Yorkville University

Yorkville University - престижний вищий навчальний заклад, який працює в Канаді з 2004 року. У його трьох кампусах навчається понад 6000 студентів.
Yorkville University
Цей виш дає професійні знання та навички, які цінують сучасні роботодавці. Однією з його основних переваг є гнучкі програми навчання, які студент може пройти очно, онлайн або в комбінованому варіанті. Так студенти можуть уникнути вимушених перерв і отримати диплом набагато швидше. Виш підтримує програми кредитних переказів - студент може перенести свої бали з попереднього навчання і продовжити освіту без втрати часу і сил.

Yorkville University

Програми університету отримали офіційне схвалення в урядів провінцій Онтаріо, Британської Колумбії та Нью-Брансвік.

Навчання в Yorkville University проходить у невеликих класах (до 20 осіб). Так студент отримує максимум уваги та можливість максимально проявити себе. Заняття проводять кваліфіковані педагоги зі ступенем MBA або PhD і значним досвідом викладання.

У Yorkville University навчається безліч іноземних студентів більш ніж із 35 країн світу.

Доброзичливість, репетиторство і програми підтримки допомагають їм швидко освоїться і досягти значних успіхів у навчанні та кар'єрі. Після закінчення вишу вони можуть отримати дозвіл на роботу (PGWP), а потім і залишитися на ПМЖ у Канаді.

Кампуси

Yorkville University включає три великі кампуси в різних точках країни:

 1. Ванкувер (Британська Колумбія) - кампус на західному узбережжі в одному з найбільших міст країни.
 2. Торонто (Онтаріо) - центральний кампус вишу в найбільшому мегаполісі Канади. Студенти отримують практично необмежені можливості для стажування та подальшого працевлаштування.
 3. Фредеріктон (Нью-Брансвік) - перший кампус університету, у якому сьогодні надають усі онлайн курси.

Yorkville University не пропонує проживання на території кампусу, але допомагає студентам винайняти житло за його межами. Оскільки кампуси розташовані у великих містах, проблеми з пошуками квартири не буває - завжди є можливість знайти зручний і доступний за вартістю варіант.

Навчання в таких містах, як Торонто і Ванкувер, подарує не тільки знання і диплом, а й захопливий незабутній студентський досвід. Ці мегаполіси сповнені культурних закладів, пам'яток, цікавих місць, у яких студенти дуже весело проводять час.

Програми навчання Yorkville University

Міжнародні студенти можуть пройти очне навчання за основними програмами у Ванкувері або Торонто. Студенти можуть навчатися за звичайним графіком і здобути ступінь бакалавра за 3-4 роки або пройти прискорений цілорічний курс і закінчити виш за 2,5 роки.

У Ванкувері доступні курси на ступінь Bachelor of Business Administration зі спеціалізацією:

 • General (Загальною) - всебічна бізнес-освіта, яка дасть змогу розпочати кар'єру в будь-якій галузі та на будь-якій посаді. Програма охоплює широкий спектр тем, включно з бізнес-операціями, бухгалтерським обліком, маркетингом, навчає навичкам лідерства та стратегічного мислення, вміння розв'язувати проблеми й працювати в команді.
 • Accounting (Бухгалтерський облік) - галузева програма, яка розвиває міжособистісні та аналітичні навички, зокрема роботи в команді, вирішення проблем тощо. Студенти поглиблено вивчають аудит, бізнес-процеси, управлінський облік і отримують усі знання та навички, необхідні для роботи;
 • Energy Management (Енергетичний менеджмент) - дуже затребуваний ступінь у сучасному світі. Студенти отримують глибоке розуміння процесів виробництва енергії, операцій і регулювання на національному та міжнародному ринках, а також про актуальні тенденції в галузі відновлюваної енергії. Така вузькопрофільна освіта дасть перевагу під час працевлаштування в провідні компанії світу.
 • Project Management (управління проєктами) - навчання включає роботу з реальними бізнес-кейсами та командними проєктами, які допомагають отримати актуальні знання та навички для подальшої роботи. Студенти можуть отримати деякі кредити для отримання дипломів CAMP (Сертифікована спеціаліста з управління проєктами) і PMP (спеціаліста з управління проєктами).
 • Supply Chain Management (Управління ланцюгами поставок) - галузева освіта в одній із найактуальніших галузей світового бізнесу. Випускники можуть претендувати на будь-які посади в цій сфері: від фахівця зі складських операцій, до координатора логістики, менеджера із закупівель у міжнародних компаніях тощо

Програма дасть розуміння складних ланцюжків поставок, включно із закупівлею, інвентаризацією, розподілом, логістикою, продажами тощо.

У Торонто - це курси:

 • Bachelor of Business Administration зі спеціалізацією "Управління проєктами";
 • Bachelor of Interior Design - акредитований ступінь бакалавра дизайну інтер'єрів дасть практичну підготовку до реальної роботи. Програма визнана Асоціацією зареєстрованих дизайнерів інтер'єру Онтаріо (ARIDO), Асоціацією дизайнерів інтер'єру Канади (IDC) і Радою з акредитації дизайну інтер'єру (CIDA). Студенти добре показують себе на конкурсах і працюють у відомих дизайнерських будинках, зокрема в Hudson Kruse, Jean Akerman Interior Design та ін.

Кампус Фредеріктон у Нью-Брансвіку пропонує 5 програм онлайн навчання, закінчення яких дасть змогу отримати ступені:

 1. Doctor of Counselling and Psychotherapy - перша професійна докторська програма в Канаді, яка призначена для тих, хто вже займається консультуванням, психотерапією та іншими суміжними спеціальностями.
 2. Master of Arts in Counselling Psychology (MACP) - комплексна програма, що охоплює безліч тем, включно з теорією особистості, методиками консультування, психотерапією, кризою, травмами, консультуванням з питань залежності, у школах та багато іншого. Курс визнаний Коледжем зареєстрованих психотерапевтів Онтаріо (CRPO) та іншими професійними й національними асоціаціями.
 3. Bachelor of Business Administration (BBA General) - програма, аналогічна навчанню на кампусі, але надається в режимі онлайн.
 4. Master of Education in Adult Education (M.Ed) - курс для працюючих професіоналів, які займаються освітою дорослих. Він охоплює великий спектр тем, зокрема розробку, планування та оцінку освітніх програм, технологічні тенденції в навчанні, філософію та етику навчання дорослих і багато іншого.
 5. Master of Education in Educational Leadership (M.Ed) - програма, яка підготує до керівних посад в освітніх установах та будь-яких інших організаціях. Також онлайн можна пройти курс на associate diploma in Interior Decorating. Це курс на асоційований ступінь, який допоможе розпочати кар'єру у сфері дизайну інтер'єрів. Його можна закінчити за 24 місяці або швидше. Він включає як теорію, так і практичні заняття з вивчення принципів прикрашання інтер'єру, включно з візуальними комунікаціями, матеріалами, текстилем, оздобленням, архітектурним дизайном тощо.

Вартість навчання

Вартість навчання на кампусі у 2020/21рр. за всю програму становить:

 • за програмою BBA - $54000;
 • за програмою Bachelor of Interior Design - $69300.

Вартість навчання онлайн у 2020/21рр. становить:

 • за програмою Doctor of Counselling and Psychotherapy - $45000;
 • за програмою Master of Arts in Counselling Psychology - $37730;
 • за програмою Bachelor of Business Administration (BBA General) - $54000;
 • за програмою Master of Education in Adult Education - $26820;
 • за програмою Master of Education in Educational Leadership - $26820;
 • за програмою Bachelor of Interior Design - $69300;
 • за програмою associate diploma in Interior Decorating - $22080.
Представник Yorkville University
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Yorkville University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Yorkville University і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни