Attestation of College Studies,
International Business Management

Програми Work & Study в Канаді
Кампус - Монреаль
Тривалість програми - 40 тижнів (36 тижнів академічного навчання + 4 тижні практики)

Дати початку програм 2019 року:
2 січня, 28 січня, 25 лютого, 25 березня, 23 квітня, 21 травня, 17 червня, 15 липня, 12 серпня, 9 вересня, 7 жовтня, 4 листопада, 2 грудня

Вартість навчання: 14325 $
Допоможемо отримати знижку 55%! Вартість зі знижкою: $6,700
Реєстраційний внесок: 150 $
Навчальні матеріали: 750 $

До програми включено: дозвіл на спонсорство, документальний супровід, підготовка до співбесіди та роботи, грамотно складене резюме, кураторство впродовж практичних занять і поради щодо пошуку роботи.

Умови зарахування на АЕС програму:
а) Не менше 1 року навчання у ВНЗ;
б) Іноземні студенти мають продемонструвати рівень англійської Advanced 1 онлайн письмово та пройти усну співбесіду.
* Письмове онлайн-тестування та співбесіда не потрібні, якщо студент надав iBT 80, IELTS 6.5 або ILSC Advanced 1.

Програми навчання

Випускники отримають чітке розуміння основ управління бізнесом. Ця програма надає студентам фундаментальні знання про міжнародну торгівлю, і дає їм необхідні навички для успішної кар'єри в індустрії імпорту-експорту. Студенти обговорюватимуть глобальні проблеми, готуватимуть презентації, братимуть участь у командних проєктах та вдосконалюватимуть свої дослідницькі навички.

Під час 4-тижневого практикуму студенти застосовуватимуть теоретичні знання, отримані в класі, в умовах реальних ситуацій, які відповідають їхній галузі вивчення.

Предмети даного курсу:

 • Міжнародний бізнес та його функції
  Цей курс знайомить студентів з глобалізацією та з діяльністю підприємств у сучасній світовій економіці, досліджує ролі та функції в галузі.
 • Комп'ютерні навички
  Щоб виконувати завдання ефективно в будь-якому бізнесі необхідне розуміння комп'ютерного програмного забезпечення. У цьому курсі студенти познайомляться з основами, такими як Outlook, Microsoft Word і Excel. Студенти дізнаються також, як поліпшити свої письмові комунікативні навички та використовувати соціальні ЗМІ в професійному контексті.
 • Дослідження в галузі міжнародного бізнесу
  Аналіз і критичне мислення мають життєво важливе значення для успіху бізнесу. Студенти отримають фундаментальні дослідницькі навички, необхідні для того, щоб навчитися робити кількісні висновки. Студенти також навчаться оцінювати дані та готувати відповідні звіти, отримають цінну інформацію про бізнес-стратегії.
 • Закони міжнародного бізнесу
  Цей курс надає студентам огляд ділового права та розуміння основної юридичної термінології. Теми та обговорення спиратимуться на приклади з поточних новин ЗМІ про судові справи.
 • Переговори в міжнародному бізнесі
  Здатність ефективно вести переговори має важливе значення в галузі. Мета цього курсу - покращити розуміння елементів переговорного процесу. Студенти зможуть застосовувати теорії та методи розробки ефективних стратегій ведення переговорів.
 • Логістика
  Цей курс знайомить студентів із поняттями перевезення вантажів, плануванням управління та логістики (переміщення, зберігання, доставка, пакування, відвантаження та обробка).
 • Митний контроль імпортованих товарів
  На цьому курсі студенти познайомляться з термінологією, документами та правилами, що використовуються в комерційних процесах імпорту та експорту.
 • Вивчення ринку
  Застосовуючи теорію на практиці, студенти проводитимуть дослідження, аналізуватимуть дані та конкретні тенденції ринку. У рамках цього курсу студенти також отримають розуміння процесу створення техніко-економічних обґрунтувань.
 • Витрати на експорт
  Цей курс призначений для того, щоб навчити студентів визначати, вимірювати та розраховувати всі витрати, пов'язані з процесом експорту.
 • Міжнародні фінанси
  Студенти вивчать інструменти для проведення міжнародних транзакцій і зможуть порівняти продукти та послуги, пропоновані фінансовими установами або урядовими організаціями.
 • Стратегії розвитку ринку
  Цей курс призначений для ознайомлення студентів з концепціями та термінологією маркетингу. У ньому розглядається важливість маркетингових стратегій в організаціях і суспільстві в цілому. Студенти вивчать основні компоненти маркетингового плану, маркетинговий комплекс і відносини зі споживачами.
 • Електронна комерція
  Студенти отримають міцну основу в електронній комерції. На цьому курсі вони розроблять проєкт електронної комерції, що охоплює всі аспекти онлайн-бізнесу.
 • Проєкт у міжнародному бізнесі
  Цей курс дасть студентам можливість застосувати отримані знання в груповому проєкті. Співпрацюючи разом, студенти створять міжнародну бізнес-стратегію.
 • Занурення в ринок праці
  Студенти зосередяться на визначенні своїх майбутніх цілей і кар'єрних устремлінь, а також дізнаються, як складати ефективні резюме та супровідні листи, основи співбесіди та як найкраще знайти роботу у своїй новій галузі.

Практика (4 тижні)
Студенти готуватимуться до того, щоб перенести свої нові навички та знання на ринок праці на практиці, пов'язаної з їхньою програмою. Вони повинні будуть виконати робочі завдання, призначені їм роботодавцем.
Контакти
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни