Humber College

Business – Management Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, січень, травень
Дізнайтеся про внутрішню роботу динамічної бізнес-сцени Канади та наберіть критичний досвід, щоб розпочати свою кар'єру в цьому середовищі. Дипломна програма з управління бізнесом від Хамбера дозволяє почати бізнес з практичного підходу, заснованого на навичках, що допоможе вам розпочати шлях до досягнення своїх цілей та внесення змін у організації.
Наша навчальна програма допоможе вам швидко освоїти такі важливі аспекти бізнесу, як маркетинг, електронна комерція, бухгалтерський облік, ділове листування та комунікації. Завдяки індивідуальним та груповим завданням на курсах, які проводять досвідчені фахівці та підприємці, ви отримаєте знання з управління бізнесом та інформацію з перших вуст щодо поточної бізнес-практики, тенденцій та можливостей. Ви будете розвивати практичні навички, які сьогодні потрібні роботодавцям, завдяки можливостям навчання на основі досвіду, включаючи унікальні курси на основі складних бізнес-симуляцій та навіть можливості будувати та брати участь в управлінні реальним бізнесом.
У перший рік ви ознайомитесься з основними бізнес-дисциплінами, включаючи фінансову математику, основи комп'ютерів, маркетинг, мікроекономіку, бізнес-право, маркетинг послуг та принципи управління.
На другому році у центрі уваги знаходяться бізнес-комп'ютерні програми, бухгалтерський облік, електронна комерція, управління персоналом, управління операціями, бізнес-фінанси, лідерство та підприємництво.

Ваша Кар'єра

Наша практична та інтенсивна програма надасть вам знання та навички, які дадуть вам перевагу в різних бізнес-ролях. Як випускник, ваш набір навичок зробить вас популярними на посадах, таких як асистент з маркетингу/продажів, координатор виробництва, менеджер з роботи з клієнтами та координатор дослідження ринку. Ваша здатність розпочати роботу в будь-якому бізнесі допоможе вам стати помітними, коли ви розпочнете кар'єру в своїй організації.
Хочете розкрити свій підприємницький дух? Ви зможете створити власний бізнес та управляти ним, або допомагати своєму сімейному бізнесу рости та впроваджувати інновації. Ваше глибоке розуміння старту бізнесу з нуля, а також ваші міцні лідерські, адміністративні та кадрові навички допоможуть зробити вашу бізнес-кар'єру активною.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра:
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)