, охорони природи та Екстермінатора Парку, і внести цю інформацію до свого резюме.

Вартість програми становить 14,430 $CAD, відкрито реєстрацію на осінній семестр 2021 року.

Програма ветеринарних технологій

У міру того, як галузь тваринництва і велике тваринництво продовжують рости, важливість догляду за тваринами і благополуччя також зростає. Для студентів, які виявляють інтерес до галузі здоров'я тварин навчання в кампусі Ridgetown на ветеринарного техніка стане правильним кар'єрним стартом.Програма пропонує два способи отримання диплома спеціаліста з ветеринарних технологій. Обидва методи навчання охоплюють один і той самий зміст курсу і пропонують практичне навчання, але різняться за тривалістю і способом проведення програми.

 1. Базова програма: 2-річна програма, повний робочий день у Ridgetown Campus (Ridgetown, ON) - осінній та зимовий семестри. Усього 4 семестри, 6 курсів на семестр, а також 6-тижнева виробнича практика наприкінці четвертого семестру.
 2. Альтернативна програма: 3-річна програма, тривалість якої становить 9 семестрів. Семестри відбуваються послідовно кожного року програми - осінь, зима, літо, передбачено 3 осінніх і 3 зимових семестри: заочне дистанційне навчання (навчання вдома).

3 літніх семестри передбачають очне навчання в кампусі, а також 6-тижнева виробнича практика наприкінці 9 семестру.

Програма передбачає практичне, прикладне навчання з домашніми, великими та лабораторними тваринами в клінічних умовах. Студенти навчаються в компанії котів, собак, птахів і двох коней на території кампусу.Лабораторії також укомплектовані молочною і м'ясною худобою, вівцями і свинями.

Випускники програми отримують вищі бали на Національному іспиті ветеринарних техніків (VTNE), щоб стати зареєстрованими ветеринарними техніками (RVT).

Програма акредитована Асоціацією ветеринарних техніків Онтаріо (OAVT), Канадською ветеринарною медичною асоціацією (CVMA) та Американською ветеринарною медичною асоціацією (AVMA).

Обов'язковою вимогою є вакцинація учнів від сказу та наявність дійсного титру. Перед початком програми студентам рекомендується завершити серію бустерів (і перевірити титр). Якщо такої можливості немає, студенти можуть пройти вакцинацію в кампусі протягом першого тижня занять (осінній семестр для студентів базової програми, літній семестр для студентів альтернативних програми).

Інноваційна команда викладачів складається із зареєстрованих ветеринарних техніків (RVT), 2 ветеринарів та інструкторів із досвідом ведення ветеринарного бізнесу.

Вартість програми становить:
 • базова програма - 17,960 $CAD;
 • альтернативна програма - 16,416 $CAD.

Програма ландшафтного дизайну

Програма отримання диплома молодшого спеціаліста з ландшафтного дизайну (ADTM) призначена для того, щоб дати студентам навички, необхідні для досягнення успіху в індустрії газонних трав. Програма використовує ресурси Інституту Гвельфа Турфграсса, до складу якого входять викладачі та співробітники Університету Гвельфа, професіонали галузі та територія, майстерні й лабораторні приміщення інституту. Практичне та наукове навчання поєднується з обов'язковим літнім робочим семестром, щоб надати студентам широкий спектр досвіду та знань.

Курси дворічної дипломної програми готують студентів до роботи з управління газоном за допомогою таких курсів, як управління персоналом, бізнес і фінанси для газонів, а також проєктування і будівництво полів для гольфу та спортивних майданчиків.

Студенти DTM повинні пройти 15-тижневе стажування в період між 2 і 3 семестрами.Це оплачуване стажування завершується в літні місяці між першим і другим роком програми.

Після проходження цієї програми випускники отримують такі кар'єрні перспективи:

 • директор поля для гольфу;
 • менеджер спортивного майданчика;
 • менеджер з виробництва та продажу дерну;
 • фахівець із догляду за газоном.

Вартість програми становить 26,888.68 канадських доларів.

Представник University of Guelph

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник University of Guelph і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з University of Guelph і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни