Canadian Tourism College

Канадський Туристичний Коледж є лідером у сфері туристичної освіти
в Канаді ось уже понад три десятиліття.
Canadian Tourism College
Усі програми та факультети коледжу акредитовані для видачі дипломів і сертифікатів встановленого зразка.

Canadian Tourism College | Канадський Туристичний Коледж

Викладачі коледжу мають великий досвід не тільки в науковій діяльності, а й у практичній, що дає змогу не тільки передати учням необхідні знання, а й підготувати їх до реальної роботи.

Розташування кампусів у самому центрі таких великих міст, як Ванкувер і Суррей, а також безліч онлайн-програм, робить освіту в Канадському Туристичному Коледжі затребуваною і доступною як для громадян Канади, так і для іноземних студентів.

Програми навчання в Canadian Tourism College

Canadian Tourism College пропонує безліч програм, створених з урахуванням сучасних вимог ринку праці.

Програма подорожей і туризму

Якщо вас цікавить навчання в Канаді, ви любите людей, любите дізнаватися про різні культури та орієнтовані на обслуговування клієнтів, вам підійде одна з програм подорожей і туризму. У процесі навчання ви зможете розвинути різноманітні навички для роботи в різних туристичних секторах. Усі дипломні програми Canadian Tourism College схвалені Асоціацією канадських туристичних агентств (ACTA) на рівні 5 зірок.

Бізнес менеджмент у сфері подорожей і туризму

Тривалість програми становить 1020 годин (47 тижнів) і включає в себе 160 годин практики. Вона включає в себе такі курси:

 1. Проживання: вивчення різних типів розміщення в усьому світі, коди та відповідні розрахунки, які використовуються при бронюванні житла.
 2. Авіакомпанії: надає вам знання і навички для консультування та продажу продуктів (квитків і додаткових послуг), пов'язаних з авіакомпаніями, в роздрібному або оптовому діловому середовищі.
 3. Amadeus - одна з найбільших глобальних дистриб'юторських систем у світі. Цей курс навчить вас усього, що вам потрібно знати про бронювання авіаквитків.
 4. Кар'єрні дні (всього 4): познайомтеся з індустрією подорожей і туризму під час практичних візитів (виїзних) або на зустрічах із запрошеними доповідачами.
 5. Розвиток кар'єри: цей курс розглядає підготовку резюме, методи співбесіди та правила їхнього проходження, життєві навички та правильне використання граматики в супровідному листі.
 6. Наземний транспорт: курс націлений на надання вам знань і навичок для консультування та продажу товарів, пов'язаних із залізничним, автомобільним і автобусним транспортом, у роздрібному або оптовому діловому середовищі.
 7. Групові подорожі: вивчіть усі необхідні кроки для впевненого планування, організації, продажу та проведення групового туру.
 8. Структура міжнародних тарифів: курс навчає, як розрахувати вартість міжнародних авіаквитків, і вибрати найкращий маршрут і ціну, що відповідає потребам клієнтів.
 9. Міський туризм: вивчення всіх тонкощів різних нішевих ринків, які є важливим компонентом сучасної індустрії туризму.
 10. Морський туризм: курс надає знання та навички для консультування та продажу круїзних товарів. Ви дізнаєтеся про різницю між круїзами для масового споживача та спеціалізованими круїзами, а також про поточні тенденції.
 11. Бізнес розрахунки: студенти обговорюватимуть, оцінюватимуть і застосовуватимуть інформаційні технології для закриття потреб бізнесу.
 12. Професійні навички продажів: цей курс дає вам знання і навички, що дозволяють визначити потреби клієнта, підібрати відповідний продукт і укласти угоду.
 13. Курс SABRE Computer Reservation: дає знання і навички, необхідні для бронювання подорожі з використанням діючої системи SABRE Red для бронювання авіаквитків, готелів і наземного транспорту.
 14. Повний клієнтський супровід: вивчає важливість документації, медичних вимог, туристичної страховки та процесу зміни авіаквитків.
 15. Курс гідів: надає знання та навички для дослідження, складання та проведення екскурсій містом.
 16. Індустрія туризму: курс розповідає про різні типи поїздок, норми поведінки співробітників, ключову термінологію, що використовується в галузі, зростання туризму та професійний розвиток співробітників.
 17. Туристичний дослідницький проєкт: це самостійний проєкт з невеликим контролем, спеціально розроблений для розвитку навичок самомотивації. Це допоможе розвинути навички управління часом, стресом і розстановки пріоритетів.
 18. Екскурсії: курс отримає інформацію про туроператорів та їхні страхові продукти, а також про способи комбінування продуктів для створення індивідуального маршруту.
 19. Світові напрямки 1-3: курс надає знання та розуміння основних туристичних напрямків, їхніх основних визначних пам'яток і географічних точок по всьому світу.

Крім того, в рамках цієї програми Canadian Tourism College можливо отримати не тільки диплом з бізнес-менеджменту у сфері туризму та подорожей. Також є можливість пройти розширену програму, після
проходження якої видається диплом кооперативного зразка у сфері подорожей і туризму. Програма займає 1912 годин (98 тижнів).

Також є скорочені варіанти програми, проходження яких підтверджується сертифікатами. Навчання триває 240 годин (12 тижнів) і 480 годин (24 тижні), після закінчення яких видається Сертифікат про освіту у сфері туризму та Сертифікат кооперативного зразка у сфері туризму відповідно.

Програма готельної справи

Курорти, ресторани, круїзні лайнери та багато іншого - це більше, ніж просто готелі. Навчання в Канаді за цією програмою дає навички та знання у всіх ключових галузях готельної справи, включно з управлінням людськими ресурсами, бухгалтерським обліком, маркетингом, харчуванням і напоями. Студентам надається можливість навчатися й отримувати знання в ключових галузях індустрії готельного та курортного менеджменту.

Зосередження на управлінні людськими ресурсами, бухгалтерському обліку та маркетингу поряд з навчанням безпосереднім операціям, такими як організація харчування та управління курортами дають можливість отримати досвід і знання, які безпосередньо пов'язані з сьогоднішнім бізнесом.

Кожна область курсу розбита на ключові компоненти, включно з "днями кар'єри" безпосередньо на практиці та лекціями від запрошених доповідачів. Цей академічний досвід різноманітний і дає студенту набір навичок, необхідних для забезпечення успіху в усіх сферах діяльності організацій готельного бізнесу.

Студенти ділитимуть свій час між роботою над завданнями, звітами або презентаціями, читанням, прослуховуванням лекцій та екскурсіями. Програми готельної справи проводяться динамічно та структуровано з інтерактивними та цікавими матеріалами, якими діляться професіонали своєї справи.

Програма включає в себе навчання за трьома напрямками:

 1. Бізнес менеджмент у сфері готельної справи та курортів. Включає в себе такі курси як "управління людськими ресурсами", "курортний менеджмент", "продовольчий менеджмент", "готельне право" та багато інших. По закінченню видається диплом, тривалість програми - 1020 годин (47 тижнів), з яких 160 годин - практичні.
 2. Розширена програма готельної справи та курортів. Триває 1880 годин (94 тижні), з яких студенти мають пройти 940 годин оплачуваної практики на додачу до всіх курсів, прослуханих у рамках програми. По закінченню видається диплом кооперативного зразка.
 3. Курси готельної справи. Тривалість курсів становить 272 години (13 тижнів), на підставі яких студент отримує сертифікат. У рамках курсу вивчаються такі дисципліни, як "управління людськими ресурсами", "бухгалтерський облік у сфері готельного бізнесу", "продажі та маркетинг", "курортний менеджмент", "менеджмент у сфері продовольства", "організація перельотів". Також можливе проходження розширеного курсу, який окрім теоретичного матеріалу містить у собі ще 272 години оплаченої практики. По закінченню розширених курсів видається сертифікат кооперативного зразка.

Програма бортпровідників

Програма дає всі знання та навички, які необхідні для того, щоб швидко стати успішним бортпровідником. Ви будете навчатися тому, як обслуговувати клієнтів, стежити за безпекою та авіаційними системами. Програма додатково надає навчання Advanced First Aid, Serving It Right і Food Security Certification - що дасть зрозуміти всім великим авіакомпаніям, що ви маєте те, що потрібно.

По завершенню цієї програми окрім диплома бортпровідника студенти також отримають сертифікати за такими напрямками:

 • Розширений курс;
 • Рівень 1 з безпеки харчування;
 • Коректне обслуговування;
 • Надання стандартної першої допомоги;
 • Супровід мандрівників з обмеженими можливостями;
 • WHMIS.

Проживання та вартість у Canadian Tourism College

Проживання

Наразі Канадський туристичний коледж не надає житло на території кампусу, проте існує безліч альтернативних варіантів. У нижній частині міста існує багато варіантів житла для студентів як для короткострокової, так і для довгострокової оренди. Вартість на житло залежить від типу апартаментів, чи ділитимете ви його з кимось, чи житимете сам, а також від обраної програми харчування.

Також дуже популярним залишається варіант проживання в сім'ї. Це чудовий варіант здобути освіту в Канаді для міжнародних студентів, оскільки він дає змогу повністю зануритися в культурне та мовне середовище країни.

Вартість навчання

Вартість навчання в Canadian Tourism College залежить від обраної програми та кількості академічних годин.
Вона варіюється від 6345 CAD (сертифікат з туризму) до 23095 CAD (Диплом кооперативного зразка з бізнес-менеджменту готельної та курортної справи).

Крім того, слід враховувати, що під час вступу сплачується академічний збір у розмірі 300 CAD.

Як вступити до вишу в Канаді? Перше, що потрібно зробити - це підтвердити знання мови сертифікатом IELTS або TOEFL. Якщо рівня мови недостатньо, при коледжі є спеціальні мовні курси.

Представник Canadian Tourism College

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Canadian Tourism College і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Canadian Tourism College і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни