ЯК ЕФЕКТИВНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ІСПИТУ IELTS ЗА 1 МІСЯЦЬ

Аналіз двох конкретних ситуацій із практики Digital IELTS
Ми накопичили суттєвий досвід онлайн-підготовки до міжнародного іспиту з англійської мови IELTS. Форми підготовки - гнучкі, в основному, включають самостійні заняття за програмою, складеною досвідченим викладачем, за допомогою матеріалу курсу Digital IELTS для самопідготовки до IELTS Academic, або GT.

Відразу обмовимося, що для системного підвищення рівня англійської краще займатися довше, ніж 1 місяць. Адже ви бажаєте досягти успіху і в академічній, і в діловій кар'єрі, а для цього потрібен насичений лексикон, мінімум інтервенції рідної мови, знайомство з культурними відмінностями та академічною і професійною англійською.

Однак, якщо часу на підготовку критично бракує, і іспит IELTS доведеться складати вже за місяць, найважливіше стратегічно визначити status quo і довіритися професіоналам. Повірте, це не завжди еквівалентно фразі "вкрай дорого". Коли вирішується питання, чи отримаю я жаданий грант, чи зможу вступити до топового університету за кордоном, і заробляти після закінчення солідні суми, завдання набуває такого векторного напряму:

 • чи здатний я інвестувати зараз у своє найближче майбутнє,
 • чи зможу переступити через сумніви і взяти від пропонованої допомоги по максимуму, ставши в дорослу позицію

І тільки тоді все, що задумували, стає дійсністю.

Нижче недавні приклади з реального контексту учнів, які зверталися до школи Digital IELTS (з короткою анотацією).

Кейс 1. Кандидат Н.

Цей студент планує складати IELTS Academic уже за місяць. Він не мав досвіду складання такого формату іспиту, і, як бачимо, не має розуміння рівня складності IELTS Academic та багатогранних критеріїв оцінювання кожної з навичок, що, до речі, є загальнодоступними щодо Speaking та Writing, Parts 1&2.

Бажаний бал - 8.5 із 9 можливих, що поставить кандидата на один щабель із носіями мови (рівень - Proficient User, інакше C2).

Однак, вихідні параметри свідчать про протилежне: явні труднощі з говорінням (Speaking, очевидно, в частині Grammatical Range and Accuracy) і читанням (Reading, модуль заточений під IELTS Academic, а значить, явно не зі щоденної тематики).

Робимо нескладні висновки.

Висновок 1: завищені очікування. Питання: чи можна їх скоригувати під потреби вступу, а також часові рамки? Запитання, не зволікаючи, ставимо консультанту у сфері освіти за кордоном.

Висновок 2: Спасибі за чесність під час заповнення анкети, треба визнати прогалини (є для цього спеціальний чек-лист) і терміново розпочинати заняття. Якщо кандидату дійсно знайомий формат роботи з репетитором віч-на-віч, то, судячи з анкети, він слабо або неефективно займався. Або в репетитора немає досвіду підготовки до IELTS.

Проводимо тестування, визначаємо реально досяжний бал за місяць у співвідношенні з форматом роботи.

Доступні формати:

 1. Самостійна робота за онлайн курсом з координацією від Digital IELTS (допоможе за 1 місяць підняти бал на +0.5-1.0 порівняно з наявним за умови дуже активної роботи).
 2. Заняття в малих групах онлайн на додаток до Формату 1 (допоможе за 1 місяць гарантовано підняти бал на +1.0 порівняно з наявним за умови дуже активної роботи).
 3. Заняття індивідуально онлайн (допоможуть за 1 місяць гарантовано підняти бал на +1.0-1.5 порівняно з наявним у разі повного занурення).

Проводимо за результатами роботи через місяць пробне тестування у форматі IELTS. Даємо розгорнутий зворотний зв'язок і вказуємо на недоліки та досягнення. Це можливість на своєму досвіді та у своїй зоні комфорту випробувати непросту структуру іспиту IELTS у форматі та на рівні завдань, максимально наближеному до польового досвіду.

Кейс 2. Кандидат П.

Кандидат П. не має досвіду складання IELTS, але, на відміну від попереднього кандидата, не став гадати і йти на поводу в особистих амбіцій. Він, найімовірніше, перевірив вимоги до вступу в конкретний навчальний заклад на конкретну навчальну програму. Ви теж можете зробити це заздалегідь, перевіривши рубрики на сайті університету (зазвичай ховається під ключовою фразою "English Language Requirements" або частина "Entry Requirements"). Якщо ВНЗ вимагає середній бал IELTS 6.5, а поточний рівень - середній (Intermediate, Independent User або B1-B2), завдання набуває цілком реальних обрисів при систематичній роботі. Зверніть увагу, ВНЗ можуть іноді вказувати мінімальний бал за певними навичками ("sub-test", наприклад, "with no sub-test less than 5.0 (or equivalent)").

Кандидату П. радимо ознайомитися зі структурою та лайф-хаками під час складання IELTS. Це та багато іншого представлено в нашому курсі для самопідготовки Digital IELTS.

Через тижні 3 систематичних занять рекомендуємо пройти попередній тест у форматі IELTS, щоб ознайомитися з рівнем складності завдань в IELTS Academic. Виїжджати з дому не потрібно, тест проведемо онлайн.

В Інтернеті можна знайти загальнодоступні критерії оцінювання з Speaking і Writing, Parts 1&2.

Public Band Descriptors for IELTS AC Reading не опубліковані, але є приблизна кількість балів за цим (очевидно непростим) для кандидата П. модулем. Щоб отримати bandscore 6.5. в IELTS Academic Reading, потрібно правильно заповнити 27-29 полів у відповідях. Далі - питання тренування навички.

І важливо робити це в сукупності, бо кожна навичка - це частина багатовимірного цілого під назвою володіння мовою, або language proficiency.

Якщо йдеться про лічені тижні до тесту, проводимо попереднє тестування, визначаємо реально досяжний бал за місяць у співвідношенні з форматом роботи.

Доступні формати:

4. Самостійна робота за онлайн курсом з координацією від Digital IELTS (допоможе за 1 місяць підняти бал на +0.5-1.0 порівняно з наявним за умови дуже активної роботи).
5. Заняття в малих групах онлайн на додаток до Формату 1 (допоможе за 1 місяць гарантовано підняти бал на +1.0 порівняно з наявним за умови дуже активної роботи).
6. Заняття індивідуально онлайн (допоможуть за 1 місяць гарантовано підняти бал на +1.0-1.5 порівняно з наявним за повного занурення).

Проводимо за результатами роботи через 3-4 тижні ще одне пробне тестування, обов'язково у форматі IELTS. Даємо розгорнутий зворотний зв'язок і вказуємо на недоліки та досягнення. Це можливість на своєму досвіді та у своїй зоні комфорту випробувати непросту структуру іспиту IELTS у форматі та на рівні завдань, максимально наближеному до реальних завдань IELTS Academic.

Стратегія від професіоналів IELTS - єдине рішення при стислому графіку підготовки

Найчастіше до нас звертаються клієнти, які далекі від сфери вивчення мов, але які неодмінно хочуть розвиватися в професійному контексті, обираючи якісну освіту або перепідготовку в зарубіжних ВНЗ. Це означає для них розсування звичних рамок і зміну ролей. Сучасна освіта вже не зводиться до одноразового отримання корочок від старих професорів нікому не цікавих кафедр.

Це концепція life-long learning, освіта на всіх етапах Вашого життя.

Не секрет, що маса професій і галузей стають високотехнологічними, наприклад, дизайн, логістика, вторинна переробка відходів, створення медіапродуктів, наскрізна аналітика діяльності компаній, підприємницька сфера, список можна продовжувати нескінченно.

Говорять про 4-ту промислову революцію, головним лейтмотивом якої стало руйнування звичного балансу між фізичним і цифровим форматами. І це реальність:

 • працювати вже можна віддалено, з будь-якого куточка світу, де є з'єднання з Інтернетом.
 • робота в команді професіоналів із різних культур - це виклик сьогодення. У ділових зустрічах уже не потрібна фізична участь. Веб-конференції змінили бізнес.
 • навчатися стало можливим віддалено, навіть у режимі 24/7, знаходячи онлайн-курси, або вміло граючи на різниці в часі та цінах.
 • Ефективність процесів можна заміряти за допомогою аналізу маси даних.
 • Мобільність і гнучкість формату - актуальне завдання навчального процесу.

Помітили, що розвиток відбувається без звичних раніше рамок? Так навіщо ж Ви йдете до репетитора-сусідки в невеликому провінційному місті, коли Ви зможете провести міні-тендер і порівняти пропозицію по всьому світу? Онлайн-підготовка до IELTS - це об'єктивна реальність, прорив у навчанні, економія цінного ресурсу - ЧАСУ, не економлячи на якості.

З безлічі шкіл і курсів з підготовки до IELTS пропонуємо обрати співпрацю саме з Digital IELTS.

Упевнені у своїх силах вивчати матеріал самостійно?

Будь ласка, є сучасний якісний матеріал від викладачів європейського рівня, курс самопідготовки до будь-якого модуля іспиту Digital IELTS, на який у сукупності відведено близько 185 розрахункових годин.

Digital IELTS складається з 6 частин:

 1. IELTS Reading,
 2. IELTS Listening,
 3. IELTS Speaking,
 4. IELTS Academic Writing Part 1,
 5. IELTS General Training Writing Part 1,
 6. IELTS Writing Part 2
Digital IELTS розробили та постійно покращують не просто досвідчені викладачі англійської мови, а екзаменатори IELTS у колаборації з викладачами Кембриджа. Хто, як не вони знають про всі нюанси підготовки?

Для самостійної підготовки просто необхідно отримувати автоматичний зворотний зв'язок, тут і зараз. Більшість завдань - квізи, quizzes - якраз і розраховані на перевірку наявних/залишкових знань та отримання негайного відгуку.

Інтерактивність винесена в курсі Digital IELTS на найсучасніший щабель. На сьогоднішній день це єдиний курс, що включає в себе унікальну методику розпізнавання мови, яка допоможе Вам скорегувати нюанси вимови і позбавить Вас від акценту. Адже вимова є важкопереборною перепоною до високого балу. Ви можете буквально зробити перевагу в бік британського чи американського діалекту, і викладач врахує Ваші побажання при програмуванні вправ.

Ось приклад зворотного зв'язку в модулі коригування вимови та підвищення швидкості мовлення. Тепер Вам не потрібен носій мови, як спаринг-партнер 24/7 у Вас Штучний Інтелект, який не образиться і не втомиться, якщо Вам потрібно багато ітерацій.
З курсом Digital IELTS ви практично автономні. Час, місце, темп і тривалість навчання тепер визначаєте Ви, а не розклад викладача або успішність групи. У зручному режимі, без сорому і стресу.

У Вашому розпорядженні 185 годин тренування, екзаменаційний матеріал і 5 повноцінних екзаменаційних завдань. Мені цього недостатньо >>>

Хотіли б більше книжок, ресурсів і зворотного зв'язку щодо завдань?

Ми пропонуємо їх під Ваш індивідуальний запит, визначаємо заздалегідь зони розвитку та підшукуємо матеріал книжок і тести в рамках групової або індивідуальної роботи.
Інара Шакірова
партнер Digital IELTS, викладач англійської з більш ніж 20-річним стажем
Старший викладач мовної кафедри університету прикладних наук Haaga-Helia UAS, Гельсінкі, Фінляндія. Це професійний багатогалузевий ВНЗ, що готує фахівців у сфері бізнесу, маркетингу, кадрової служби, готельної справи, авіаційного бізнесу, спортивних тренерів тощо.
Система освіти у Фінляндії визнана однією з найкращих у світі, і що важливо, має практичну спрямованість.
У рамках підбору освітнього формату у Вас є можливість пройти безкоштовний 30-хвилинний пробний тест і визначити свій рівень англійської мови (запросити посилання на тест)

Тест дає змогу оцінити 3 з 4 навичок (Listening, Reading і Speaking). На кожну з навичок відводиться по 10 хвилин. Навички аудіювання (listening) і читання (reading) перевіряються автоматично. А навички говоріння і, особливо, відповідність критеріям оцінки за шкалою IELTS оцінює викладач. Якщо вам цікавий зворотний зв'язок щодо безкоштовного тесту, зв'яжіться з нами.

З огляду на малий обсяг даних, ми можемо визначити рівень лише з часткою ймовірності, і тільки якщо кандидат виконав усі завдання всіх трьох модулів міні-тесту.

Так само ми проводимо діагностику в повноцінному форматі IELTS. Вартість діагностики всіх 4 навичок - 20 євро. Вона вже більш достовірна, оскільки більш наближена до формату реального тесту.

А також ми надаємо Вам можливість протестувати цей курс протягом 48 годин БЕЗКОШТОВНО. Це ВАЖЛИВО, щоб розуміти всі переваги курсу перед тим, як почати працювати з ним!

Прокачайте англійську на повну та відшліфуйте майстерність складання іспиту IELTS.

Незаперечні плюси: попередня професійна діагностика навичок і вмінь, індивідуально підібрана програма підготовки, гнучкість формату навчання (самостійно, або з викладачами Digital IELTS, або система курації прогресу), гнучкість формату навчання (самостійно, або з викладачами Digital IELTS, або система курації прогресу викладачем).
Ефективна допомога у вступі та оформленні документів для навчання в Канаді
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни