New College

Підготовчі програми для іноземних студентів при
Університеті Торонто в New College
Найпрестижніший канадський виш - Університет Торонто, заснований ще 1827 року, що посідає 1-ше місце в рейтингу навчальних закладів Канади та 21-ше місце у світі, пропонує ефективні програми підготовки до вступу в університет і літні мовні курси для іноземних студентів.

Ці програми доступні студентам при New College, різнопрофільному коледжі Університету Торонто. Коледж розташований у самому центрі Торонто (Сент-Джордж кампус) і приймає близько 5 000 студентів.

Як і інші коледжі при університеті New College дотримується концепції багатопрофільності. Тут представлені такі спеціальності як: мистецтво і наука, кінезіологія і фізичне виховання, музика, фармацевтика.

Коледж складається з трьох будівель з аудиторіями та резиденції, що знаходиться біля навчальних корпусів. Студентські кімнати розташовані на верхніх поверхах будівлі, а на нижніх поверхах розміщені бібліотека, читальна зала, комп'ютерні класи, лекційні, кафетерій і кімнати відпочинку та дозвілля, а також невеликий тренажерний зал.

Важливо, що студенти старших курсів проживають у резиденції з учнями курсів і підготовчих програм і надають їм усіляку допомогу та підтримку. Крім того, студентське самоврядування за сприяння персоналу коледжу організовує туристичні поїздки, кіноперегляди, екскурсії, походи та багато інших захопливих заходів.

Усі викладачі коледжу - це високопрофесійні експерти у своїй галузі з науковими ступенями та багаторічним досвідом викладання іноземним студентам.

New College спільно з Університетом Торонто організував літні студентські програми. Це унікальні курси для учнів старших класів, які можуть поліпшити свої мовні навички та вивчати предмети зі спеціальності, що їх цікавить, для майбутнього вступу.

Програми

Програма підготовки до вступу в університети для іноземних студентів при University of Toronto
Літні програми довузівської підготовки при Університеті Торонто
Міжнародна програма для молоді при Університеті Торонто
Програма вивчення англійської мови для іноземних студентів при Університеті Торонто
Контакти
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник канадських ВНЗ і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з ВНЗ Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни