ВИВЧЕННЯ КІНЕЗІОЛОГІЇ В КАНАДІ

Диплом бакалавра кінезіології можна отримати за 4 роки. Такі програми пропонують багато університетів Канади. Вимоги для вступу на них доволі високі: високі середні бали в шкільному атестаті (особливо приділяють увагу на бали з біології, хімії, фізики, фізкультури) і знання англійської для міжнародних студентів.
Кінезіологія - це наука, що вивчає рух людини, спортивний розвиток і фізичну активність. Кінезіологи стають дедалі більш затребуваними. Вони не є лікарями в повному сенсі цього слова, але надають велику допомогу в організації фізичного розвитку людей різного віку та допомагають відновити здоров'я після травм.

Це чудовий варіант для тих, хто хоче допомагати людям і захоплюється медициною, але не готовий вчитися на лікаря через тривалість, складність і дорожнечу навчання. До того ж, отримавши диплом бакалавра з кінезіології, студент може подати документи на медичні факультети і мати певну перевагу під час вступу.

Диплом бакалавра кінезіології можна отримати за 4 роки. Такі програми пропонують багато університетів Канади. Вимоги для вступу на них доволі високі: високі середні бали в шкільному атестаті (особливо приділяють увагу на бали з біології, хімії, фізики, фізкультури) та знання англійської для міжнародних студентів.

Чому варто вивчати кінезіологію в Канаді?

Канада - одна з провідних держав світу у сфері освіти. Вона активно розвиває і підтримує передові методики та надає чудову матеріальну базу для своїх студентів.

Кінезіологія, як молода наука, тут отримала активний розвиток. Під час навчання практикується
міждисциплінарний підхід, який дає змогу підготувати різнопрофільних фахівців, затребуваних на ринку праці.

 • Студенти Канади отримують можливість брати участь у дослідженнях, навчається на кращому обладнанні тощо. Програми Co-op дадуть змогу також працювати нарівні з фахівцями, набуваючи досвіду й отримуючи справжню зарплату.
 • Програми з кінезіології пропонують багато університетів з різною спеціалізацією та факультативами. Ви можете вибрати найбільш підходящий регіон навчання і виш, який буде відповідати всім вимогам.
 • Після випуску студенти без проблем знаходять роботу в тому числі за межами Канади.
 • Вартість навчання та проживання в Канаді доступніша, ніж в інших західних країнах.
 • Студент опиняється в доброзичливій безпечній країні, яка створила ідеальні умови для навчання міжнародних студентів та їхньої адаптації до нового середовища.

Де може працювати кінезіолог?

Це одне з найважливіших питань, яке хвилює всіх абітурієнтів. Кінезіологи можуть почати кар'єру в різних галузях:

 • в організації міських програм відпочинку;
 • в освітніх установах;
 • у державних і приватних спортивних організаціях;
 • у лікарнях і реабілітаційних клініках;
 • у маркетингових компаніях;
 • у ЗМІ;
 • у професійних спортивних організаціях;
 • на базах відпочинку;
 • у курортних готелях;
 • у будинках престарілих;
 • у фітнес-центрах;
 • у клініках спортивної медицини;
 • в оздоровчих центрах тощо.

Ця спеціальність дуже затребувана в сучасному суспільстві, тому що рівень здоров'я людей стає нижчим, а травми стабільно виникають практично в кожного незалежно від його віку і роду занять.

Вивчення кінезіології в Канаді гарантовано призведе до успішної кар'єри в затребуваній галузі нетрадиційної медицини.

Програми з кінезіології

Щоб отримати можливість працювати кінезіологом, студент має здобути щонайменше ступінь бакалавра. Зміст програм може варіюватися залежно від університету та бажання самого студента вивчати той чи інший напрямок роботи. Наведемо кілька прикладів найбільш популярних програм з кінезіології.

Бакалавр за спеціальністю "Кінезіологія" (BKin) - Wilfrid Laurier University

Wilfrid Laurier University пропонує міждисциплінарну програму бакалаврату з кінезіології, що включає вивчення фізичного руху через інтегративні перспективи психології, управління моторикою, соціології, біомеханіки, історії, фізіології, здоров'я та філософії. Цей курс доступний у форматі Co-op, тобто студенти можуть працювати одночасно з навчанням, набуваючи практичного стажу та отримуючи реальну запрлату.

Wilfrid Laurier University обмежує кількість студентів на першому курсі, щоб вони могли займатися в маленьких групах.

Комплексний міждисциплінарний підхід до вивчення кінезології дає змогу ознайомити студентів із широким спектром тем і дати їм вибір у майбутній спеціалізації через факультативні курси.

Вивчення кінезіології відбувається не тільки в аудиторіях, а й у дослідницьких лабораторіях з фізіології вправ, анатомії, біомеханіки, моторного навчання та контролю, використання спортивних снарядів для навчання фізичної активності.

Програма включає широкий спектр основних курсів:

 • соціокультурні (вивчення історичних та філософських засад, а також соціологічних досліджень фізичної активності, спорту та тіла);
 • лабораторні/навчальні (вивчення регіональної анатомії людини, її фізіології, фізіології вправ, біомеханіки, моторного навчання і контролю, статистики підсумків);
 • базові (вивчення ключових понять у спорті та психології фізичних вправ, здоров'я та методів дослідження);
 • фундаментальні та прикладні курси про рухи (вивчення ключових концепція, пов'язаних із фізичною грамотністю та розвитком спортсменів, навчанням і тренуванням фізичної активності, а також спорту).

Також студенти можуть обрати спеціалізацію та відповідні факультативні курси:

 1. Спортивні результати та лікування травм.
 2. Рух, здоров'я та розвиток.
 3. Навчання та просування фізичної активності.
 4. Розвиток спорту та менеджмент.

Відповідно, факультативні курси численні та різноманітні: Дієтичне харчування, Оцінювання придатності та призначення вправ, Спортивні травми, Психологія реабілітації після травм, Діти та фізична активність, Просунута біомеханіка та ергономіка, Рівновага, поза та хода, Нервово-м'язові функції під час вправ та багато інших.

На додаток до цієї програми, студенти можуть пройти інші курси, які дозволять розширити спеціалізацію, наприклад, Management Options, Psychology Minor, Biology Minor.

Ким можуть працювати випускники цієї програми?

Спектр кар'єрних можливостей дуже широкий. Випускник може працювати: біомеханіком, тренером, фізіологом, фітнес-тренером, кінезіологом, масажистом, дієтологом, асистентом ерготерапевта, дизайнером ортопедії або протезування, учителем фізкультури, рекреаційним терапевтом, координатором оздоровчої програми для дітей або літніх людей.

Вартість навчання становитиме приблизно 27000 - 30000 CAD/рік.

B.Sc. (Hons) з кінезіології - Trent University

Trent University також пропонує чотирирічну програму бакалаврату з кінезіології. Вона фокусується на продуктивності та функціонуванні людини протягом усього її життя. Випускники отримують просунуту клінічну та практичну перспективу кар'єрного зростання, завдяки курсам, що інтегровані з програмою догляду університету, а також курсами з фізіології вправ, анатомії, біомеханіки, лікування травм і вправ при хронічних захворюваннях.
Одразу після вручення диплома випускники готові до того, щоб отримати сертифікат кінезіолога (R.Kin.) і розпочати практику.

Навчання за цією спеціальністю в Trent University має свої переваги:

 1. Практика на 4 році навчання в таких організаціях як Канадський спортивний інститут Онтаріо, Тренерська асоціація Онтаріо, місцеві спортивні клініки й табори.
 2. Участь у практичних лабораторних заняттях, включно з тестуванням з фізичним навантаженням, оцінкою рухів, методами лікування травм, функціональною анатомією.
 3. Заняття в сучасній лабораторії фізіології вправ у Центрі легкої атлетики університету.
 4. Участь у дослідженнях і можливість захистити дисертацію під керівництвом провідних професорів Канади.

Студенти можуть обрати різні курси в рамках даної дисципліни. Найбільш популярні:

 • спортивна психологія;
 • введення в лікування травм;
 • фізіологія вправ;
 • мозок і тіло в дії;
 • анатомія людського руху;
 • фізичні вправи та спорт для здоров'я корінних народів;
 • критичні погляди на старіння тощо.

Закінчення цієї програми дасть змогу працювати як кінезіолог, спортивний тренер, ергономіст, фізіотерапевт, ерготерапевт, спортивний дієтолог, мануальний терапевт, ортопед, реабілітолог, промоутер здоров'я.

Вартість навчання - близько $23000/навчальний рік.

Програми з кінезіології в University of the Fraser Valley

В University of the Fraser Valley доступний широкий вибір рівнів програм навчання з кінезіології. Студент може отримати:

 • Bachelor Degree;
 • Biology Minor
 • Kinesiology Minor (with BA, BSc, BGS).

Тривалість повної програми бакалаврату становить 4 роки. Вона включає вивчення широкого кола тем, включно з анатомією, біомеханікою, фізіологією вправ, соціологією, освітою, активним здоров'ям, харчуванням тощо.

На першому і другому курсі студенти вивчають базові теми, як-от анатомія, спортивна психологія, біомеханіка та харчування, фізична активність, здоров'я, фітнес, а також безліч галузей, що допоможуть вибрати спеціалізацію в галузі фізичних вправ, педагогіки або активного здоров'я.

На третьому та четвертому курсах студенти розвивають навички навчання та консультування спортсменів, а також вивчають спортивні травми, методи досліджень, прикладну етику, фізіологію, тести з фізичним навантаженням і призначення вправ. Також у ці роки студент має обрати спеціалізацію:

 • Exercise Science (наука про вправи) - готує до кар'єри кінезіолога або фізіолога, аспірантури або професійної школи (на фізіотерапевта, лікаря або хіропрактика);
 • Pedagogy (педагогіка) - готує до продовження сертифікації в галузі педагогічної освіти, коучингу, консультування або аспірантури;
 • Active Health (активне здоров'я) - готує до кар'єри в галузі здоров'я, зокрема фінесу, терапії спортсменів, спортивної психології, фітнес-менедждменту, а також аспірантури.

Також студенти цього курсу можуть отримати додаткову спеціалізацію (Minor) з таких предметів, як мистецтво, природознавство (біологія, хімія, математика, фізика), ділове адміністрування, кримінальне правосуддя.

Kinesiology Minor (with BA, BSc, BGS)

Це курси, які студент може взяти додатково і вивченню своєї основної спеціальності, щоб отримати базове розуміння факторів, що впливають на працездатність людини, здобути навички консультування, застосування фізичних вправ.

Підіб'ємо підсумки...

Фахівці з кінезіології стають дедалі більш затребуваними, оскільки у світі зростає розуміння необхідності фізичних вправ, особливо на тлі загального старіння людства. Випускники бакалаврату можуть працювати в різних місцях, щоб допомогти людям поліпшити своє здоров'я і благополуччя.

Диплома бакалавра достатньо, щоб почати і розвивати кар'єру. Також студенти можуть продовжити навчання за цією ж спеціальністю в аспірантурі або підвищити кваліфікацію, пройшовши додаткове навчання та сертифікацію як викладач, фізіотерапевт, масажист, лікар.

Спеціальність кінезіолога дасть змогу вести комфортне життя - рівень доходу в Канаді у таких фахівців вищий за середній. Крім того, це соціально значуща робота, яка дасть змогу допомагати людям.

ВНЗ Канади

Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Кітченере 80 км від Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Ванкувер
від 17900 CAD за 2 семестра
Торонто
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
м. Бернабі 20 хвилин від Ванкувера
від 17596 CAD за 2 семестра
12 км від центра Вінніпег
від 14860 CAD за 2 семестра
провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Баррі 45 хвилин від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Велланд 1 година від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Оквіл, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
Камлупс, провінція Британска Колумбія
від 13800 CAD на рік
Торонто
від 16390 CAD
Ванкувер
від 15750 CAD на рік
Пітерборо, провінція Онтаріо
від 20070 CAD на рік
Абботсфорд 45 хвилин від Ванкувера
від 16100 CAD на рік
Манітоба, провінція Вінніпег
від 17000 CAD на рік
Торонто, провінція Онтаріо
від 21000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 16000 CAD на рік
Ванкувер
овід 18000 CAD на рік
Гамільтон, провінція Онтаріо
від 16000 CAD на рік
Кінгстон, провінція Онтаріо
від 20100 CAD на рік
Уотерлоу, провінція Онтаріо
від 18000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 17000 CAD на рік
Едмонтон
від 16000 CAD на рік
Калгарі
від 17000 CAD на рік
м. Нанаймо, острів Ванкувер
від 15000 CAD на рік

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни