ВСТУП ДО КАНАДИ У 2024 РОЦІ

Покрокова інструкція для студентів, які хочуть навчатися в Канаді.
Якщо ви плануєте вступити до коледжу чи університету Канади у 2024 році, підготовку слід починати вже зараз. Більшість вишів відкривають прийом документів у жовтні 2023 року, що дає вам можливість поступово підготуватися і зробити все правильно.

Якщо у вас готові всі документи, ви можете стати студентом канадського вишу вже в січні 2024 року. Якщо потрібно довчитися, скласти тести і зібрати документи, краще планувати вступ на весну - осінь 2024 року.

Як це правильно зробити і що важливо враховувати під час вступу у 2024 році?

Вступ до Канади у 2024 році: крок за кроком

Процес вступу до іноземного вишу буде досить довгим, тому розпочинати його слід заздалегідь. Що і в якому порядку вам потрібно робити?

Крок 1

Складіть список університетів і коледжів, до яких ви хотіли б подати заявки. Виберіть до 10-ти вишів. Уважно перегляньте їхні офіційні сайти, випишіть терміни подання заяви, вимоги до вступників та іншу важливу інформацію.

Також варто ознайомитися з порядком оплати, стипендіями та іншими фінансовими аспектами, чи надає виш гуртожиток, чи є інші варіанти проживання тощо.

Крок 2

Підготуйтеся і пройдіть обов'язкові тести. По-перше, це тести на знання англійської мови: IELTS або Duolingo, TOEFL тощо. Переконайтеся, що обрані виші визнають результати цього тестування. Можна також розглянути вступ через програму Пасвей . Її приймають понад 80 вишів у Канаді нарівні з іспитами АЕЛТС і Дуолінго.

Також вам знадобляться документи про те, що ви навчаєтеся в 11 класі та закінчуєте навчання в цьому навчальному році й отримаєте Атестат про повну загальну середню освіту. Якщо ви вже є студентом вишу, також потрібно буде взяти виписки з оцінками з вишу. Усі документи мають бути перекладені англійською мовою.

На деякі творчі або креативні спеціальності вам потрібно буде здати додатково тести і надавати портфоліо ваших робіт.

Пройдіть усі тести заздалегідь, щоб у вас залишився час на перездачу (якщо буде потрібно).

Крок 3

Зберіть рекомендації та підготуйте мотиваційне есе. Це обов'язкові умови в Топові Університети. Ви маєте аргументувати для університету чому саме ви маєте стати його студентом, у чому ви сильні, унікальні та чому заслуговуєте на навчання в цьому навчальному закладі на цій спеціальності.

Якщо ви подаєте заявки на різні програми, для кожної варто написати окреме мотиваційне есе.

Якщо ви вступаєте на творчі спеціальності, вам знадобиться портфоліо. Його також слід підготувати і правильно оформити заздалегідь.

Крок 4

Після надсилання заявки коледжі почнуть надсилати вам відповіді. Їх може бути досить багато. На деякі спеціальності вам доведеться пройти особисту співбесіду. У більшості випадків, зараз вона проводиться онлайн.

Коли ви отримаєте листи запрошення на навчання та про зарахування, слід обрати виш і відповісти якомога швидше.

Крок 5

Якщо ви офіційно стали студентом вишу, слід зайнятися документами на отримання студентської візи. Перевірте всі вимоги та подайте потрібний пакет документів до посольства. Цей процес також займе певний час, тому затягувати не варто.

Крок 6

Коли у вас на руках буде все необхідне, почнеться підготовка до перельоту. Вам потрібно буде забронювати авіаквитки, отримати міжнародну банківську картку, зібрати і підготувати всі документи тощо.

Професійний гід у вступі допоможе на кожному етапі. Ви отримаєте надійного помічника, який допоможе з вибором вишу, програми, проведе через усі етапи підготовки.

Вибір програми - найважливіший крок під час вступу до 2024 року

Важливо правильно обрати перспективну спеціальність на початку вступу. Особливістю канадської системи освіти є те, що програми в різних вишах можуть різнитися за змістом, кількістю стажувань та іншими особливостями навіть маючи одну й ту саму назву. Тому, обираючи програму, важливо ознайомитися з усіма та зробити оптимальний вибір відповідно до своїх можливостей (чи підходите ви за встановленими вишем вимогами до абітурієнтів) та ваших подальших планів.

При виборі програми слід враховувати перспективи розвитку ринку праці. Він, як і інші сфери життя людини, стрімко змінюється. Деякі професії залишаються незатребуваними і швидко відходять у минуле.

Чим варто займатися, щоб стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем?

Згідно з висновками експертів, у найближчому майбутньому найбільш затребуваними спеціальностями будуть:

 1. Дата-аналітик. Займається збором, структуризацією та інтерпретацією даних. Такі фахівці вже дуже затребувані у великих компаніях, управлінських організаціях, науці тощо. Дата-аналітики будуть потрібні в будь-якій сфері, яка зберігає і використовує дані про продукт і споживача.
 2. Біоінженер. Це фахівці, які займаються створенням нових тканин, органів, організмів, а також розробкою обладнання та приладів. Результатом роботи біоінженерів стали кардіостимулятори, штучні суглоби тощо.
 3. Урбаніст - еколог. Це фахівці, які займаються будівництвом нових екологічних міст. Вони впроваджують нові біотехнології, щоб мегаполіси могли виробляти ресурси, необхідні для життя, а не тільки забирати їх у природи. Такі проєкти вже реалізуються в ОАЕ, Китаї, деяких країнах Європи. Студенти вивчають екологію, урбаністику, архітектуру, а також комп'ютерні технології, статистику, міжнародні відносини.
 4. Менеджер проєкту - Project-manager відповідає за реалізацію проєкту та його якість. Він виступає сполучною ланкою і відповідальною особою, а також займається генерацією ідей. Project-менеджери знаходять роботу не тільки в IT-сфері. Вони необхідні в кожній перспективній компанії, тому попит на фахівців дуже великий. Якщо ви бачите себе в цій роботі, слід бути готовим до того, що доведеться вивчати нові сфери діяльності, саморозвиватися й удосконалювати свої навички, адже фахівець має розумітися на кожній тонкощі справи, яку він просуває.
 5. Фахівець зі штучного інтелекту і машинного навчання. Вони створюють штучні нейронні мережі для автоматизації процесів, аналізу трендів, розробки продуктів та інших завдань. Такі фахівці "тренують" нейромережу доти, доки вона не видає максимально точний результат.
 6. Аерокосмічний інженер. Це високооплачувана та цікава робота з проєктування та створення літаків, ракет, супутників та іншої техніки.

Також у Канаді дуже великий попит на:

 • програмних інженерів;
 • інженерів-будівельників;
 • консультантів з управління бізнесом;
 • електриків, механіків та інших фахівців робітничих професій;
 • дипломованих медсестер;
 • фахівці з роботи з людьми.

Якщо вас приваблюють творчі спеціальності, це також хороший шлях. Такі професії, як музикант, актор, письменник, ніколи не замінять нові технології. При цьому багато канадських коледжів пропонують прекрасні програми навчання в цій сфері.

Чому Канада залишається лідером у сфері освіти у 2024 році?

Кілька десятиліть тому Канада зробила ставку на розвиток сфери освіти і виявилася права. Для студентів усього світу відкрилася можливість отримати якісну освіту за доступною ціною, а країна отримала приплив найкращих умів з усього світу.

Канада приваблює десятки тисяч іноземних студентів щороку завдяки:

 1. Найкращим вишам світу. Університети та коледжі Канади лідирують у світових рейтингах. Такі виші, як Університет Торонто, Університет МакГілла, Університет Британської Колумбії входять до списку 50-ти найкращих у світі згідно з передовими рейтингами.
 2. Сприятлива імміграційна політика. Якщо у Великій Британії або США отримати студентську візу досить складно, то в Канаді реалізується сприятлива політика, яка дасть змогу благонадійним громадянам без проблем отримати студентську візу, а згодом і ВНЖ.
 3. Технологічність та інновації. Канада одна з перших країн світу, яка розробляє і впроваджує передові технології. Студенти можуть не тільки користуватися ними в період навчання, а й брати участь у розробці, а також влаштуватися на роботу і побудувати успішну кар'єру в цій галузі.
 4. Простота в працевлаштуванні. Це одна з основних причин, через які студенти обирають цю країну. Після закінчення навчання (або навіть під час нього) вони без проблем знаходять роботу за фахом і отримують можливість залишитися в країні.
 5. Високому рівню життя та безпеки. Якість життя важлива, особливо якщо ви вирушаєте в іншу країну. Канада відома високим рівнем життя, а також доброзичливим ставленням до іноземців.
 6. Можливості працювати під час навчання. За законом студенти можуть працювати до 20 годин на тиждень, крім того, низка програм (Co-op) включають оплачувані стажування. Таким чином студент не лише отримує необхідний досвід роботи, а й гідну зарплату.
 7. Неймовірна природа. За 2 - 4 роки навчання студент може отримати незабутній досвід, побачити на власні очі чудову та різноманітну природу цієї країни.

Допомога професійного консультанта у вступі до Канади

Як бачите, процес вступу набагато складніший, ніж у вашій рідній країні, тому для допомоги абітурієнтам працюють професійні консультанти.

Чим допоможе гід у вступі?

 1. Ви отримаєте актуальну та детальну інформацію про виші, відкриті програми, вимоги до вступників, вартість навчання тощо. Консультант допоможе обрати ідеальний варіант для реалізації ваших планів на майбутнє.
 2. Допомога з підготовкою заявки та документів. Дуже важливо, щоб усе було оформлено правильно і подано вчасно. Багатьом студентам з країн СНД необхідна допомога в складанні мотиваційного есе, оскільки школи їх до цього не готують.
  Портфоліо подається в електронному вигляді, це дуже важливо, якщо ви вступаєте на творчу спеціальність.
  Також потрібно знати багато нюансів. Наприклад, у деяких провінціях заявки на вступ подаються через централізовану електронну систему, в інших заявки слід надсилати безпосередньо до навчального закладу тощо.
 3. Допомога після вступу. У перший рік навчання у багатьох студентів виникають проблеми та питання, розв'язати які можна швидко і просто, якщо у вас є помічник.

Infostudy надає допомогу консультанта зі вступу до Канади абсолютно безкоштовно. Ви отримаєте надійного помічника і порадника, який полегшить процес вступу і допоможе зробити все правильно з першого разу. Усе, що потрібно зробити вам - це залишити заявку на сайті.

ВНЗ Канади

Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Кітченере 80 км від Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Ванкувер
від 17900 CAD за 2 семестра
Торонто
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
м. Бернабі 20 хвилин від Ванкувера
від 17596 CAD за 2 семестра
12 км від центра Вінніпег
від 14860 CAD за 2 семестра
провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Баррі 45 хвилин від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Велланд 1 година від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Оквіл, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
Камлупс, провінція Британска Колумбія
від 13800 CAD на рік
Торонто
від 16390 CAD
Ванкувер
від 15750 CAD на рік
Пітерборо, провінція Онтаріо
від 20070 CAD на рік
Абботсфорд 45 хвилин від Ванкувера
від 16100 CAD на рік
Манітоба, провінція Вінніпег
від 17000 CAD на рік
Торонто, провінція Онтаріо
від 21000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 16000 CAD на рік
Ванкувер
овід 18000 CAD на рік
Гамільтон, провінція Онтаріо
від 16000 CAD на рік
Кінгстон, провінція Онтаріо
від 20100 CAD на рік
Уотерлоу, провінція Онтаріо
від 18000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 17000 CAD на рік
Едмонтон
від 16000 CAD на рік
Калгарі
від 17000 CAD на рік
м. Нанаймо, острів Ванкувер
від 15000 CAD на рік
Контакти
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни