MacEwan University | Університет Макевана

Університет Макевана забезпечує інноваційну освіту в навчальному середовищі, в якому процвітає взаємовиручка і підтримка
MacEwan University
Університет Макевана забезпечує інноваційну освіту в навчальному середовищі, в якому процвітає взаємодопомога та підтримка, де панує творчість - завдяки дослідженням та інноваціям, що залучають студентів, викладачів і громадськість.

MacEwan University | Університет Макевана

MacEwan University був заснований 1971 року і відтоді забезпечує орієнтоване на студентів навчання в теплій і сприятливій атмосфері. Як студенти, так і викладачі університету повністю зосереджені на навчанні.

В університеті налічується понад 65 програм, серед яких 10 програм бакалаврату за 32 спеціальностями, 2 програми передання дипломів, 1 прикладний ступінь, а також 40 програм, після закінчення яких видаються дипломи та сертифікати.

За минулий академічний рік університет Макеван налічував 18 483 студенти, які навчаються за частковою та повною формою навчання, серед яких 14 503 студенти навчалися на кредитних програмах.

Середня вартість навчання становить:

 • 4 020$ за програму, по закінченню якої видається сертифікат або диплом;
 • 4 620$ за навчання на програмі бакалаврату;
 • 18 240$ - вартість навчання для іноземних студентів.

Програми та спеціальності в MacEwan University

В університеті Макеван налічується понад 65 програм і спеціальностей, після закінчення яких видається сертифікат або диплом. Також в університеті є можливість післядипломної освіти.

Бухгалтерський облік і стратегічні дослідження

Програма розрахована на студентів, які вміють розв'язувати проблеми, вміють рахувати - і впевнені в тому, як знайти цьому застосування в діловому світі. Програма MacEwan з бухгалтерського обліку та стратегічних досліджень допоможе вам у цьому.

Студенти вчаться використовувати свої сильні математичні сторони, критичне мислення та комунікативні навички, щоб аналізувати ситуації та знаходити рішення. Крім того, застосовують теорію бухгалтерського обліку до практичних ситуацій, використовуючи бухгалтерське програмне забезпечення та бізнес-технології, розв'язують бухгалтерські задачі та складають фінансову звітність. Диплом з бухгалтерського обліку та стратегічних вимірів готує випускників до участі в постійному зростанні та успіху підприємств у всіх секторах.

Мистецтво та управління культурою

Програма пропонує отримати практичні навички та спеціальні знання, необхідні для розвитку творчих здібностей організації або для того, щоб вивести свою кар'єру художника на новий рівень. Дворічний диплом з мистецтва та культурного менеджменту готує студентів до адміністративних та управлінських посад у творчій та культурній сферах.

У цій програмі встановлюються тісні зв'язки з мистецтвом і культурним співтовариством, і, закінчуючи навчання, випускники готові допомагати організаціям і митцям у сфері фінансування, ресурсів і розвитку аудиторії; рекламі та відносинах зі ЗМІ; управлінні людськими ресурсами; плануванні спеціальних заходів; управлінні проєктами та багато іншого.

Програма бакалаврату з управління людськими ресурсами та адміністрування

Для управління людськими ресурсами потрібен унікальний набір навичок, зокрема вміння підтримувати чистий прибуток організації при одночасному наданні якісних послуг. MacEwan University готує студентів до вирішення проблем, з якими сьогодні стикаються соціальні агентства.

Ґрунтуючись на своїй попередній освіті та досвіді роботи у сфері соціальних послуг, учні готуються до впевненого управління людськими, фінансовими та фізичними ресурсами та підвищення ефективності організації. Також існує можливість отримати ступінь за сумісництвом, продовжуючи працювати у сфері соціальних послуг.

Цей прикладний ступінь призначений для осіб з дипломом про вищу освіту. Для вступу підходять випускники, які мають дипломи за такими програмами Університету Макеван:

 • акупунктура;
 • ранній розвиток і дошкільна освіта;
 • практикуючий фахівець зі слухових апаратів;
 • масажна терапія;
 • поліція і розслідування;
 • соціальна робота;
 • асистент логопеда;
 • асистент фізіотерапевта.

Програма бакалаврату з продажу

Випускники бакалаврату з продажів є керівниками бізнесу. Вони творчі мислителі. Вони вирішують проблеми, допомагаючи спільнотам знайти свій шлях у важкі часи.

Чотирирічний ступінь бакалавра продажів University of MacEwan відчиняє двері на керівний рівень бізнесу з акцентом на розвиток найважливіших комерційних та управлінських компетенцій у поєднанні з розумінням глобалізації та її наслідків.

Студенти вчаться залучати бізнес-спільноту за допомогою поточних тематичних досліджень, нетворкінгу, незалежних досліджень, досвіду спільного навчання та міжнародних навчальних поїздок. Випускники програми з упевненістю та реальним досвідом входять у глобальну робочу силу.

Програма бакалаврату з дизайну

Студенти програми вчаться творчо перетворювати різну інформацію, створювати візуальні твердження, які переконують, інформують, мотивують або розважають. Баланс практичних досліджень і курсових робіт, що ґрунтуються на теорії, готує до ефективного проєктування та розв'язання комунікативних проблем для поліпшення життя людей.

У рамках чотирирічного ступеня студенти знайомляться з новими поглядами та мисленням про дизайн. Є можливість вибрати напрямок у дизайні візуальних комунікацій, дизайні користувацького досвіду або комбінацію курсів, що в точності відповідає вашим інтересам.

Програма бакалаврату у сфері музики

Джаз, рок, поп, метал, блюз, соул, кантрі, електроніка, хіп-хоп: якщо ви співаєте, граєте, пишете або відтворюєте, ми навчаємо цього. Принесіть свою енергію і творчість до Університету Макевана і втіліть у життя свою мету - стати професіоналом у світі сучасної популярної музики, що постійно розвивається.

Студенти отримують навички, ідеї, повноваження і зв'язки, необхідні для продовження кар'єри професійного музиканта, виконавця, творця і лідера в музичній індустрії.

Програма бакалаврату у сфері наук

Бакалавр наук (B.Sc.) - це можливість досліджувати та відкривати ідеї. Він надає інструменти, необхідні для розрізнення фактів і вигадок, для постановки складних запитань і надання повних відповідей, для обґрунтованого спостереження, для чіткого та стислого формулювання аргументів і для того, щоб бути відкритим для інших ідей, не відмовляючись від власних.

Науковий ступінь надає широту, глибину і різноманітність досліджень, які озброять вас навичками як експерта, так і універсального фахівця.

Програма бакалаврату із соціальної роботи

Отримайте можливість впливати на перетворення життя в спільнотах, де живете і працюєте. Цей ступінь ґрунтується на попередніх двох роках післясередньої освіти та готує до того, щоб стати зареєстрованим соціальним працівником.

Унікальна програма бакалаврату University MacEwan із соціальної роботи присвячена тому, як взаємопов'язані соціальні, екологічні та економічні проблеми, і як усі ми вписуємося в ширшу спільноту. Сталий розвиток і практика соціальної роботи з корінними народами є ключовими в цій програмі. Студенти розвивають професійні навички, проходячи практику. Після закінчення навчання випускники готові працювати в найрізноманітніших сферах здоров'я, психічного здоров'я, дитини та сім'ї, спільноти та соціальних служб.

Бізнес менеджемент

Складна сфера фінансів, світ маркетингу, що стрімко розвивається, творча і захоплена сфера підприємця - з дипломом з управління бізнесом випускники Макеван готові зробити кар'єру в будь-якому напрямку.

Потрібен гнучкий підхід до навчання? У нас є те, що ви шукаєте. Ви можете завершити програму у своєму власному темпі, з індивідуальним розкладом і завантаженням курсів. Повний або неповний робочий день, один семестр або протягом року - гнучкість є ключовим моментом. Обирайте загальну спрямованість управління бізнесом або адаптуйте свою освіту до спеціалізації в галузі управління авіацією чи страхування та управління ризиками.

Корекційні послуги

Студенти отримують можливість випробувати себе, змінити світ на краще та сприяти позитивному зростанню та змінам, створюйте безпечніші та здоровіші спільноти. Зробіть кар'єру, працюючи з дорослими та молоддю в усіх сферах канадської системи кримінального правосуддя.

Розвивайте знання та практичні навички, необхідні для роботи з дорослими та молоддю з груп ризику. Курсова робота в поєднанні з практичним досвідом готує випускників до різних ситуацій, що виникають у процесі кримінального правосуддя.

Повідомлення в аварійних ситуаціях та екстрене реагування

Ви можете зберігати спокій в емоційно зарядженій ситуації та ясно мислити, навіть коли перебуваєте в стресовій ситуації? - Отже, ви можете допомагати іншим, оскільки у вас є все необхідне, щоб діяти в надзвичайній ситуації.

Офіцери зв'язку в надзвичайних ситуаціях є життєво важливою ланкою в надзвичайних ситуаціях і можуть бути різницею між життям і смертю в кризовій ситуації. У міру розвитку технологій і послуг з'являється попит на висококваліфікованих професіоналів, що володіють навичками і впевненістю,
що дають змогу залишатися холоднокровними.

Образотворче мистецтво

Розкривайте свій творчий потенціал, розвивайте свій талант і уявляйте своє майбутнє в програмі образотворчого мистецтва Університету Макевана. Тут ви набудете навичок і знань, необхідних, щоб залишити свій слід у світі мистецтва.

Університет цінує практичний підхід до навчання, який включає в себе курсову роботу на основі проєктів, виїзні відвідування галерей і виставок, ідеї та досвід запрошених доповідачів, а також поєднання часу в студії та класі. У цьому динамічному середовищі студентам пропонується критично і творчо оцінювати свій талант.

Суспільні відносини

Випускники програми обслуговують підприємства з метою забезпечення клієнтам, зацікавленим сторонам, спільнотам і співробітникам більшу прозорість і кращу комунікацію. Як фахівець зі зв'язків із громадськістю випускники розв'язують проблеми та допомагають будувати відносини.

Дипломна програма MacEwan у сфері суспільних відносин готує студентів із попередньою вищою освітою до нової захоплюючої кар'єри в галузі комунікацій менш ніж за рік. Ви можете скоротити свій шлях до отримання цього авторитетного диплома й отримаєте практичний досвід за останній семестр із
восьмититижневим стажуванням.

Незалежно від того, чи зацікавлені ви в побудові нової кар'єри на постійній основі, чи вже працюєте в галузі комунікацій і зацікавлені в розширенні свого кругозору, дипломна програма зі зв'язків з громадськістю Університету Макевана має необхідну гнучкість.

Туризм

Якщо ви захоплені подорожами і хочете прогресувати в цікавій галузі, що швидко розвивається та вимагає професіоналів з відмінними навичками в галузі комунікацій, методів продажів, обслуговування клієнтів і автоматизації. Тоді туристична програма MacEwan University саме для вас.

Якщо ви самоорганізовані, уважно ставитеся до деталей і досить гнучкі, щоб справлятися зі штормами, страйками і зривами графіка, програма туризму MacEwan для вас. Цей дворічний диплом скорочено до прискореного 13-місячного формату, тож ви можете скоротити процес навчання й одразу приступити до роботи.

Студентське життя

В Університеті Макевой дуже насичене студентське життя, яке охоплює практично всі сфери громадського позакласного життя. Студенти завжди знаходять підтримку координаторів серед більш старших товаришів і викладачів. Ви завжди можете звернутися по технічну, навчальну чи психологічну допомогу.

Крім того, студенти отримують можливість самовиражатися в мистецтві, спорті та різноманітних культурних напрямках, вступаючи до спільнот за інтересами. Також існує студентська асоціація університету Макеван, яка регулює та координує діяльність цих гуртків.

Також життя кампусу MacEwan University охоплює такі сфери повсякденного життя, як харчування, паркінг, магазини, послуги з первинного житла абітурієнтів, послуги з прийому гостей і багато інших. У Кампусі Макевой ніхто не почуватиметься самотнім - ви завжди знайдете підтримку і можете розраховувати на взаємодопомогу в будь-якій сфері життя.

Представник MacEwan University

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник MacEwan University y і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з MacEwan University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Вам сподобалася школа?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни