Humber College

Business Administration (Co-op) Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Ця програма дозволить вам здобути обширні знання про те, як працює бізнес, і стати компетентним у всьому спектрі навичок, необхідних для полегшення бізнес-операцій. Курси з управління операціями, бухгалтерського обліку, управління людськими ресурсами, маркетингових досліджень та багато іншого нададуть вам можливість розвинути ключові бізнес-навички, такі як комунікація, робота в команді, управління проектами та стратегічний бізнес-аналіз.
Ця програма дозволяє розвивати ваші лідерські якості. Ви навчитесь розробляти стратегії, вести перемови, встановлювати пріоритети, управляти часом та ефективно вирішувати проблеми.
Ця програма ґрунтується на загальній платформі міцної бізнес-освіти - принципах управління, маркетингу, бізнес-права, фінансової математики та мікроекономіки. Платформа використовується спільно з іншими програмами бізнес-диплома в перший рік та розширюється вдруге рік. Потім студенти переключають свою увагу та починають працювати в напрямку своєї спеціалізації на третьому курсі.

Ваша Кар'єра

Наші випускники користуються перевагами високоякісної бізнес-освіти на широких засадах з міцною базою в галузі бухгалтерського обліку, фінансів, управління людськими ресурсами, управління, операцій, бізнес-систем та маркетингу. Після завершення навчання ви будете добре підготовані до роботи на найрізноманітніших посадах в таких галузях, як обслуговування клієнтів, маркетинг, маркетингові дослідження та продажі, закупівлі, управління персоналом, управління продуктами та рахунками, планування заходів, бухгалтерський облік та фінансове планування, а також аналіз бюджету.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра:
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)