Vancouver Island University

Vancouver Island University - канадський університет, розташований на острові Ванкувер у
місті Нанаймо
Vancouver Island University
Він був заснований 1969 року як коледж під назвою Malaspina University College. Лише 1995 року він отримав статус університету, а 2008 року отримав свою
чинну назву. З перших років роботи виш бере активну участь у житті регіону.

Vancouver Island University

Сьогодні в університеті навчається понад 14500 студентів із різних країн світу. Своїм студентам виш пропонує великий вибір програм: від однорічних курсів до ступеня бакалавра та магістра. Також він проводить активну науково-дослідницьку діяльність.

Vancouver Island University став фіналістом Глобальної премії в галузі педагогічної майстерності Академії вищої освіти у 2018 році. Цей навчальний заклад прагне не тільки дати необхідні знання, а й створити доброзичливу атмосферу, надавати своїм студентам всебічну підтримку.

Vancouver Island University бере активну участь у спортивних змаганнях. У ньому набирають команди з бейсболу, хокею, регбі, волейболу, футболу, волейболу, баскетболу, бадмінтону, гольфу. Клуби беруть участь у регіональних і національних чемпіонатах і регулярно посідають призові місця. Студенти також можуть займатися фізкультурою у фітнес-залах університету, танцювальних класах тощо.

Університет приділяє велику увагу культурному життю своїх студентів. Для них організовують автоподорожі островом, свята, концерти, походи, катання на снігоступах і лижах, прогулянки на каяках і багато іншого.

VIU пропонує низку програм обміну, за якими його студенти можуть частину навчання провести за кордоном в одній із 25-ти країн на вибір.

Кампуси Vancouver Island University

Vancouver Island University - це досить великий університет, який створив ціле студентське містечко. До нього входять 4 кампуси:

 1. Nanaimo - головний кампус, який займає площу більш ніж 92 акра, включно з густими лісами і красивими японськими садами. Тут створено повноцінну інфраструктуру, яка може дати все необхідне для навчання, життя і відпочинку студентів. На території працюють Музей природничої історії та Художня галерея Нанаймо, наукові лабораторії, художні студії, бібліотека, гімнастична зала, театр, кафетерії, бари та багато іншого.
 2. Cowichan - це найновіший кампус вишу, який розташований у місті Дункан неподалік від Нанаймо. Він являє собою красиву сучасну будівлю LEED Gold Certified. Тут навчаються студенти різних спеціальностей, але більшість із них присвячені вивченню корінних народів регіону. Студенти можуть насолоджуватися прекрасною природою, за лічені хвилини дістатися до океану або озер, вільний час вони проводять у ресторанах і магазинах, а також можуть вирушити на фермерські ринки або в Нанаймо.
 3. Power River - ще один кампус університету розташований на іншому боці протоки в містечку під назвою Power River. Прекрасна природа приваблює тих, хто любить активні види відпочинку. Тут можна пройти безліч програм навчання (здебільшого, короткострокових або он-лайн курсів).
 4. Parkswill - четвертий кампус розташований у містечку Парквілл поруч із Нанаймо. Він займає цілий поверх у Технологічному цивільному центрі.

Програми Vancouver Island University

Vancouver Island University пропонує понад 120 програм у різних сферах:

Мистецтво, дизайн, виконавське мистецтво.
Для творчих студентів в університеті доступні 5 програм бакалаврату:

 1. графічний дизайн;
 2. дизайн інтер'єру;
 3. дослідження джазу;
 4. театру;
 5. образотворчого мистецтва.

Також на вибір представлено три курси, після закінчення яких можна отримати диплом: джазовознавство, образотворче мистецтво та театральне мистецтво (трансферна програма).

 • Гуманітарні та суспільні науки. У виші доступні понад 25-ти програм і курсів на вибір. Студент може обрати сертифікаційний чи дипломний курс, або ж здобути ступінь бакалавра чи магістра. Спектр спеціальностей дуже широкий: хімія, економіка, географія, кінезіологія, математика, антропологія, історія, мови та культура, медіа-дослідження, гендерні дослідження, соціологія тощо.
 • Бізнес і менеджмент. Близько 20-ти програм навчання: від коротких одно- і дворічних, закінчення яких дає змогу отримати сертифікат або диплом, до ступеня BBA і MBA з ділового адміністрування, бухобліку, економіки, фінансових послуг, міжнародного бізнесу та інших спеціальностей.
 • Педагогіка. Майбутнім вчителям пропонують безліч різних програм навчання, закінчення яких дасть змогу отримати диплом, ступінь бакалавра, ступінь магістра. Також є курс післядипломної освіти.
 • Охорона здоров'я. Якщо ви любите допомагати людям або тваринам, у VIU можна обрати програму, яка максимально відповідатиме вашим можливостям і планам.
  Виш пропонує 7 сертифікаційних програм, 2 дипломні, а також ви можете здобути ступінь бакалавра в галузі догляду або диплом магістра в галузі геронтології.
 • Соціальна робота. Якщо ви прагнете допомагати іншим людям, університет пропонує безліч програм, які допоможуть отримати сертифікат, диплом, ступінь бакалавра або магістра, і займатися соціальною роботою з дітьми, молоддю або літніми людьми.
 • Наука і технології. Студенти, які хочуть присвятити своє життя науці або розвитку технологій, можуть вибрати одну з безлічі спеціальностей (інформатика, науки про Землю, географія, охорона природних ресурсів та ін.) Виш пропонує дипломні курси та програми бакалаврату.
 • Туризм, відпочинок і готельний бізнес. Університет пропонує низку короткострокових програм, а також по 2 програми бакалаврату та магістратури в галузі туризму та управління готельним бізнесом.
 • Робочі професії та прикладні технології. Ви можете пройти короткі програми й отримати сертифікат або диплом професіонала та займатися практичною роботою.

Перевагою такого навчання є нетривале навчання і затребуваність таких фахівців на ринку праці. Виш дасть змогу освоїти понад 20 спеціальностей: від перукаря й асистента до оператора важкої техніки та електрика.

Також Vancouver Island University пропонує низку спеціальних курсів і можливостей, які можуть стати чудовим трампліном для подальшого навчання або професійного зростання. Це такі програми, як:

 • Англійська як друга мова (ESL) - програми навчання, закінчення яких дасть змогу дуже добре вивчити англійську та викладати її. На вибір є три некредитні курси: "Інтернет ESL", "ESL" та "TESOL".
 • Університетські дослідження (EXPO) - це спеціальні програми для тих, хто не визначився зі своїми планами та точно не знає, яку спеціальність хоче здобути.
  Варіативність занять і допомога консультантів будуть дуже корисними і допоможуть зрозуміти чим би ви хотіли займатися і яку саме освіту отримати.
 • Професійний розвиток і навчання - величезна кількість програм для підвищення кваліфікації допоможе кожному знайти підходящий курс у таких сферах, як охорона здоров'я та догляд, бізнес і менеджмент, естетика, торгівля тощо.
 • Програми Co-operative - низка програм включають оплачувані робочі години в профільній установі. Студент може отримувати освіту, реальний досвід і зарплату.
 • Он-лайн програми та курси. Університет пропонує кілька дипломних, бакалаврських і магістерських програм, які ви можете пройти он-лайн.
 • Академічна та професійна підготовка, еквівалентність середньої школи (ABE) - це курси, що дадуть змогу здобути згаяні знання середньої школи або підвищити свою кваліфікацію дорослим людям. Після закінчення студент отримує сертифікат.

Також у цьому напрямку виш пропонує некредитний курс. Вища школа при VIU - це хороший шанс підготуватися до вступу в університет, як для канадських учнів старшої школи, так і для іноземних учнів 10-12 класів.

Проживання

Vancouver Island University забезпечує проживання більшої частини своїх студентів. на вибір пропонується кілька варіантів розміщення:

 • у гуртожитку університету;
 • у таунхаусі;
 • у квартирі;
 • у приймаючій сім'ї.

Усі необхідні послуги студенти можуть отримати в центральній будівлі Cedar Center. Тут працює пральня, поштові скриньки та інші сервіси, необхідні для комфортного життя.
Представник Vancouver Island University
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Vancouver Island University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Vancouver Island University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни