Pre-University Programs

Літні програми довузівської підготовки при Університеті Торонто
Університет Торонто пропонує учням старших класів з інших країн віком від 15 до 18 років кілька видів програм підготовки до навчання у виші впродовж липня та серпня. Ці інноваційні програми призначені для всіх студентів із просунутим рівнем англійської мови.

Програма академічної англійської для студентів із просунутим рівнем англійської (Advanced Academic Program)

Дана чотиритижнева комплексна програма призначена для учнів 15-18 років з рівнем володіння мовою вище середнього і включає обов'язкові ранкові та денні заняття, а також додаткові вечірні заходи та екскурсії на вихідних. Наприкінці курсу всі учні пишуть індивідуальну наукову роботу та готують окрему презентацію.

Ранкові заняття:

 1. Світова економіка: Протягом даного курсу студенти навчаться оперувати основними економічними поняттями та вивчать вплив економіки та на економіку на міжнародному рівні.
  Тривалість курсу: 4 тижні
  Заняття: 15 годин на тиждень
  Мінімальний необхідний рівень: вище середнього
 2. Мова та література: У групових дискусіях студенти обговорюють, аналізують та висловлюють свою думку щодо прочитаної художньої літератури, вивчають історичний, соціальний та культурний аспекти того чи іншого твору.
  Тривалість курсу: 4 тижні
  Заняття: 15 годин на тиждень
  Мінімальний необхідний рівень: вище середнього

Денні заняття:

 1. Правознавство, етика та суспільство: Завдяки підготовці групових проєктів, аналізу ситуаційних завдань, презентаціям і навчальним екскурсіям студенти вивчають основні принципи законодавчої системи Канади та порівнюють її з системою своєї країни.
 2. Кіно: Студенти цього курсу знайомляться з різними жанрами фільмів, особливостями виробництва фільмів і принципами зорової композиції, аналізують подачу історій і сценарії.
 3. Критичне мислення в статистиці: Студенти цього курсу вивчають основи математичної статистики та аналіз отриманих даних, аналізують, яким чином статистичні дані збираються і застосовуються в сучасному світі. Студенти навчатимуться, виконуючи групові проєкти, а також за допомогою групових дискусій і тематичних ігор.

Програма підготовки за спеціальністю: технічне проектування (Engineering University Preparation)

   Цей курс відкритий для іноземних студентів старших класів, які зацікавлені в питаннях інженерії та володіють англійською мовою на високому рівні. Студенти вивчають цілу низку предметів, включно з біомедичними дослідженнями, робототехнікою та штучним інтелектом. Учні займатимуться в невеликих групах, знайомлячись із процесом проектування протягом чотирьох тижнів.

   Програма за спеціальністю: всесвітнє громадянство (Global Citizenship Program)

   Усі студенти віком 15-18 років можуть узяти участь у 3-тижневій програмі для розвитку лідерських та комунікаційних здібностей, необхідних для роботи на міжнародному рівні.

   Протягом першого тижня студенти вивчають ідентифікацію особистості, цінності та відповідальність у суспільстві, культурні відмінності та повагу, комунікації та взаємозв'язки.

   Другий тиждень присвячений вивченню соціальних чинників, економічних систем, урядових структур, місцевого самоврядування, прав людини та медіаграмотності.

   Протягом останнього тижня курсу студенти готують групові проєкти на підставі отриманих знань, діляться своєю думкою і баченням розвитку суспільства, обговорюють виклики, що стоять перед сучасним суспільством, ухвалення етичних рішень і соціальну справедливість.

   ДАТИ КУРСІВ:

   • GCP: 5 липня - 25 липня, 26 липня - 15 серпня;
   • AAC - 28 червня - 25 липня, 26 липня - 22 серпня;
   • EUP - 28 червня - 25 липня, 26 липня - 22 серпня.

   Вартість курсів:

   Global Citizenship Program 3 тижні - 5220 канадських доларів
   Advanced Academic Program 4 тижні - 6950 канадських доларів
   Engineering University Preparation 4 тижні - потребує уточнення

   Оцінювання знань і сертифікат:

   Після закінчення літніх курсів студенти проходять індивідуальне оцінювання, і успішні учні отримують сертифікат про закінчення програми від Університету Торонто.

   Для отримання сертифіката студентам необхідно брати активну участь в обговореннях у класі та продемонструвати покращення вимови, збільшення словникового запасу та знання зі спеціалізованих предметів, а також підготувати проєкт і письмові завдання.

   Проживання:

   Протягом літніх курсів усі студенти мають можливість проживати в безпечній студентській резиденції на кампусі Університету Торонто, що розташований у самому центрі міста Торонто.

   Учні проживають у комфортних кімнатах з усіма зручностями та меблями, включно з ліжком і постільною білизною, письмовим столом і стільцем, гардеробною з великим дзеркалом на всю стіну, кріслом, кондиціонуванням та Інтернетом.

   Харчування:

     Їдальня Одрі Тейлор являє собою зручне просторе приміщення зі шведським столом. Крім основних страв, учням доступні свіжі фрукти та овочі, соки, напої, десерти та морозиво.

     Дозвілля:

       Персонал і викладачі літніх курсів постійно організовують вечірнє дозвілля і культурні заходи на вихідні, що включають відвідування художніх галерей і музеїв, концертів, визначних пам'яток Торонто і передмістя.
       Контакти
       Володимир Рудешко
       Canada, Toronto
       Я офіційний представник канадських ВНЗ і ваш професійний гід у вступі.
       Багато років працюю з ВНЗ Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
       Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
       Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
       Офіс у Канаді
       +1 (647) 338-22-61
       (Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
       canada@infostudymail.com
       Офіс у Києві
       +38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
       м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
       Тут ви можете залишити заявку на консультацію
       Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші питання
       Ви можете залишити свій коментар:
       You agree with our Terms and Conditions
       © All rights reserved
       Контакти
       Канада, Онтаріо
       74 Madison ave. Richmond Hill

       +1 (647) 338 22 61
       (viber, whatsapp, telegram, wechat)

       canada@infostudymail.com
       Інші країни