ЯК ВСТУПИТИ НА ВЕТЕРИНАРА ТА АГРОБІЗНЕС У КАНАДІ?

Канада належить до числа держав, у яких аграрний бізнес розвивається дуже стрімко й отримує гідну підтримку держави, тому такі спеціальності, як "ветеринар" і "аграрний бізнес", мають велику популярність.
Сільське господарство - одна з найстабільніших сфер діяльності людини. Професіонали з такою освітою завжди затребувані й отримують гідну зарплату. Канада належить до числа держав, у яких аграрний бізнес розвивається дуже стрімко й отримує гідну підтримку держави, тому такі спеціальності, як "ветеринар" і "аграрний бізнес", користуються великою популярністю.

Тепер навчання за цими програмами можуть пройти й іноземні студенти. Подібні програми є в багатьох університетах і коледжах: Bow Valley College, Western University, Northern College, University of Alberta, Sheridan College, Thompson Rivers University та багатьох інших.

Більшість програм розраховані на 2-3 роки навчання і дають змогу отримати Diploma, що дасть змогу працювати за фахом і забезпечить старт для успішної кар'єри.

Розглянемо приклади програм за фахом, які доступні для вступу іноземним студентам в University of Guelph та Fanshawe College.

Вивчення агробізнесу в Канаді

Вивчення агробізнесу - це дослідження сільськогосподарського виробництва на кожному етапі: від створення продукції на фермі до її доставки до столу. Це складна сфера, що динамічно розвивається, дуже гнучка й адаптивна, яка швидко реагує на появу нових технологій. При цьому вона залишається найстабільнішою у світі.

У даний момент історії сільське господарство переживає революційні зміни і надає безліч можливостей для кар'єрного зростання. Технології дуже впливають на цю сферу діяльності, з'являються нові стандарти безпеки харчових продуктів, зростає кількість підприємств, які пропонують послуги на шляху від ферми до споживача. Тому випускники отримують можливість працювати як на великих фермах, так і не фірмах із переробки та розподілу харчових продуктів, фірм із постачання сільськогосподарської продукції тощо.

У вищих навчальних закладах Канади представлені різні програми навчання за даною спеціальністю.

Сертификат

Сертифікаційні програми - це найшвидший спосіб отримати певну професію.

Навчання займає максимум 1 - 1,5 року.

У Fanshawe College є сертифікаційна програма "Менеджмент в агробізнесі", що дасть змогу працювати в сільськогосподарському секторі на посаді керівника або керівника. Навчання тут дасть розуміння основ бізнесу та необхідні знання в галузі.

Курс включає вивчення таких предметів:

 • продажі та маркетинг;
 • управління людськими ресурсами та взаємовідносинами;
 • охорона праці та техніка безпеки;
 • бухгалтерський облік і фінанси;
 • безпека харчових продуктів і відстежуваність;
 • безпечне поводження з пестицидами та їх використання;
 • високоточні технології (наприклад, GPS, додатки для дронів тощо).

Дана програма включає не тільки вивчення теорії, а й роботу "в полі".

Вимоги до кандидатів. На цей курс можуть бути зараховані абітурієнти:

 • з 2-х або 3-х річним дипломом коледжу (мінімальний середній бал "С");
 • досвідом роботи + післясередньою освітою;
 • 5 роками досвіду роботи в агробізнесі, яку коледж визнає еквівалентною.

Іноземні студенти також мають підтвердити достатньо високий рівень володіння англійською мовою (наприклад, TOEFL 88 або IELTS 6,5).

Дипломна програма

University of Guelph пропонує кілька спеціалізацій і програм, які дають змогу отримати ступінь Bachelor of Science in Agriculture, а також Associate Diploma. Диплом молодшого спеціаліста (Associate Diploma) - це програма, орієнтована на навички. Вона поєднує в собі практичні заняття на сільськогосподарському підприємстві, а також вивчення технічної та наукової інформації, яка необхідна для успішної роботи сучасного підприємства з виробництва продуктів харчування. Студенти також вивчають бізнес-менеджмент, розвивають навички роботи з комп'ютером і навички розв'язання проблем. випускники зможуть працювати на підприємстві з виробництва продуктів харчування, керуючими тваринницькою фермою, менеджером з продажу врожаю, менеджером із сільськогосподарського фінансування тощо.

Вимоги до вступників: для навчання в University of Guelph абітурієнт має надати атестат про повну загальну середню освіту (верифікований у WES), а також сертифікат, що підтверджує знання англійської мови на достатньо високому рівні для навчання.

Bachelor of Science in Agriculture - це більш високий рівень підготовки. Така програма розрахована на 4 роки і включає докладне вивчення безлічі дисциплін. Тільки на першому курсі студенти вивчають агровиробничі системи, біологію рослин і тварин в керованих екосистемах, загальну хімію, агроекологію, економіку агровиробничих систем та інші предмети.

Після першого року студенти обирають одну з трьох спеціалізацій:

 1. Сільське господарство.
 2. Зоотехніка.
 3. Науки про рослинництво, садівництво та газонні трави.

Вивчення аграрного бізнесу - це дуже перспективна галузь, яка дасть змогу знайти хорошу прибуткову роботу та відкриває безліч кар'єрних шляхів.

Вивчення ветеринарії в Канаді

Ветеринарна справа завжди була популярною спеціальністю, але небагато вишів пропонують подібне навчання. Хороші сильні програми доступні іноземним студентам в University of Guelph. Вступники можуть обрати як дворічну програму на Associate Diploma, так і більш тривале навчання на здобуття ступеня Doctor of Veterinary Medicine.

Associate Diploma in Veterinary Technology

Це програма, яка призначена для студентів, зацікавлених у роботі з тваринами та догляді за ними. Студенти отримують технічну підготовку і знання, необхідні для того, щоб стати ветеринарними техніками, які допомагають у роботі ветеринарним лікарям.

Програма включає безліч різноманітних курсів навчання, пов'язаних із доглядом за худобою,
лабораторними, домашніми та спортивними тваринами. Кожен проходить обов'язкову виробничу практику в останньому семестрі.

Програма повністю акредитована Канадською ветеринарною медичною асоціацією. Студент може обрати два варіанти навчання: у звичайному режимі (2 роки на повний день, включає 6 тижнів практики) або альтернативному (3 роки дистанційного навчання з них 3 літніх семестри очно в кампусі + 6 тижнів практики). Випускники обов'язково мають добре скласти Національний іспит ветеринарних техніків (VTNE), щоб стати зареєстрованими ветеринарними техніками (RVT).

Для вступу абітурієнт має надати: атестат про закінчення 12 класів середньої школи з високими оцінками з біології, хімії, математики, а також сертифікат про знання англійської мови.

Після вручення диплома випускник може працювати ветеринарним техніком, техніком з дослідження тварин, фахівцем лікарні, завідувачем тваринницького виробництва.

Doctor of Veterinary Medicine

Це дуже престижний ступінь. Програма акредитована Канадською та Американською асоціаціями ветеринарних лікарів. Ця програма університету посідає 1 місце в Канаді, 3 місце в Північній Америці та 5-те місце у світі з ветеринарних наук у 2020 році.

Для вступу студенти зобов'язані:

 • закінчити щонайменше 2 роки очно за профільною програмою бакалаврату;
 • пройти 8 обов'язкових курсів (клітинна біологія, біохімія, генетика, статистика, дві біологічні науки, дві гуманітарні або соціальні науки);
 • мати досвід роботи з ветеринарами та тваринами;
 • мати рекомендаційні листи;
 • пройти співбесіду;
 • бути резидентами Онтаріо (прожити щонайменше 12 місяців у провінції, не враховуючи часу навчання).

Вступити на цю спеціальність дуже складно, але, якщо вам це вдасться, це відкриє будь-які двері не тільки в Канаді, а й в інших країнах світу.

Даний диплом дає можливість працювати в клінічній сфері або неклінічній (уряд, промисловість, викладання, дослідницька діяльність та ін.).

Вивчення агробізнесу та ветеринарії в Канаді - це перспективне рішення, яке дозволить студенту після закінчення досягти успіхів і дає широкий вибір можливих кар'єрних шляхів.

ВНЗ Канади

Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Кітченере 80 км від Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Ванкувер
від 17900 CAD за 2 семестра
Торонто
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
м. Бернабі 20 хвилин від Ванкувера
від 17596 CAD за 2 семестра
12 км від центра Вінніпег
від 14860 CAD за 2 семестра
провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Баррі 45 хвилин від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Велланд 1 година від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Оквіл, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
Камлупс, провінція Британска Колумбія
від 13800 CAD на рік
Торонто
від 16390 CAD
Ванкувер
від 15750 CAD на рік
Пітерборо, провінція Онтаріо
від 20070 CAD на рік
Абботсфорд 45 хвилин від Ванкувера
від 16100 CAD на рік
Манітоба, провінція Вінніпег
від 17000 CAD на рік
Торонто, провінція Онтаріо
від 21000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 16000 CAD на рік
Ванкувер
овід 18000 CAD на рік
Гамільтон, провінція Онтаріо
від 16000 CAD на рік
Кінгстон, провінція Онтаріо
від 20100 CAD на рік
Уотерлоу, провінція Онтаріо
від 18000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 17000 CAD на рік
Едмонтон
від 16000 CAD на рік
Калгарі
від 17000 CAD на рік
м. Нанаймо, острів Ванкувер
від 15000 CAD на рік

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни