БОРДИНГОВІ ШКОЛИ В КАНАДІ

Бордингові школи - це школи-пансіони, в яких діти не тільки вчаться, а й живуть протягом усього року за винятком літніх канікул.
Бордингові школи - це школи-пансіони, в яких діти не тільки навчаються, а й живуть протягом усього року за винятком літніх канікул. Усі бордингові школи в Канаді тільки приватні, відповідно батькам потрібно оплачувати навчання та проживання.

Як правило, на навчання в пансіоні приймають дітей старших і середніх класів.

Навчання в школах-інтернатах Канади - це популярний варіант в іноземних студентів, які хочуть вступати до канадських вишів або емігрувати згодом. Школи-пансіони - чудова альтернатива проживанню в приймаючій сім'ї, адже вони мають певні переваги:

 1. Висока якість освіти. Приватні бордингові школи в Канаді та інших західних країнах завжди вирізнялися дуже високим рівнем підготовки учнів.
 2. Безпека. Такі школи приділяють особливу увагу безпеці дітей. Як правило, вони розташовані за містом, у зеленій зоні. Територія ретельно охороняється, а за учнями постійно наглядає персонал.
 3. Прекрасне оснащення: спортивні зали, комп'ютерні класи, лабораторії тощо.
 4. Насичене соціальне життя. Учні отримують можливість проводити велику кількість часу з друзями, також для них організовують різноманітні заходи.
 5. Широкі можливості для всебічного розвитку. У бордингових школах працюють численні гуртки, клуби та секції, в яких учні можуть займатися творчістю, спортом, науковою діяльністю, розвивати лідерські якості тощо.
 6. Вони допомагають учням швидше стати самостійними, організованими та цілеспрямованими.
 7. Учням надається цілодобова підтримка з боку вчителів і персоналу. Вони можуть отримати допомогу з навчанням або особистими питаннями в будь-який час.

Найкращі бордингові школи в Канаді

У цій країні працює безліч шкіл-пансіонів, які приймають на навчання іноземців. З найкращих можна назвати такі навчальні заклади.

Bishop's College School

Приватна школа-пансіон, розташована в Ленноксвілі неподалік від Монреаля (Квебек). Попри це навчання тут проводиться англійською мовою.

Кампус школи розташований у зеленій мальовничій місцевості та займає 95га. Це сучасний повністю оснащений кампус зі своїм басейном, спортивними зонами тощо.

У цю школу приймають дітей на навчання з 7 по 12 клас. Вони живуть і навчаються в ідеальних умовах для повноцінного всебічного розвитку. Для розміщення дітей тут є 7 резиденцій. Вони отримують повноцінне триразове харчування, а також можуть користуватися спільною кухнею, кімнатою відпочинку, інтернетом.

Bishop's College School відома найсильнішою академічною підготовкою учнів. У старших класах вони можуть обрати посилені спеціалізовані програми для підготовки до коледжу:

 • International Baccalaureate;
 • University Placement;
 • Bishop's University Bridge Program - програма підготовки до Bishop's University. Успішне закінчення дає змогу одразу вступити на 1 курс.

Іноземні учні можуть пройти програму English as Second Language.

Крім цього, у цій школі готують до складання тесту SAT, що дає можливість учням вступати до вишів США.

Columbia International College

Найбільша бордингова школа країни знаходиться в містечку Гамільтон (Онтаріо). Це унікальний навчальний заклад, який майже 40 років реалізує нову систему Total Care® System®. Ця система дає можливість адаптувати програми персонально для кожної дитини.

CIC заслужено вважається однією з найсильніших шкіл у країні, тому, якщо дитина хоче вступати до найкращих коледжів, варто готуватися до цього в цій школі.

Columbia International College приймає на навчання дітей з 7 по 12 класи.

Усі програми Міжнародного коледжу Колумбії створені для однієї мети: допомогти учневі розкрити свій потенціал у безпечному, дбайливому і стимулюючому середовищі.

Крім базових програм навчання школа пропонує додаткові варіанти:

 1. Elite Pathway Partnership (EPP) Program. Учні, які продемонстрували найвидатніші результати, мають право подати заявку на участь у програмі Elite Pathway Partnership (EPP) Університету Торонто в 11 і 12 класах.
 2. ESL PROGRAM. Комплексна програма англійської як другої мови (ESL) для канадських та іноземних студентів із різними рівнями володіння ESL. Програма ESL пропонує 5 рівнів навчання: від початкового (ESLAO) до просунутого (ESLEO).
 3. Sure-To-University Program. Являє собою офіційне партнерство з 6 великими канадськими університетами: Univerity of Ottawa, Western University, University of Toronto, Your University, McMaster University, Onratio Tech University. Університети-партнери пропонують зарезервовані місця для випускників, готових до вступу в університет, які: відповідають вступним вимогам і подають заяву та всі необхідні документи до термінів, встановлених відповідними університетами.

Bodwell High School

Bodwell High School - ще одна популярна школа-пансіон у Канаді. Вона розташована у Ванкувері на узбережжі Тихого океану. Школа приймає на навчання дітей з 8 по 12 класи, а також курси мовної та академічної підготовки для іноземців. Цілий відділ зайнятий підготовкою майбутніх студентів до вступу в провідні виші Канади, Сполучених Штатів і європейських країн.

Школа пропонує найсильніші програми підготовки учнів:

 • у 8-10 класі - International Baccalaureate;
 • в 11-12 класах - навчальна програма ВС, яка включає 13 основних курсів і 7 курсів за вибором. Можливі різні варіанти, включно з курсами Advanced Placement для розширення навчання до університетського рівня. Учні отримують всебічну основну освіту, що охоплює англійську мову, математику, природничі науки, соціальні науки, фізичне здоров'я та професійну освіту.

Учні можуть проживати в пансіоні або в приймаючій сім'ї.

Brentwood College School

Ця приватна школа працює з 1923 року і пропонує висококласну освіту як канадцям, так і іноземцям. школа розташована в селі Мілл Бей на узбережжі Ванкувера. Вона являє собою сучасний прогресивний пансіон. Кампус займає прекрасну територію площею в 77 акрів. Оточення природою благотворно впливає на учнів і дає змогу проводити деякі заняття (наприклад, з природознавства, океанографії тощо) з реальним практичним досвідом.

Школа має все необхідне для всебічної підготовки. Крім аудиторій і гуртожитків, тут розташовані спортивні комплекси, Центр мистецтв, Центр здоров'я та інші об'єкти.

Навчальний процес тут організований як у коледжі, що прищеплює дітям самостійність і готує їх до подальшого навчання.

У Brentwood College School реалізується принцип "тристороннього навчання", що передбачає заняття академічними предметами, мистецтвом і спортом для кожного учня. Програми складаються з обов'язкових і різних факультативних занять. Учні старших класів можуть пройти курси за програмою Advanced Placement.
Школа регулярно організовує поїздки в різні куточки Канади та світу.

Діти проживають у восьми резиденціях, також на території кампусу проживає більшість вчителів, що дає змогу краще вивчити кожну дитину та надати їй допомогу за потреби.

Майже 90% випускників Brentwood College School вступає до престижних коледжів світу з першої ж заявки.

Ridley College

Ridley College - престижна школа-пансіон, яка розташована в Сент-Катарінсі (Онтаріо). Це одна з найбільших шкіл в Онтаріо і третя за величиною в країні. Тут навчається понад 790 учнів із 59 різних країн світу.

У цій школі є все, що потрібно для повноцінного розвитку та комфортного проживання учнів: аудиторії, наукові лабораторії, музичні класи, художні студії, лабораторія робототехніки, спортивні комплекси тощо.

Ця школа єдина має право проводити навчання за програмою International Baccalaureate з початкових класів:

 • програма IB початкових класів (PYP);
 • програма IB середніх класів (MYP);
 • з 9 по 12 класи студенти мають можливість отримати два дипломи після закінчення коледжу Ridley: диплом IB і диплом середньої школи Онтаріо (OSSD).

100% випускників Ridley College вступає до найкращих коледжів Канади, США та Європи.

Для проживання учнів виділено 11 резиденцій. Особливістю школи є організація життя як у кадетському корпусі, що передбачає дотримання дисципліни та обов'язкову участь у заходах.
Контакти
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни