Wilfrid Laurier University

Laurier University - державний університет у місті Вотерлу (Онтаріо)
Wilfrid Laurier University
Основною ідеєю Університету Лор'є є є цілісний розвиток особистості: розум, тіла та духу. Концепція освіти в університеті не зводиться лише до отримання високих балів за виконану роботу; більш важливим є формування особистості, здатної вести за собою, надихати та бути лідером.

Wilfrid Laurier University | Університет Лор'є

Викладачі університету дивляться на світ через призму виклику. Усвідомлюючи всі світові проблеми, вони виховують учнів, здатних мати сміливість застосовувати нові ідеї, шукати нестандартні рішення та бачити найрізноманітніші шляхи виходу зі складних ситуацій. Усе це досягається не лише високим рівнем освіти, а й великим особистим ентузіазмом, а також застосуванням новітніх педагогічних прийомів.

Щодня університет вдосконалюється у викладанні, дослідженнях, розвитку та творчості. Основною місією Університету Лор'є є є підготовка студентів до світу, що стрімко змінюється. Саме тому тут приділяється увага не лише бакалаврату, магістратурі та післядипломній освіті, а й позакласному розвитку студентів.

Головні принципи університету:

 • відповідальне самоврядування всередині спільноти;
 • забезпечення належного балансу між сервісом, навчанням і дослідженнями;
 • визнання необхідності зв'язку між навчанням і науковими дослідженнями;
 • порядність і сильне лідерство;
 • стратегічний вибір на користь довгострокового розвитку;
 • міжнародна колаборація;
 • співпраця та колегіальність;
 • шанобливе ставлення;
 • відкритість до змін;
 • вірність традиціям та екологічна відповідальність.

Трохи про історію вишу

Історія Laurier почалася з відкриття євангелічно-лютеранської семінарії у Ватерлоо 1911 року. Відтоді університет зазнав деяких змін, і 1973 року його назва змінилася з Лютеранського університету Ватерлоо на Університет Вілфріда Лор'є. А 1999 року в Брантфорді було відкрито ще один кампус.

Сер Вілфрід Лор'є був сьомим прем'єр-міністром Канади з 1896 по 1911 рік. Загалом у Палаті громад він прослужив 45 років. Він славився видатним дипломатом і конфліктологом, який умів знайти компроміс у найбільш непримиренних суперечках. Зараз зображення сера Лор'є розміщено на п'ятидоларовій канадській купюрі і двох марках цієї ж країни.

Кампуси та розташування

Два найбільші кампуси Університету Лор'є розташовані у Ватерлоо і Брантфорді. Крім того, в Кітченері працює факультет соціальної роботи, а в Торонто студенти навчаються за програмою МВА вихідного дня. Минулого року почалася перша фаза будівництва кампуса в Мілтоні. Усі ці кампуси розташовані максимум за одну годину їзди від Торонто.

Ватерлоо

Із 19 тисяч студентів і аспірантів університету Лор'є 16 тисяч навчаються і проживають у кампусі Ватерлоо. Тут розташовані факультети мистецтв, освіти, музики і науки, а також факультет післядипломної освіти і Школа бізнесу та економіки Лазарідіса. Університет Лор'є є є одним із ключових центрів у дослідницькому світі Канади, тому значна частина дослідницьких центрів та інститутів розташована тут.

Брентфорд

Навчаючись у цьому кампусі, ви перебуватимете не лише в одному з центрів наукового світу Канади, а й дуже близько до природи. Кампус розташований у центрі міста і, водночас, близько до мальовничих пішохідних і велосипедних маршрутів. У Брентфорді розташовані факультети гуманітарних і соціальних наук, а також факультет вільного мистецтва.

Мілтон

У співдружності з урядом міста Мілтон і Коледжем Конестога Університет Лор'є прагне розвинути інноваційний "коридор" Торонто-Ватерлоо. Це планується зробити популяризуючи високоякісний дослідницький та студентський досвід у швидкозростаючому науковому співтоваристві Мілтона. Минулого року було започатковано будівництво кампусу Університету Лор'є в Мілтоні та затверджено першу його фазу.

Кітченер

У повністю відреставрованій столітній будівлі в центрі Кітченера розташувався факультет соціальної роботи імені Лайла С. Хоманна університету Лор'є. У самому центрі міста, за кілька хвилин від кампуса у Ватерлоо проживають понад 300 студентів та аспірантів.

Торонто

Головний офіс університету Лор'є розташовується на першому поверсі вежі Ексчейдж на перетині вулиць Кінг і Йорк у Торонто і з'єднує Кітченер-Ватерлоо, Брендтфорд і Мілтон з округом Великого Торонто. Таким чином університет Лор'є знаходиться на обох кінцях інноваційного "коридору" Торонто-Ватерлоо. Цей офіс надає студентам і працівникам простір у самому серці найбільшого міста Канади. Тут проводяться круглі столи, літературні читання, дискусійні клуби, заняття з підвищення кваліфікації, різноманітні семінари та багато іншого.
З 1999 року Школа Лазарідіс пропонує програми для випускників у фінансовому районі Торонто. Щорічно понад 250 кандидатів МВА та Mfin беруть участь в альтернативних програмах вихідного дня з неповним робочим днем. Вони розташовуються на 27 поверсі фінансової вежі Sun Life.

Єллоунайф

У рамках дослідницького партнерства з урядом Північно-Західних територій Університет Лур'є утримує дослідницький офіс у Єллоунайфі. Офіс відкрився 2017 року і дасть змогу проводити дослідницькі зустрічі, організовувати табори та проводити польові дослідження впродовж усього року. Крім того, це дає можливість будувати міцні зв'язки з місцевими органами влади та організаціями корінних народів і громад.

Китайський офіс

Офіс Університету Лор'є в провінції Чунцінь, Китай забезпечує важливе партнерство між самим університетом і дев'ятьма його університетами-партнерами в регіоні. Крім можливості обміну, Університет Лор'є керує кількома канадськими проєктами в цій провінції. Ці проєкти зачіпають такі сфери, як логістика, ланцюжки поставок, інформатика охорони здоров'я, соціальні послуги та управління вищою освітою.

Факультети та інститути в Wilfrid Laurier University

Університет Лор'є пропонує широкий спектр програм для бакалаврів, магістрів та аспірантів з повним або неповним навчальним днем. Університет включає в себе дев'ять основних факультетів, а також дочірні школи та спеціалізовані програми. Усі вони розташовані в різних кампусах.

Факультети кампусу Ватерлоо в Wilfrid Laurier University

Факультет мистецтв

На факультеті мистецтв навчається понад 5000 студентів і аспірантів, що робить його найбільшим факультетом в Університеті Лор'є. 11 відділень і міждисциплінарні програми охоплюють широкий спектр соціальних і гуманітарних наук.

Студенти факультету мистецтв можуть створити власну академічну програму, яку адаптують під свої захоплення. Навчання передбачає можливість як сконцентруватися на одній галузі вивчення, так і вивчати одразу кілька. Крім того, існують міждисциплінарні програми, які дають змогу вивчати різні предмети різну кількість академічних годин. Факультет також надає можливість подачі заявки на міжнародну волонтерську роботу, що дає можливість навчатися за кордоном протягом протягом семестру.

Навчання на факультеті мистецтв дає можливість всебічного розвитку, незалежно від того, чи збираєтеся ви будувати кар'єру в бізнесі, науці або некомерційній діяльності. Тут ви навчитеся критично мислити, шукати компроміс і розглядати ідеї та проблеми в локальній, глобальній та історичній перспективі.

Факультет педагогіки

Факультет педагогіки пропонує навчання на рівні бакалаврату та магістратури. Ступінь бакалавра передбачає практичне навчання, необхідне для викладання, а також вивчення теоретичної та дослідницької бази для поглиблення знань. Студенти випускаються всебічно розвиненими педагогами, готовими до викладання в класах.

Ступінь магістра педагогіки передбачає підготовку керівників і фахівців у сфері освіти. Магістерська програма дає можливість студентам зосередити свої дослідження, пов'язані з освітньою теорією та практикою викладання в університетах.

Аспірантура та докторантура

Після закінчення Університету Лор'є ви залишаєте його стіни експертом у своїй галузі. Незалежно від обраної програми Лор'є дасть вам той необхідний обсяг знань, який підготує вас до того, щоб стати лідером у своїй галузі, який вміє застосовувати теоретичні знання для вирішення реальних проблем. Аспірантура та докторантура Університету Лор'є передбачає можливість отримання зовнішніх стипендій, що знижує фінансування післядипломної освіти та дає змогу повністю зосередитися на дослідницькій діяльності.

Музичний факультет

Музичний факультет Університету Лор'є сприяє мистецькому та науковому розвитку найвищого рівня і створює творче середовище для своїх студентів. Учні, викладачі та запрошені артисти проводять понад 100 концертів і музичних заходів щороку.

Факультет надає дві програми бакалаврату:

 • бакалавр музики;
 • бакалавр музичної терапії в Онтаріо (єдиний у своєму роді).

Ступінь бакалавра музики можна здобути за такими напрямами, як композиція, музична освіта, інтегроване музичне мистецтво, історія музики, теорія і критичний аналіз та інші.

Випускні програми передбачають отримання ступеня магістра за такими напрямами, як:

 • магістр музичної терапії;
 • магістр мистецтв у галузі суспільної музики.

Також на факультеті є можливість отримати диплом камерної музики і диплом опери.

Науковий факультет

Цей факультет, що динамічно розвивається, на сьогоднішній день налічує 4000 студентів і аспірантів, а також 112 викладачів і наукових співробітників. На факультеті діє 31 програма бакалаврату та магістратури за 7 напрямами і функціонують кілька передових дослідницьких центрів.

Багато з програм бакалаврату надають можливість навчання з використанням міждисциплінарного підходу. Це допомагає розв'язувати деякі актуальні суспільні проблеми та дають випускникам можливість гарного кар'єрного старту.

Співробітники та учні наукового факультету займаються висококласними дослідженнями, популяризацією наукових знань і застосуванням цих знань на практиці. Для багатьох студентів реальною можливістю урізноманітнити своє навчання стає участь у дослідницьких проєктах Університету та колабораціях.

На факультеті представлені різноманітні програми з природничих і прикладних наук. Як і на інших факультетах, студентам надається сприятливе середовище і весь необхідний досвід, який підготує їх до майбутньої наукової кар'єри.

Школа бізнесу та економіки Лазарідіс

Основним пріоритетом школи є підготовка учнів до світу їхнього покоління, а не до світу покоління їхніх батьків. Ключем у цій підготовці є імерсивне навчання. З першого дня студенти школи Лазарідіс вчаться командної роботи для вирішення актуальних проблем. Ступінь школи з кооперативного бізнесу є найбільшим у Канаді, тому що головною метою є занурення студентів у процесі навчання в середовище, в якому вони опиняться після закінчення навчання. Це робиться для того, щоб студенти навчилися мислити самостійно і не відчувати стрес під час адаптації до реальних світових проблем.

Школа Лазарідіс реалізує найбільшу в країні програму співпраці у сфері бізнесу. Студенти покликані вивчити різні варіанти кар'єри та працевлаштуватися до закінчення навчання.

Факультети кампусу Брентфорд у Wilfrid Laurier University

Факультет природничих і соціальних наук

Факультет пропонує здобуття ступенів за напрямами:

 • кримінологія,
 • ігровий дизайн і розробка,
 • громадська охорона здоров'я,
 • управління,
 • поліцейська діяльність і психологія.

Також тут можна здобути післядипломну освіту в Центрі громадської безпеки. Основним завданням учнів є виявлення і дослідження соціальних проблем, а також створення реального зв'язку між матеріалом, що вивчається, і реальним життям. Навчання проводиться як традиційним способом, так і в режимі он-лайн.

Студентам цього факультету надається можливість вивчення складних актуальних питань сучасного суспільства. Особлива увага приділяється розвитку критичного мислення і здатності ставити під сумнів висунуті теорії. Студенти факультету природничих і соціальних наук рівною мірою отримують як теоретичні знання. Так і практичний досвід, що готує їх до вирішення проблем як на місцевому, так і на глобальному рівнях.

Факультет гуманітарних наук

Факультет пропонує широкий спектр програм, від традиційних (таких як англійська мова або історія) до нових і міждисциплінарних галузей навчання. Усі програми факультету пропонують не тільки вивчення теорії, а й негайне застосування її на практиці для отримання реального досвіду. Диплом цього факультету надає можливість розвитку в найрізноманітніших сферах. Навчання тут допоможе краще зрозуміти навколишній світ і те, яким чином ви можете справити на нього позитивний вплив.

Багато з програм бакалаврату дають змогу отримати відповідні сертифікати про післядипломну освіту коледжу Конестога за допомогою паралельного навчання. Три програми факультету - "Права людини", "Гуманітарні науки та основи управління" і "Закон і суспільство" є частиною партнерської програми Університету Лор'є з Університетом Сассекса у Великій Британії. Після цього ви можете отримати як ступінь бакалавра гуманітарних наук, так і диплом юриста, маючи при цьому також значний міжнародний досвід.

Магістерська програма з гуманітарних наук є унікальною для Канади і містить у собі навички, які допомагають подолати розрив між теорією і практикою соціальної та екологічної справедливості.

Факультети кампусу Кітченера у Wilfrid Laurier University

Факультет соціальної роботи

Факультет має ідеальне розташування в центрі Кітченера, що дає змогу студентам бути ближче до агентств соціальних послуг, з якими вони працюють.

Факультет пропонує програми соціальної роботи на рівні бакалаврату, магістратури та докторантури.
Програми надають студентам гнучкість у виборі напряму навчання та практики. Один із напрямів пропонує вивчення світогляду корінних народів і включає в себе колаборацію зі старійшинами корінних народів, вивчення їхніх традицій і церемоній.

Докторантура на факультеті соціальної роботи передбачає можливість отримання стипендій та професійного зростання. Вона розроблена з метою привести студентів до керівних ролей у сфері соціальної роботи, а також до досліджень у державних і соціальних організаціях.

Вартість навчання у Wilfrid Laurier University

Університет Лор'є пропонує різні програми та способи оплати. Ці питання обговорюються індивідуально.

Орієнтовна вартість навчання на 2020/2021 рік в Університеті Лор'є становить:

 • навчання: 6,059$ - 8,648$ залежно від обраної програми;
 • студентські збори: 1,905$ - 2,009$;
 • методичні матеріали: 1000$.

Вартість проживання варіюється залежно від обраного кампусу та апартаментів і становить:

 • у Ватерлоо: 5,423$ - 9,141$;
 • у Брендтфорді: 7,034$ - 7,538$;

Крім проживання студенти можуть взяти план харчування у виші або організовувати своє харчування самостійно.

Вартість плану харчування у Ватерлоо: 2,301$ - 5,985$;
Вартість плану харчування в Брендтфорді: 865$ - 1,236$;
Витрати на продовольчі товари становлять приблизно 2,400$ (300$/місяць);
Інші витрати (телефонний зв'язок, одяг та інше) становитимуть приблизно 2,800$ (350$/міс).
Представник Wilfrid Laurier University
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Wilfrid Laurier University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Wilfrid Laurier University і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни