Спеціальність "Енергетичний менеджмент" у Канаді

Унікальні програми навчання, інноваційні підходи до управління енергоресурсами та перспективи кар'єрного зростання. Усе, що вам потрібно знати про спеціальність, щоб успішно втілити свої професійні амбіції.
Світова тенденція прагнення до енергозбереження зробила енергетичний менеджмент одним із найдинамічніших секторів, що зростають найшвидше в Канаді та інших країнах світу. Це відкриває блискучі кар'єрні перспективи в цій галузі, до того ж дає можливість змінити світ на краще студентам, які бачать у цьому мету свого життя.

Через величезний попит ця галузь стала домінуючою в усіх секторах, тому випускники зі спеціальністю з енергетичного менеджменту мають дуже широкі можливості в Канаді та інших країнах світу.

Чому варто вивчати енергетичний менеджмент у Канаді?

Канада має дуже сильну економіку. Індустріалізація в цій державі зростає в геометричній прогресії, що відкрило безліч можливостей в інженерному секторі, а управління енергоспоживанням стало ключовою перспективною для управління в цьому масштабному секторі.

Оскільки Канада продовжує перехід до стійкої та низьковуглецевої економіки, галузь управління енергетикою набуває все більшого значення. Уряд країни пообіцяв скоротити викиди парникових газів на 40 - 45% до 2030 року, а до 2050 планується досягти нульового рівня. Щоб досягти цієї мети, уряд відкрив низку програм із просування чистих технологій, ефективного використання енергетики та відновлюваних джерел енергії.

Усе це закономірно призвело до відкриття величезної кількості вакансій у таких галузях, як енергоаудит, енергозбереження, енергоефективність тощо. При цьому кількість висококваліфікованих кадрів на даний момент не здатна покрити запит.

Тому освіта за спеціальністю енергетичний менеджмент є чудовим трампліном для побудови швидкої та успішної кар'єри, а також стабільного та благополучного життя.

Де вивчати енергетичний менеджмент у Канаді?

Канада є домом для кількох відомих коледжів та університетів, які пропонують першокласні програми з енергетичного менеджменту. Ці виші готують свідомих лідерів, надаючи їм необхідні знання та навички для роботи в цьому секторі, що розвивається.

Які виші Канади пропонують найкращі програми за спеціальністю "Енергетичний менеджмент"?

 • Conestoga Сollege
 • SAIT – Alberta
 • New Brunswick Сommunity Сollege
 • University of British Columbia
 • University of Calgary
 • Simon Fraser University
 • Carleton University
 • New York Institute of Technology
 • University of Alberta
 • Memorial university of New Foundland
 • University of TorontoUniversity of Waterloo

Ким можуть працювати випускники зі спеціальністю "Енергетичний менеджмент"?

Оскільки енергетичний менеджмент набув великого значення в інженерному секторі, професіонали з досвідом і освітою в галузі енергетичного менеджменту можуть обирати з безлічі позицій у Канаді у виробництві, виробництві електроенергії, розподілі енергії, хімічній промисловості, важкому будівництві, гірничодобувній промисловості та багатьох інших галузях.

Ось кілька прикладів доступних посад у галузі:

 • енергетичний менеджер;
 • енергетичний аналітик;
 • консультант з енергетики;
 • фахівець зі сталої енергетики;
 • розробник поновлюваних джерел енергії;
 • енергоаудитор і багато інших.

Ці можливості доступні в широкому спектрі організацій і галузей та дають шанс на плідну й успішну кар'єру.

Скільки заробляють фахівці з енергетичного менеджменту в Канаді?

Можливості працевлаштування в секторі енергетичного менеджменту зростають з кожним днем, і середня зарплата енергетичного менеджера середньої ланки в Канаді становить близько 92 541 CAD (за даними Glassdoor за 2023 рік), що робить цей потік однією з найкращих вакансій для інженерів.

Скільки коштує навчання за програмою "Енергетичний менеджмент"?

Вартість навчання варіюється залежно від університету та курсу, на який ви подаєте заявку. Середня вартість становить:

 • на програмах бакалаврату - від 25 000 CAD на рік;
 • на програмах післядипломної освіти - від 19 000 до 25 000 CAD на рік;
 • на магістерських програмах - від 24 000 до 42 000 CAD на рік.

Програма "Прикладний енергетичний менеджмент" у Contestoga College

Програма Applied Energy Management в Contestoga College - один із найпопулярніших варіантів для іноземних студентів. Вона розрахована на 4 семестри навчання.

У цій унікальній програмі, орієнтованій на управління, вивчатимуться поточні тенденції та практики в таких галузях, як енергетична оцінка, мікромережі, наявні та нові рішення з виробництва й управління енергією, управління проектами, а також здоров'я та безпека. Студенти набувають галузевих навичок за допомогою практичних занять у добре обладнаних навчальних центрах, включно з фотоелектричними технологіями в лабораторії поновлюваних джерел енергії.

Випускники цієї програми готові до технічної кар'єри в таких галузях, як енергетичний менеджмент, сталий розвиток, поліпшення, поновлювані джерела енергії та управління проєктами.

Вимоги до кандидатів

 • Трирічний диплом підвищеного рівня або ступінь акредитованого коледжу чи університету в галузі машинобудування, електротехніки, хімічного машинобудування або суміжних галузях (наприклад, електромеханічна інженерія, промисловий інжиніринг, технологія виробництва)
  або
 • Трирічний диплом підвищення кваліфікації або ступінь з іншої дисципліни з досвідом роботи в галузі механіки та/або електротехніки щонайменше два роки.
 • Кандидати, які мають наукові ступені/дипломи навчальних закладів, де мовою навчання не є англійська, повинні будуть надати результати тестів як доказ володіння англійською мовою.

Програма "Прикладний енергетичний менеджмент" в New Brunswick Community College

Програма Applied Energy Management в New Brunswick Community College розрахована на 1 рік навчання. Вона надасть навички роботи в галузі енергоменеджменту, енергоаудиту, а також проєктування та розробки ефективних нових енергетичних систем для комерційних і промислових об'єктів.

Студенти отримують практичний досвід у галузі автоматизації комерційних будівель, ефективної експлуатації будівель, енергоаудиту та управління енергоспоживанням, включно з сонячною енергією. Також вони вчаться застосовувати нові енергоефективні технології та інноваційні рішення для збереження, стійкості та управління енергією та ефективністю систем опалення, вентиляції та кондиціонування, освітлення, офісного обладнання, а також систем автоматизації та управління в комерційних будівлях.

Вимоги до кандидатів

Диплом у галузі інженерних технологій (будь-яка дисципліна), ступінь інженера (будь-яка дисципліна) або еквівалентне поєднання освіти та досвіду роботи в галузі енергоменеджменту в комерційному будівництві.

Программа «Магистр энергетического менеджмента» в New York Institute of Technology - Vancouver (New York Tech)

Програма Master of Energy Management (MEM) у New York Institute of Technology - Vancouver (New York Tech) надає необхідні навички для розв'язання глобальних проблем, пов'язаних з енергетикою, щоб вони стали лідерами в секторі енергетичного менеджменту. Студенти-випускники готові застосовувати інноваційні енергетичні технології, політику та методології управління, щоб допомогти корпораціям, урядам та організаціям виконати свої зобов'язання щодо зміни клімату. Програма MEM надає студентам національну та міжнародну перспективу.

Навчальна програма складається з 30 кредитів і розділена на дві групи: необхідне фундаментальне ядро з семи курсів і три контекстуальних і прикладно-орієнтованих факультативних курси.

Вимоги до кандидатів

 • чотирирічний ступінь бакалавра або його еквівалент у науці, прикладній науці або техніці в акредитованому коледжі або університеті;
 • результати тесту GRE з мінімальним балом 295;
 • тест на знання англійської мови.

ВНЗ Канади

Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Кітченере 80 км від Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Ванкувер
від 17900 CAD за 2 семестра
Торонто
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
м. Бернабі 20 хвилин від Ванкувера
від 17596 CAD за 2 семестра
12 км від центра Вінніпег
від 14860 CAD за 2 семестра
провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Баррі 45 хвилин від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Велланд 1 година від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Оквіл, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
Камлупс, провінція Британска Колумбія
від 13800 CAD на рік
Торонто
від 16390 CAD
Ванкувер
від 15750 CAD на рік
Пітерборо, провінція Онтаріо
від 20070 CAD на рік
Абботсфорд 45 хвилин від Ванкувера
від 16100 CAD на рік
Манітоба, провінція Вінніпег
від 17000 CAD на рік
Торонто, провінція Онтаріо
від 21000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 16000 CAD на рік
Ванкувер
овід 18000 CAD на рік
Гамільтон, провінція Онтаріо
від 16000 CAD на рік
Кінгстон, провінція Онтаріо
від 20100 CAD на рік
Уотерлоу, провінція Онтаріо
від 18000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 17000 CAD на рік
Едмонтон
від 16000 CAD на рік
Калгарі
від 17000 CAD на рік
м. Нанаймо, острів Ванкувер
від 15000 CAD на рік

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші питання
Ви можете залишити свій коментар:
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни