University of Winnipeg

UWinnipeg має у своєму розпорядженні високоякісні програми для майбутніх бакалаврів і
володарів дипломів
University of Winnipeg, Canada
Практично в самому географічному центрі Північної Америки в столиці західної провінції Манітоба розташувався динамічний університет University of Winnipeg (U of W), який об'єднує під своїм дахом людей різних культур і націй.

University of Winnipeg

Прогулюючись Вінніпегом, ви звідусіль зможете почути англійську, французьку і навіть українську чи російську мову. Таким самим культурним розмаїттям вирізняється й Університет Вінніпег, який є одним із найбільших державних вишів у Канаді.

При цьому ліберальність університету полягає не лише в прагненні до глобалізації та розвитку міжнародних програм, а й у тому, що виш може запропонувати програми для іноземних студентів за доступною вартістю. U of W посідає третє місце в країні за оплатою за навчання, яка значно нижча за рівень середньої загальнонаціональної вартості у вишах.

У рейтингу авторитетного канадського видання Maclean's magazine Університет Вінніпега посідає 13 місце серед національних університетів.

Високі оцінки виш заслужив за академічну перевагу, сильний викладацький склад, навчання корінних народів, розробки в галузі розв'язання екологічних проблем, здорове харчування для студентів, невеликі розміри класів і різноманітність кампусів.

Цього року Uwinnipeg отримав 360,6 млн. дол. фінансування від Ради з досліджень у галузі соціальних наук і гуманітарних досліджень Канади для дослідницьких проєктів і надання допомоги студентам-випускникам.
У розвиток одного тільки студентського містечка за останні 10 років було інвестовано близько 200 млн. доларів. По суті, це великий комплекс із 16 будівель із житловими та навчальними приміщеннями, що включають спортивно-оздоровчі комплекси, кафе, ресторани та піцерії, книжкові магазини, театральні та кіностудії та ін. об'єкти.

U of W пропонує навчання за широким спектром із понад 400 програм таких ступенів, як:

 • ступінь бакалавра,
 • магістратура,
 • передпрофесійні курси,
 • спільні програми з Red River College,
 • підвищення кваліфікації,
 • професійна, прикладна та безперервна освіта (РАСЕ) з низки дисциплін,
 • багаторівневі вивчення англійської мови,
 • програми для середньої школи.

UWinnipeg має у своєму розпорядженні високоякісні програми для майбутніх бакалаврів і володарів дипломів. Серед них кілька унікальних для західної частини Канади, наприклад, бакалавр з прав людини або ступінь магістра в галузі розвитку з акцентом на корінні народи.

Велику увагу у виші приділяють питанням екології. Наприклад, UWinnipeg став першим із канадських університетів, де заборонили продавати пластикові пляшки на території кампусу.

Незважаючи на те, що статус університету UWinnipeg отримав у 1967 р., його вік понад 145 років. U of W утворений злиттям Коледжів Манітоба (1871 р.) і Веслі-коледж (1888 р.).

Здобути ступінь бакалавра можна в таких галузях, як мистецтво, прикладна охорона здоров'я, економіка та бізнес, наука, освіта, теологія та кінезіологія.

ПРОГРАМИ МАГІСТРАТУРИ

Магістр наук у галузі біонаук, технології та державної політики

Лідером Західної Канади у сфері біотехнологій є Манітоба. Сьогодні в провінції працюють 41 компанія з 2300 співробітниками, які займаються розробками в цій сфері. Третина канадського фармацевтичного експорту припадає на Манітобу.

Університет Вінніпега розташований неподалік BioMed City - консорціуму державних і приватних компаній, що займаються біотехнологіями та біомедичними дослідженнями, а також регіональних і федеральних урядових агентств охорони здоров'я.

Тут розташовані не тільки приватні компанії, що добре зарекомендували себе, такі як Cangene, Biovail, Apotex Fermentation and Medicure, а й дослідницькі центри світового класу, як-от Канадський науковий центр з питань здоров'я людини і тварин.

Програма MSc in Bioscience, Technology and Public Policy забезпечує підвищення кваліфікації в різних галузях біонаук: від геноміки та біоінформатики до управління природними ресурсами. У програмі використано новий науковий комплекс, який надає студентам UWinnipeg доступ до інноваційних технологій і лабораторій.
Випускники будуть підготовлені до роботи, як у наукових колах, так і в промисловості.

Програма також спрямована на розвиток комунікативних навичок для полегшення взаємодії з менеджерами, політиками та громадськістю.

Програма повністю відповідає зростаючим місцевим, національним і міжнародним вимогам у галузі охорони здоров'я та навколишнього середовища.

Вимоги до кандидатів:
 • Кандидати на програму повинні мати визнаний диплом 4-річного курсу бакалавра наук або еквівалент з мінімальним середнім балом 3,0 (70%) і не менше, ніж C+.
 • Два рекомендаційні листи.
 • Вимоги до знання англійської мови: сертифікат TOEFL мінімум 550 балів або 213 (комп'ютерний) чи IELTS 6.5.

Магістр мистецтв у галузі управління корінним населенням

Інноваційну та унікальну освіту пропонує студентам дворічна програма, орієнтована на вивчення корінного населення.

Магістратура з питань управління корінними народами є міждисциплінарною програмою, що базується на вивченні цінностей, унікальних особливостей, складнощів, принципів і філософії різноманітних культур корінних народів.

Проведення досліджень включає вивчення природних ресурсів, економічного розвитку та освіти корінного населення.

Аспіранти отримують ступінь магістра в галузі управління корінними народами, що дає їм змогу працювати на керівних та управлінських посадах в урядових і неурядових організаціях, а також у міських та інших громадських організаціях. Крім того, вони зможуть продовжити свою освіту на Ph.D. програмах.

Вимоги до вступників:
 • Диплом бакалавра. Англійська на рівні TOEFL мінімальний бал 550 або 80 (інтернет-версія). IELTS мінімальний бал 6,5.
 • Два рекомендаційні листи.
 • Заявки на 2019-2020 навчальний рік за цією програмою не приймаються.

Магістр природничих наук у галузі прикладної інформатики та суспільства

Ця нова програма магістратури є унікальною в Північній Америці.

Програма базується на критичному осмисленні, як технології та суспільство взаємодіють між собою.
У цій програмі ви матимете можливість працювати з видатними викладачами, які мають широкий спектр наукових інтересів, зокрема: складні алгоритми, обчислювальний інтелект, комп'ютерний зір, бази даних в інтернеті та документах, гранульовані обчислення, обробка зображень, розпізнавання образів, розробка програмного забезпечення, розробка програмного забезпечення, розробка програмного забезпечення.
образів, розробка програмного забезпечення, безпека і конфіденційність, мультимедійні обчислення і бездротовий зв'язок.

Навчання фокусується на проблемах технологій і людських/соціальних аспектах у чотирьох основних галузях:
 1. подання інформації
 2. пошук і управління
 3. інтелектуальні системи
 4. розвиток систем і соціальні питання

Нова програма задовольнятиме найбільші зростаючі професійні потреби в уряді, промисловості та некомерційних секторах.
Програма спирається на дослідження і розробки в галузі інформаційних та обчислювальних технологій у 300 компаніях цього сектора в Манітобі.
Тривалість програми 2 роки.

Вимоги до кандидатів:
 • Диплом з відзнакою або 4-річний ступінь бакалавра наук у галузі прикладних комп'ютерних наук, інформатики та/або техніки, математики або еквівалент із відповідним набором курсів. Загальний бал не нижче 3,0.
 • Два рекомендаційні листи.
 • Вимоги до рівня англійської мови: TOEFL не менше 550 або 213 (комп'ютерний), IELTS (6.5).

Магістр шлюбу та сімейної терапії

Програма Master of Marriage and Family Therapy (MMFT) добре зарекомендувала себе, випустивши своїх перших студентів 1992 року. Сильною стороною MMFT є її клінічна спрямованість. Основою програми служить 500 годин терапії під наглядом, які кожен студент проводить в основному в Центрі сімейної терапії Aurora, розташованому в університетському містечку Вінніпег. Усі викладачі є практикуючими терапевтами, а всі супервайзери схвалені або навчаються супервайзерами Американської асоціації терапії шлюбу та сім'ї.

Програма побудована таким чином, щоб задовольнити потреби студентів, які навчаються за сумісництвом. Це підходить для тих, хто вже працює в цій галузі та хоче розвивати спеціалізацію в галузі шлюбної та сімейної терапії, а також для тих, хто тільки починає свою кар'єру та потребує досвіду.

Вимоги до вступу:
 • 4-річний ступінь бакалавра у визнаному вищому навчальному закладі із загальним середнім балом 3,0 є мінімальною вимогою. Ступінь бакалавра з відзнакою або ступінь магістра вважатиметься перевагою.
 • Профільна освіта також є перевагою.
 • Мінімальний бал TOEFL iBT 100 або мінімальний бал IELTS 7,5.

Магістр розвитку корінних народів

Права людини. Зміна клімату. Земля і територія. Біорізноманіття. Вода. Мова та спадщина. Природні ресурси. Соціальна інтеграція. Економічна нерівність. Хвороби. Населення. Суверенітет... У наш час немає такої політичної, соціальної, економічної або культурної проблеми, яка б не зачіпала корінні народи.

Програма Master of Development Practice (MDP) - це інноваційний фаховий ступінь, пропонований мережею з понад тридцяти провідних університетів на шести континентах.

В Університеті Вінніпега MDP - це єдина програма, що фокусується на тому, як знання та досвід корінних народів можуть допомогти сформувати сталий шлях розвитку, заснований на культурі та ідентичності.

Вимоги до кандидатів:
 • Диплом бакалавра.
 • Два рекомендаційні листи.
 • Вимоги до англійської для іноземних студентів: мінімальний бал TOEFL 550 або 213 балів TOEFL iBT, мінімальний бал IELTS 6,5.

Магістр мистецтв у галузі культурології

Являє собою інноваційну 12-місячну програму, яка пропонує можливості для вивчення культури і мистецтва в рамках соціального, економічного і політичного середовища.

Програма дає студентам сильну методологічну та теоретичну підготовку для продовження навчання в докторантурі або кар'єрного зростання в цілій низці галузей, включно з освітою, видавничим бізнесом, арт-менеджментом, маркетингом, журналістикою та іншими професіями у сфері комунікацій і культури.
Ця програма єдина в Західній Канаді.

Особливістю програми є кураторський практикум. Кожному студенту, прийнятому на програму, призначається випускник-консультант для підтримки протягом усього навчання з питань, пов'язаних із професіоналізацією.

Вимоги до кандидатів:
 • Кандидати повинні мати ступінь бакалавра з відзнакою або чотирирічний ступінь з англійської мови або інших предметів у сфері культурних, літературних, текстових і / або візуальних досліджень, включно з дипломами з відзнакою або чотирирічними ступенями бакалавра в галузі антропології, історії мистецтв, історії, політики, риторики та комунікації, соціології, а також гендерних досліджень.
 • Інші ступені та/або досвід також розглядатимуть у кожному конкретному випадку.
 • Два рекомендаційні листи.
 • Вимоги до англійської мови: мінімальний бал TOEFL 550 або 213 (комп'ютерний), IELTS (6.5)

Магістр у галузі управління: технології та інновації

Інновації стали пріоритетом більшості урядів, приватного сектора і громадських організацій. Технології продовжують відігравати ключову роль у світі бізнесу та в підтримці інноваційних ідей. Управління операціями надає компаніям механізм, що дає змогу зрозуміти, яким чином усі рівні організаційної структури можуть виробити стратегію навколо цих рушійних сил. Програма магістратури в галузі управління передбачає взаємодію цих напрямків на сучасних робочих місцях.

Вінніпезький університет пропонує єдину у своєму роді галузеву програму підготовки випускників - магістр менеджменту зі спеціалізацією в галузі технологій, інновацій та експлуатації (MiM). Програма була розроблена в результаті спільних зусиль представників промисловості та Департаменту бізнесу та адміністрації UWinnipeg, щоб студенти вивчали актуальні прикладні та професійні навички.

Ступінь MiM призначена для людей, орієнтованих на кар'єру, які шукають додаткові управлінські повноваження.

Вимоги до вступників:
 • Загальною вимогою до вступу на MiM є ступінь бакалавра ділового адміністрування (4-річна) або диплом з відзнакою. Мінімально прийнятний CGPA (сукупний середній бал) становить 3,0 з можливих 4,0, що еквівалентно рівню "B" за буквеною шкалою. Департамент бізнесу та адміністрації оцінюватиме ступені, отримані за межами Канади, щоб визначити їхню еквівалентність.
 • Два рекомендаційні листи.
 • Для підходящих абітурієнтів, які не мають диплома бакалавра в галузі бізнесу, відбірковий комітет порекомендує курси з бізнесу та адміністрування в рамках програми Grad Studies, Qualifying Year. Після успішного завершення цих курсів заявник буде визнаний придатним для участі в MiM.
 • Вимоги до англійської для іноземних студентів: мінімальний бал TOEFL 550 або 213 TOEFL iBT 100 або оцінка IELTS 6,5.

Магістратура в галузі екології, економіки ресурсів і розвитку

Які економічні наслідки зміни клімату? Чи повинні ми жертвувати навколишнім середовищем для розвитку нашої економіки? Чи можуть природні ресурси розвиватися стійко? Як країни можуть подолати низькі доходи та погане здоров'я?

Ось частина з важливих питань, які вивчають магістри гуманітарних наук у галузі екології, економіки ресурсів і розвитку в Університеті Вінніпега.

Випускники аналізують соціальні, екологічні та економічні проблеми, взаємодіють один з одним на місцевому та глобальному рівнях.

Попит на професійних економістів із сильними аналітичними навичками та практичними знаннями в галузі сталого розвитку зростає. Програма ERDE задовольняє цей попит з боку роботодавців, чи то в державному, чи то в приватному, чи то в неурядовому секторах.

Тривалість програми протягом одного календарного року.

Вимоги до кандидатів:
 • Іспит GRE рекомендується (але не обов'язковий) для студентів, які не мають ступеня бакалавра або магістра в канадському університеті. Тим студентам, які склали іспит GRE, пропонується представити свої загальні бали разом із формою заявки.
 • Вимоги до англійської мови для іноземних студентів: мінімальний бал TOEFL 550 або 213 балів за комп'ютерним тестом TOEFL. Мінімальний бал IELTS 6,5.
 • Два рекомендаційні листи.

Магістратура мистецтв у галузі кримінального правосуддя

Студенти отримують глибоке розуміння системи кримінального правосуддя, а також просунуті навички в методології дослідженні, розробці стратегії в галузі, пов'язаній з потенційною майбутньою сферою зайнятості, зокрема, поліцейської діяльності, системи виправлення, профілактики правопорушень.

Ця програма може бути завершена на умовах неповної або повної зайнятості.

Час закінчення 24 місяці (повний робочий день) або 48 місяців (неповний робочий день); максимальний час - 6 років.

Вимоги до кандидатів:
 • Студенти з чотирирічною освітою бакалавра з суспільних наук, середній бал 3,0 або вище.
 • Перевага кандидатам, які мають диплом з відзнакою в галузі кримінального правосуддя або кримінології із загальною оцінкою в середньому 3,0.
 • Студентів, які не мають достатніх знань у галузі кримінології або кримінального правосуддя, можуть попросити пройти додаткові курси на рівні третього або четвертого року бакалавра.
 • Два рекомендаційні листи.
 • Вимоги до англійської для іноземних студентів: мінімальний бал TOEFL iBT 100 або оцінка IELTS 7,5

Крім того, кілька програм розроблені та проводяться спільно з Університетом Манітоби: історія, державне управління, релігієзнавство, вивчення миру та конфліктів. Подавати заявки на ці програми необхідно через приймальну комісію Університету Манітоби.
Представник University of Winnipeg
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник University of Winnipeg і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з University of Winnipeg і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни