University of Lethbridge | Університет Летбриджа

Університет Летбриджа - один із провідних університетів і дослідницьких центрів Канади
University of Lethbridge
Університет Летбриджа - один із провідних університетів і дослідницьких центрів Канади, головною метою якого є ви. Вища освіта. Ваше майбутнє. І ті позитивні зміни, які ви зможете дати світові на підставі освіти, отриманої в University of Lethbridge.

University of Lethbridge | Університет Летбриджа

Летбриджський університет у цифрах:

 • 8987 студентів станом на вересень 2020 року;
 • Понад 150 варіантів програм;
 • 71% іногородніх студентів;
 • 34 лекторії;
 • Співвідношення студентів до викладачів 15:1;
 • Середній вступний бал для старшокласників: 80%;
 • 1600 випускників щороку;
 • 2 місце в рейтингу університетів бакалаврату за рейтингом Macklean's University Ranking станом на 2021 рік;
 • 4 місце в рейтингу Університетів Макліна в рейтингу студентських послуг станом на 2021 рік;
 • 2 місце в рейтингу Канадських дослідницьких університетів на рівні бакалаврату;
 • 2 кампуси: у Летбриджі та Калгарі.

Програми та факультети в University of Lethbridge

Університет розташовується на два кампуси - у Летбриджі та Калгарі - і має понад 150 програм. Визначившись зі своїми інтересами, ви зможете знайти програми, які розпалюють вашу пристрасть до навчання. Ми пропонуємо лекції та семінари з бізнесу, витончених мистецтв, медичних наук, а також гуманітарних, природничих і соціальних наук.

Вимоги Університету Летбріджа до гуманітарної освіти означають, що курси, які студенти відвідують у перший рік навчання, застосовні до будь-якого ступеня бакалавра. Це дає студентам чудову можливість зрозуміти, що викликає непідробний інтерес і пристрасть до навчання.

Програма агрікультури

Сільськогосподарські дослідження вивчають взаємозв'язок між соціальними, економічними, політичними та екологічними факторами, які впливають на сільськогосподарський сектор - від виробництва на рівні ферми до міжнародної аграрної політики.

Ця унікальна програма фокусується на науці про сільськогосподарські методи з теоретичної та прикладної точок зору, включно з великим лабораторним досвідом і особливим акцентом на поточні проблеми та передові дослідження.

Студенти набувають великих і глибоких знань у всіх галузях сільського господарства. Цей підхід, заснований на гуманітарних, природничих і соціальних науках, забезпечує всебічний і багатогранний доступ до вивчення сільського господарства та агропродовольства.

Сільськогосподарські дослідження повною мірою використовують ресурси та пропоновані курси факультетів біологічних наук, хімії та біохімії, географії та економіки.

Такий широкий спектр точок зору розширює розуміння таких питань, як розробка політики, розуміння "ферми" як виробничої одиниці та екологічні наслідки землекористування. Також у рамках програми студенти знайомляться з останніми досягненнями в галузі генної інженерії, точного землеробства та харчування тварин, і багато іншого.

Антропологія

Антропологія вивчає різноманітність людського життя в усіх частинах світу. Довгострокові етнографічні польові дослідження є відмінною рисою антропологічного підходу до вивчення умов життя людини і дають змогу побачити, як ваш світ вписується в ширший контекст. Сучасна антропологія вивчає матеріальні, соціальні та культурні умови людської поведінки та життя з точки зору "локально-глобального".

Антропологію вирізняє два елементи: інтенсивний порівняльний, широкий погляд на людське суспільство і культуру, і сильне бажання дізнатися, як люди в конкретних культурах розуміють світ і реагують на його виклики.

Антропологи прагнуть зрозуміти загальні аспекти соціального життя людини, незважаючи на очевидні відмінності. Зазвичай студенти проводять досить багато часу, проводячи польові дослідження, де взаємодіють з людьми зі свого оточення, щоб отримати культурне розуміння.

Прикладна статистика

Статистика - це вивчення збору, організації, аналізу, інтерпретації та подання даних. У світі, який дедалі більше орієнтується на дані, вміння витягувати та інтерпретувати інформацію є ключовим моментом. Статистика допомагає оцінити ідеї, перевірити гіпотези та прояснити складні питання.

Якщо ваша пристрасть - навколишнє середовище, статистика допомагає управляти нашими природними ресурсами і розуміти наслідки зміни клімату. Якщо ваша пристрасть - державна політика, статистика працює з урядами та неурядовими організаціями, щоб виміряти стан економіки та оцінити ефективність програм. Якщо ви захоплені спортом, статистика допомагає поліпшити команди, обираючи, підписуючи та розвиваючи гравців. Незалежно від того, у чому полягає ваша пристрасть, ви напевно знайдете фахівців зі статистики, які працюють у цій галузі.

Основна частина прикладної статистики структурована так, щоб забезпечити міцну теоретичну базу в галузі статистики і дозволити випускникам застосовувати певні статистичні методи в рамках дисципліни, що цікавить. Програма має три можливих концентрації:

 • економіка;
 • географія;
 • психологія.
Кожна з цих дисциплін широко використовує статистику при аналізі реальних даних.

Студенти, які вивчають цю спеціальність і будь-яку обрану концентрацію, дізнаються про статистичні ресурси та отримають користь від навчання на кількох факультетах.

Археологія та географія

Археологія і географія досліджують минулі людські культури і суспільства за допомогою аналізу матеріальних останків. Саме інтерпретація цих артефактів допомагає нам зрозуміти наше минуле, даючи змогу дізнатися більше про себе сьогоднішніх.

Студенти вивчають різні аспекти археологічної інтерпретації та отримують можливість застосувати їх на практиці як у польових умовах, так і в лабораторії.

Об'єднуючи теоретичні та методологічні підходи дисципліни, студенти отримують збалансований і глибокий погляд на предмет.

Розширюється розуміння таких галузей, як: антропологія, мови, географія людини, фізична географія, геологія, ГІС і дистанційне зондування. Ці та інші курси готують студентів до мультидисциплінарного характеру археології та географії.

У розпорядженні Летбріджського університету є чудовий центр для польових досліджень і навчання, адже він розташований в ущелинах річки Олдман, у безпосередній близькості від Скелястих гір, в оточенні пасовищ і районів інтенсивної сільськогосподарської діяльності за кілька годин від великих міських центрів. Також є колекція гірських порід і скам'янілостей, колекція аерофотознімків, лабораторне обладнання для ґрунту та зібрання навчальних карт.

Біологічні науки

Біологічні науки досліджують світ живих організмів - від мікробів до людей і цілих екосистем. Це наука про життя на землі, під землею і над землею.

Вивчення природи життя приводить біологів у світ, де вони вивчають, як організми взаємодіють зі своїм середовищем, як вони функціонують і як вони еволюціонували з плином часу.

Кафедра біологічних наук пропонує студентам практичне навчання, дозволяючи перейти від підручників і лекцій до цікавих дослідницьких проєктів. Біологія - наука з великим обсягом досліджень, яка може призвести до широкого кола галузей дослідження, таких як екологічна робота, медицина, мікробіологія або сільське господарство.

Сучасні біологи потребують сильного досвіду в клітинній і молекулярній біології, біології організму, генетиці, еволюції та екології. Крім того, студенти закінчують курси хімії, фізики та математики, що забезпечує міцний фундамент в основних науках.

Також студентам надається доступ до сучасних наукових і дослідницьких об'єктів, таких як Центр винахідливості Альберти з дослідження водних ресурсів. Цей об'єкт надає інфраструктуру для підтримки дослідницьких інтересів відзначених нагородами викладачів Летбріжського університету, оскільки вони досліджують різні галузі в галузі поведінкової та еволюційної екології, біології рослин і системної біології, клітинної та молекулярної біології та генетики.

Комп'ютерні науки

Інформатика - це вивчення алгоритмів і структур даних та їхніх застосувань під час розроблення нових та ефективних рішень промислових, технологічних, екологічних або соціальних проблем. Студенти вчаться розв'язувати складні проблеми, використовуючи різні високотехнологічні інструменти та підходи, і ефективно діляться своїм досвідом з іншими, поєднуючи своє технічне навчання з міцною базою гуманітарної освіти.

Програма призначена для того, щоб студенти могли отримати як теоретичні знання, так і практичний досвід, включно з доступом до сучасного обладнання та програмного забезпечення в трьох комп'ютерних лабораторіях University of Leghtbridge.

Кафедра економіки

Економіка - це наука про поведінку, що вивчає умови, за яких люди забезпечують найкраще задоволення своїх потреб. Ідеться не про гроші безпосередньо, речі чи матеріальні об'єкти, а про наслідки індивідуальних рішень, ухвалених в умовах дефіциту.

Так чи інакше, з економікою стикаються всі, усвідомлюють вони це чи ні. Це стосується всіх і вся, виходить за межі часу і простору і лежить в основі нашої цивілізації та людського існування. Це засіб поглянути на всю людську взаємодію, незалежно від культури, раси чи статі.

Студенти-економісти отримують глибоке розуміння процесу прийняття рішень на рівні окремої людини, фірми або уряду. Ви дізнаєтеся, як безперешкодні ринкові процеси призводять до ефективного виробництва товарів і послуг, а також наслідки втручання в ці процеси.

Студенти вивчають різноманітні теми, такі як порівняння економічних систем, економіка шлюбу та сім'ї, а також банківська справа та права приватної власності.

Крім того, заглиблюються в поточні проблеми, такі як зайнятість, інфляція, державна допомога, державний борг, невідновлювані ресурси, сільське господарство та навколишнє середовище.

Кафедра історії

Історія як академічна дисципліна вивчає минуле, з метою пояснити, як ми прийшли до того, де перебуваємо сьогодні. Ми живемо у світі, який складний у політичному, економічному та соціальному плані; щоб ефективно займатися цим і краще розуміти самих себе, ми повинні спочатку зрозуміти багато історичних чинників, які визначають наше життя. Історики працюють над загостренням колективної пам'яті суспільства.

Як ті, хто вивчає історію, студенти дізнаються про великих лідерів минулого і про те, у що вірили та цінували звичайні люди: як вони жили, поклонялися, працювали, боролися та вмирали. Це чудова нагода пройти тематичні та регіональні курси з давньої, середньовічної та сучасної історії з географічних регіонів, які сформували наш світ сьогодні.

Кафедра математичних наук

Математика - це вивчення структури та закономірностей у числах і формах. Це галузь активних досліджень, що надає мову, теорії та моделі для розв'язання складних проблем у найрізноманітніших наукових, промислових та економічних секторах.

За останнє століття відкриття в галузі чистої математики знайшли несподіване застосування в науці, промисловості та фінансах, наприклад: безпечні інтернет-транзакції, Google, секвенування ДНК і фондовий ринок.

Студенти-математики Університету Лейтбридж вивчають як чисту, так і прикладну математику, що дає можливість побачити практичне застосування досліджень.

Програма пропонує курси за чотирма основними напрямками: алгебра, аналіз, теорія чисел і геометрія, а також статистика. Багато студентів вважають за краще поєднувати математику з курсами фізики, інформатики, хімії, економіки, менеджменту або інших галузей інтересів.

Математична освіта забезпечує міцну підготовку, яка затребувана роботодавцями, і дає змогу гнучко обирати професію. Студенти вчаться розв'язувати складні завдання, використовуючи різні теорії та статистичні моделі, а також діляться своїм досвідом, поєднуючи технічні навички з хорошою гуманітарною освітою.

Студенти отримують доступ до ультрасучасного науково-дослідного центру. Комп'ютерні кабінети університету оснащені новітнім обладнанням, а невеликі класи забезпечують доступ до викладачів, коли це необхідно.

Кафедра філософії

Філософія досліджує фундаментальні питання про природу речей; про Всесвіт загалом, про людей, суспільство, науку, етику та мистецтво.

Студенти-філософи досліджують інтелектуальні підвалини політичних, соціальних і правових систем, а також розуміння засад сучасної науки і технологій.

Проводяться дослідження глибоких теоретичних, практичних і моральних питань, які вписуються в більш спеціалізовані дисципліни.

Філософія кидає виклик своїм рефлексивним і критичним підходом до важливих, часто спантеличуючих питань про природу правильного і неправильного, часу і простору, сприйняття і людського розуму. Ця наука приділяє пильну увагу своїй довгій історії, що налічує понад 2500 років. Ранні дослідження перебувають у центрі уваги курсів кафедри з філософів і філософських напрямів давнини, раннього Нового, пізнього модерну та 20 століття.

Крім того, Університет Лейтбриджа налічує інші кафедри, на яких кожен абітурієнт може знайти спеціальність собі до душі. Бізнес-школи при університеті також пропонують навчання за різними напрямами в різних кампусах.

Проживання в University of Leghtbridge

Проживання в резиденції університету допомагає забезпечити плавний перехід у студентське життя. Життя в резиденції - це більше, ніж просто проживання: це створення спільноти, веселощі та успіх.

Проживання в резиденції - чудовий варіант, особливо в перший рік навчання.
Дослідження показують, що студенти, які проживають у кампусі, з більшою ймовірністю матимуть успішний академічний досвід.

Як резидент, ви перебуваєте за кілька кроків від класів, кабінетів професорів, студентських послуг, місць для спілкування, занять спортом і відпочинку, а також комп'ютерних класів.

Студенти отримують доступ до внутрішнього співтовариства, яке підвищує академічну успішність і соціальний успіх. З'являється чудова можливість завести друзів на все життя, знайти партнерів по навчанню, розвинути терпимість і відточити свої навички міжособистісного спілкування.

Студенти приквартировані до найбільшого студентського клубу на території кампусу, Організації студентів-резидентів (ORS), що надає підтримку та планує розважальні заходи для мешканців. У кожній секції студентських гуртожитків є щонайменше один помічник по резиденції (RA) - у студентських гуртожитках першого року їх двоє - який підтримує та забезпечує дотримання правил, викладених у Посібнику спільноти по гуртожитку, координує веселі громадські заходи, можливості здобуття освіти й різноманітні взаємодії, як-от обіди в секції. Не думайте про свого RA як про маму чи тата: RA більше схожий на крутого старшого брата чи сестру. Наші помічники за місцем проживання навчені екстреним діям, стандартній першій допомозі та наданню першої допомоги у сфері психічного здоров'я не тому, що вони вам знадобляться, а просто тому, що ми хочемо бути готовими до всього і забезпечити своїх студентів різнобічною турботою.

Представник University of Lethbridge

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник University of Lethbridge і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з University of Lethbridge і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни