OCAD University

OCAD University - третій за величиною з 40-ка професійних університетів мистецтва і дизайну в Північній Америці. Це престижний профільний навчальний заклад, диплом якого відкриє перед вами безліч дверей.
OCAD University
Університет являє собою унікальне спеціалізоване місце для вивчення і практики мистецтва та дизайну. Студенти занурюються в космополітичне співтовариство, що включає людей від 17 до 69 років різного походження і здібностей, які приїжджають сюди з усієї країни і з інших держав світу, щоб отримати унікальну освіту в Канаді.

OCAD University

Коротко про історію вишу

Університет OCAD був заснований у Торонто Товариством художників Онтаріо 1876 року під назвою "Художня школа Онтаріо". Лише 1912 року навчальний заклад отримав статус коледжу. Це була перша вища школа в Канаді, яка займалася винятково підготовкою професійних художників у галузі образотворчого та комерційного мистецтва. У 90-х роках коледж почав додавати дизайнерські програми і 1996 року був перейменований на "Коледж мистецтва та дизайну Онтаріо". А статус університету він отримав 2002 року. Зараз у виші навчається близько 5000 студентів, з яких 21% - іноземці.

Багато студентів обирають навчання в Канаді в університеті OCAD не тільки через репутацію вишу, а й через великий спектр програм і прекрасний викладацький склад. Це унікальна освіта в Канаді для міжнародних студентів, адже OCAD University спеціалізується на мистецтві та дизайні довше і більшою мірою, ніж будь-яка інша вища школа в Канаді. Виш пропонує найглибші та найрізнобічніші програми навчання, а також свободу самовираження та розвитку творчих здібностей.

OCAD University розташований у серці Торонто - найбільшого центру дизайну, культури та бізнесу в країні та світі. Розташування кампусу дає студентам доступ до студій дизайну, художніх галерей, центру художників, музеїв тощо.

OCAD University сформований міжнародними лідерами в галузі мистецтва та дизайну. З його стін вийшли талановиті й успішні художники, дизайнери, ілюстратори, працівники кіно- та фотоіндустрії, такі як Барбара Астман, Ребекка Белмор, Карл Дейр, Тео Дімсон, Аніта Кунц, Клер Стюарт, Гері Таксалі, Дуглас Болл, Флорія Сігізмунді та багато інших.

Програми навчання в OCAD University

Навчання в Канаді в університеті OCAD для іноземних студентів можливе за безліччю програм бакалаврату та магістратури.

  Програми бакалаврату

  Міжнародні студенти можуть пройти навчання за 20-ма різними програмами:

  1. Реклама - найкраща і єдина в країні університетська рекламна програма в Канаді на 4 роки, що включає вивчення графічного дизайну, брендингу, творчого копірайтингу та навичок кар'єрного зростання.
  2. Письменницька творчість - практична студійна програма, присвячена письму як художній творчості. Вона поєднує в собі письмове, перформенсне та візуальне вираження. Студенти беруть участь у створенні електронного та друкованого журналів, симпозіумах, майстер-класах, показах і публічних виступах, ярмарках книжок, журналів і публікацій, екскурсіях на місцеві читання, конференціях і фестивалях та багато іншого.
  3. Критика та кураторська практика - перша програма бакалаврату в Канаді, яка готує митців до критики та кураторів. Студенти отримують досвід роботи в студії, займаючись мистецтвом. У цій програмі розповідається про професійну практику в музеях, галереях і багатьох інших творчих установах. Студенти вчаться у художників, кураторів, письменників і дизайнерів. Також вони дізнаються, як твори сучасного мистецтва і дизайну та виставки доходять до публіки.
  4. Міждисциплінарне мистецтво: дослідження життя - у спеціалізації "дослідження життя" студент може поєднувати практичну студійну роботу з вивченням предметів, пов'язаних із життям і живими істотами. У програму входить вивчення таких тем, як: природа, анатомія, технології, біологія, екологія та стійкість. Ця спеціалізація пропонує зосередитися на науці та гуманітарних науках через творчі лінзи. Також вона дає можливість експериментувати з багатьма різними середовищами, включно зі скульптурою, малюнком, моделюванням, анімацією, фотографією, спектаклем, цифровим мистецтвом.
  5. Цифрове майбутнє - студенти вчаться розробляти ігри, гаджети, мобільні додатки, віртуальну реальність, інтерактивні інсталяції та доповнену реальність. Також вони вивчають як нові технології можуть розв'язувати сучасні проблеми та створювати майбутні можливості. Студент проходить різноманітні курси з мистецтва, дизайну та гуманітарних наук, щоб скласти індивідуальний курс навчання.
  6. Малюнок і живопис - ця програма навчить як стати творчим і захопленим художником. Студент може зосередитися на своїх навичках у студії малювання і вивчати теорію мистецтва, історію та сучасні соціальні проблеми. Також він навчиться говорити і писати про свої роботи в різних форматах. Доступний широкий вибір курсів, присвячених цифровому, пейзажному, фігуративному та абстрактному живопису.
  7. Малюнок і живопис: цифровий живопис і розширена анімація - це спеціалізація, в рамках якої студент зосереджується на цифрових медіа та живописі, включно з традиційними техніками малювання, малюванням з цифрових планшетів і анімацією. У цій програмі дають основні класи малювання, а також можливість поекспериментувати з методами покадрової анімації, 3D-анімацією та 2D-візуальними ефектами для анімації та малювання.
  8. Екологічний дизайн - програма навчає екологічного дизайну, який створює середовище для людей, включно з архітектурою, міським плануванням, торговельними площами, ландшафтним дизайном і дизайном інтер'єру. Студенти вивчають дослідження, аналіз, дизайн і презентації. Їх навчають як перетворити свої ідеї на реальні плани і проекти. Багато випускників продовжують навчання в галузі архітектури та наук про навколишнє середовище.
  9. Екологічний дизайн (спеціалізація дизайн інтер'єру) - екологічний дизайн створює середовище для людей, включно з архітектурою, міським плануванням, торговими площами, ландшафтним дизайном і дизайном інтер'єру. Програма включає курси екологічного дизайну та чотири спеціальні класи, присвячені дизайну інтер'єру.
  10. Графічний дизайн - студенти вивчають процес візуальної комунікації за допомогою комбінації зображень, фотографій і тексту для представлення ідей і повідомлень.
  11. Ілюстрація - студенти дізнаються як створювати зображення, що доповнюють написане або самостійні (наприклад, у коміксах).
  12. Візуальна культура корінних народів - програма включає студійні курси, на яких студенти створюють власне мистецтво та дизайн. Вона також включає вивчення візуальної, культурної, соціальної та політичної історії корінних народів (метисів та інуїтів).
  13. Промисловий дизайн - у програму входить вивчення досліджень, розробок концепцій і створення прототипів. Важливою перевагою вивчення промислового дизайну в OCAD U є те, що одночасно можна проходити практичні творчі курси, як-от дизайн і малювання.
  14. Інтегровані ЗМІ - студенти отримують технічні та творчі навички, які можна застосувати до різних медіа та цифрових творів мистецтва.
  15. Інтегровані медіа: цифровий живопис і розширена анімація - комбінована програма, що включає вивчення основних класів курсу "інтегровані медіа" та дає змогу поекспериментувати з методами покадрової анімації, 3D-анімацією та 2D-візуальними ефектами для анімації.
  16. Матеріал мистецтво і дизайн - курс вчить створювати прикраси, текстиль і кераміку як професійного студійного художника або дизайнера.
  17. Візуально-критичні дослідження - програма унікальна тим, що студент може відвідувати студійні курси і самостійно займатися мистецтвом і дизайном. Курс підкреслює розширене поле сучасного мистецтва та історії сучасного мистецтва, яке включає дизайн, фотографію, архітектуру, перформанс і нові медіа, а також живопис і скульптуру.
  18. Скульптура/інсталяції - студенти вчаться створювати тривимірні скульптури та інсталяції. Для вивчення практичної та цифрової творчості їм надають виробничі студії. Програма включає студійні курси, які розвивають уяву, критичні та технічні знання в таких галузях, як: ліплення, 3D технології, робота з металом, деревообробка, виготовлення форм, виготовлення пластмаси та металу, бронзове лиття.
  19. Друк і публікації - ця програма присвячена вивченню творчих можливостей сучасного друку та публікацій. Студенти вчаться створювати новаторські твори образотворчого мистецтва, книжок і незалежних видань у сучасних обладнаних усім необхідним студіях університету. Також вони вчаться працювати "в полі" під час екскурсій, книжкових ярмарків, виставок, набуваючи необхідних підприємницьких навичок.
  20. Фотографія - на відміну від програм інших вишів, які орієнтовані на комерційний бік, програма фотографії OCAD U є мистецькою та експериментальною. Вона допомагає віднайти художнє бачення, спонукаючи досліджувати широке коло питань та стилів. Курс ознайомить з навичками від прояву плівки в темній кімнаті до цифрової фотографії. Університет OCAD має одні з найкращих у Канаді фотоательє та одну з небагатьох шкіл, де є як кольорова, так і чорно-біла фотолабораторія. Також курс включає факультативні предмети з широкого спектра творчих галузей (скульптура/ інсталяції, гравюра, малювання та ін.).

   Програми магістратури

   OCAD University також дає можливість отримати ступінь магістра за кількома спеціальностями:

   • Сучасне мистецтво, дизайн та історія мистецтва нових медіа;
   • Критика та кураторська практика;
   • Дизайн для здоров'я;
   • Цифрові ф'ючерси;
   • Інклюзивний дизайн;
   • Міждисциплінарний ступінь магістра в галузі мистецтва, медіа та дизайну.

   Проживання та вартість навчання в OCAD University

   Перед тим, як вступити до вишу в Канаді, важливо подбати про проживання. Слід знати, що університет OCAD не має своїх резиденцій. Тому студенти можуть або винаймати житло в Торонто самостійно чи з однокурсниками, або спробувати зайняти місце в резиденціях інших вишів, розташованих неподалік.

   Спеціальна служба університету допоможе вирішити це питання.

   Вартість навчання для міжнародних студентів у 2020/21 р. становитиме $15000-16000 за семестр.

   Представник OCAD University

   Володимир Рудешко
   Canada, Toronto
   Я офіційний представник OCAD University і ваш професійний гід у вступі.
   Багато років працюю з OCAD University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
   Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
   Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
   Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
   Офіс у Канаді
   +1 (647) 338-22-61
   (Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
   canada@infostudymail.com
   Офіс у Києві
   +38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
   м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
   Тут ви можете залишити заявку
   на консультацію
   Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
   You agree with our Terms and Conditions
   © All rights reserved
   Контакти
   Канада, Онтаріо
   74 Madison ave. Richmond Hill

   +1 (647) 338 22 61
   (viber, whatsapp, telegram, wechat)

   canada@infostudymail.com
   Інші країни