University of Waterloo

У 1957 році група лідерів створила Університет Ватерлоо для розв'язання низки найскладніших світових проблемAdler University, Університет Адлера
University of Waterloo, Canada
Це були часи Холодної війни та космічної гонки, тоді один комп'ютер займав цілу кімнату. Однак дуже швидко Університет став центром наукових, медичних і технічних відкриттів. Лідери промислової галузі вірили, що рух уперед означає набагато більше, ніж просто навчання людей актуальних технологій.

University of Waterloo | Університет Ватерлоо

На сьогодні за програмами повного і неповного дня в Unversity of Waterloo навчається 41 000 студентів. Кампус налічує понад 100 будівель, у яких розташовується 6 факультетів.

University of Waterloo приваблює студентів з усього світу відомими академічними програмами, чудовими умовами навчання та орієнтацією на креативність і нестандартне мислення. Учні університету орієнтовані на створення start-up'ів та оригінальний підхід до роботи.

Студентський центр

Студентське життя Університету Ватерлоо перебуває під студентським самоврядуванням і вирізняється неабиякою різноманітністю. Воно спрямоване на соціальні, культурні та розважальні заходи, які проходять 7 днів на тиждень. У кампусі розташовані офіси таких студентських організацій, як Студентська бакалаврська асоціація Ватерлоо, торгові центри та заклади громадського харчування, а також різноманітні клуби за інтересами (наприклад, космічний клуб). Однією з функцій Студентської асоціації
є надання інформації про різноманітні події та заходи, що проводяться в університеті, а також розв'язання питань, що можуть виникати в студента в процесі вступу або навчання.

Рейтинги

Unversity of Waterloo заслужив:

  • звання "Найбільш інноваційного університету в Канаді" протягом останніх 28 років поспіль;
  • 2 місце в рейтингу з інформатики та 2 місце в рейтингу з інженерії серед університетів Канади;
  • 2 місце в рейтингу серед Канадських університетів із соціальних та економічних наук, що ґрунтуються на цілях ООН у сфері сталого розвитку.

Університет Ватерлоо розташований на тракті Халдіманд, тобто землі народів нейтральних, Анішінабегскіх і Хауденозоне. Його територія охоплює 10 кілометрів по обидва боки Гранд Рівер.

Факультети University of Waterloo

University of Waterloo налічує 6 факультетів:

1. Факультет прикладних медичних наук

Пропонує програми з підготовки фахівців з кінезіології, громадської охорони здоров'я, а також відновлення і спорту (рівня бакалавра наук). За цими, а також деякими іншими напрямами доступні й магістерські програми. На факультеті є можливість отримати післядипломну освіту (аспірантура) з можливістю захисту докторської дисертації.

Факультет є лідером у розробці стратегій, що запобігають захворюванням і травмам, а також методів впровадження здорового способу життя, оптимізації фізичних здібностей і поліпшення добробуту протягом усього життя. Наукова діяльність факультету лежить у найрізноманітніших напрямках і може запропонувати широке поле для досліджень.

2. Факультет мистецтв

Факультет мистецтв являє собою динамічне співтовариство студентів і викладачів, які працюють у сфері гуманітарних, соціальних і творчих наук. Студентам пропонується широкий спектр програм за різними напрямами: від "англійської мови та літератури" до "театру і перформансу". Факультет пишається своїм викладацьким складом.

3. Факультет інженерії

Інженерна школа Ватерлоо входить до числа 50 найкращих інженерних шкіл світу і є лідером у галузі інженерної освіти та наукових досліджень у цій сфері. Це найбільша інженерна школа Канади і на сьогоднішній день там навчається понад 10 тисяч студентів. За підсумками минулого року фінансування школи від канадських і міжнародних партнерів перевищило 96 мільйонів доларів США, що свідчить про широке галузеве партнерство та високий рівень програм досліджень у сфері інженерії.

4. Факультет навколишнього середовища

Понад 50 років Факультет довкілля прагне справляти позитивний вплив як на регіональному, так і на глобальному рівнях. Завдяки міждисциплінарним програмам і дослідженням, навчання виходить за рамки лекцій у класній кімнаті. Цікавим і різнобічним є співтовариство факультету, яке складається не тільки зі студентів і викладачів, а й з випускників, меценатів і співробітників. Факультет прагне максимально використати позицію провідного навчального та дослідницького закладу в галузі довкілля для розв'язання складних завдань, що стоять перед нашим світом.

5. Факультет математики

Факультет математики пропонує програми як виключно математичні, так і програми бізнесу та обліку. Крім того, на факультеті доступні програми комп'ютерних наук, а також програма "Математика/Англійська мова для академічних досліджень". Вона розрахована на студентів, які відповідають усім параметрам у математичній сфері, але потребують допомоги у вивченні англійської мови.

6. Науковий факультет

Як невід'ємна частина Університету Ватерлоо як найінноваційнішого університету Канади, науковий факультет посідає одне з провідних місць у світі серед вишів, що прагнуть займатися фундаментальними та прикладними дослідженнями на високому рівні.

Великий дослідницький потенціал втілюється в практичному навчанні та спільній роботі. Це готує студентів, які займаються природничими науками, до успішної кар'єри. Такі програми як "Concept Scienece" дають підприємцям можливість реалізувати свої ідеї. Існуюча на факультеті команда IGEM бере участь у міжнародних конкурсах із синтетичної біології. Заходи Sciense Outreach, що проводяться на факультеті, відзначені безліччю нагород і покликані надихати нове покоління вчених.

Проживання

Університет Ватерлоо надає на своєму сайті послугу спільної оренди житла. Ви можете підібрати собі окреме житло або розділити оренду з сусідами чи друзями. Ціни на подібні послуги варіюються від 275 до 1350 $/місяць. Крім того, Університет має в своєму розпорядженні власні резиденції на території кампуса, які надаються першокурсникам і вступникам.

Вартість навчання в університеті Ватерлоо

Залежно від обраної програми та ступеня (бакалавр, магістр або аспірант) вартість навчання в Університеті Ватерлоо варіюється від 24 до 35 тисяч CAD. Найдорожчими є програми з архітектури та програмування, інші спеціальності коштуватимуть дешевше.

Крім того, студент надає можливість отримати стипендію як під час вступу, так і вже в процесі навчання.
Контакти
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник University of Waterloo і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з University of Waterloo і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21

Вступи до ТОП ВНЗ Канади

Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Якщо ви втомилися від реклами освітніх агентств та університетів, шукаєте дійсно гідну освіту для своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я виробила стратегії вступу в ТОП університети Канади і США, і готова допомагати вашим дітям досягти максимальних результатів. Мій підхід: "Завжди прагнете в найрейтинговіший ВНЗ, у звичайний університет вступити завжди встигнемо". Ну що? Почнемо?
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни